Skandalozi: F1 pilots Hamiltons ar vegānismu centīsies mazināt govju radīto piesārņojumu 10 komentāri
 
Skandalozi

F1 pilots Hamiltons ar vegānismu centīsies mazināt govju radīto piesārņojumu

 
imago/Crash Media Group/Scanpix

Trīskārtējais F1 čempions Lūiss Hamiltons paziņojis, ka nolēmis pievērsties jaunai diētai un izmēģinās vegānismu. Cilvēki sociālajos tīklos par to plaši diskutē un daļa jau paguvusi nosodīt britu autosportistu.

Jau pirms diviem gadiem Hamiltons atteicās no gaļas izmantošanas uzturā, bet tagad 32 gadus vecais sacīkšu braucējs no savas ēdienkartes nolēmis izslēgt arī zivis un pat pilnībā atteikties no dzīvnieku izcelsmes produktu izmantošanas uzturā.

"Mēs, cilvēku rase pasaulei nodarām daudz slikta - piesārņojums, ko rada pārtikas rūpniecībā izmantotais lielais govju skaits izraisa piesārņojumu un veicina globālo sasilšanu," skaidro pašreizējais F1 čempionāta līderis. "Saka, ka šis piesārņojums ir lielāks nekā tas, ko mēs radām ar lidmašīnām vai automobiļiem, un tas ir neprāts. Nežēlība ir briesmīga lieta, ko nevēlos atbalstīt, turklāt gribu dzīvot veselīgāk. Ikviens vegāns, ko esmu saticis, atzīst, ka tas bijis labākais lēmums viņu dzīvē."

Hamiltons neslēpj, ka viņa uzskatus ietekmējušas vairākas redzētās dokumentālās filmas. Tajā pašā laikā šo lēmumu daudzi kritizējuši un pat izsmējuši sociālajos tīklos. Arī lopkopji nākuši klajā ar publiskiem paziņojumiem, skaidrojot, ka vegānu uzskatiem nav nekāda racionāla pamatojuma.

"Bez šaubām, viņš ir liekulis," saka Džeimss Robinsons, kurš ir fermeris piektajā paaudzē no Kendalas, Lielbritānijā. "Paziņojums par vegānisma pieņemšanu, lai glābtu pasauli, no cilvēka, kurš pārstāv pasaulē videi visnedraudzīgāko sporta veidu, skan tukši. Ja viņš tiešām grib samazināt oglekļa dioksīda izmešu daudzumu, jāatsakās no privātās lidmašīnas un jārada F1 degviela no tiem augiem, ko viņš plāno apēst. Kas par dumju cilvēku!"

Komentāri [10]
#
Aktuālāk būtu! 24.septembris 2017 22:40 atbildēt
Ziemeļeiropā un tai pašā Vācijā, blakus, uzsākt muslimu piesārņojumu! Tie vairāk piesārņo visu, visur un pēc sevis visu atstāj! Un pamat tautas baltais satīra, tīra visus s aiz viņiem! Tie melnie nedrīkst noliekties zemāk par celi! Allas nolādēs!
 
#
oj 24.septembris 2017 5:00 atbildēt
Ludis būs cietis kādā avārijā un sasitis to pumpu uz pleciem.
 
#
Guncha 23.septembris 2017 15:53 atbildēt
Visi tūtiņdreijeri atbrīvojot no sevis pasauli atstās vēl pozitīvāku ietekmi uz planētas ekoloģiju, un sabiedrības garīgo veselību arī.
 
#
Rūdis 23.septembris 2017 8:53 atbildēt
Viņš cenšās rast līdzsvaru - piesārņo ar savu dalību F1, savukārt, mazina piesārņojumu, pievēršoties vegānismam, viss vienkārši
 
#
Corbie 23.septembris 2017 4:16 atbildēt
Ja vinsh buutu pret piesarnojumu, tad atteiktos no daliibas F1
 
Skatīt visus 10 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers