Skandalozi: Latvija pirmoreiz uzvarējusi prestižā skaistumkonkursā 24 komentāri
 
Skandalozi

Latvija pirmoreiz uzvarējusi prestižā skaistumkonkursā

 
Facebook

Latviešu modele Jekaterina Taraskina triumfējusi starptautiskajā skaistumkonkursā ''Miss Top of the World 2017''.

''Šobrīd esmu pārpildīta ļoti dažādām emocijām un sajūtām. Tas viss šķiet nereāli! Man bija liels gods Latviju pārstāvēt pasaules līmeņa skaistumkonkursā, zināju, cik liela atbilstība gulstas uz maniem pleciem, lepojos ar sevi! Visus pārbaudījumus izturēju godam,'' stāsta Jekaterina.

''Priecājos par to, ka tavas pūles tiek novērtētas, tas, protams, motivē tiekties pēc lielākiem mērķiem. Jūtos absolūti laimīga! Ne tikai tāpēc, ka uzvarēju, bet arī tāpēc, ka apzinājos, cik man ir milzīga atbalsta grupa. Esmu pateicīga ikvienam cilvēkam, kas mani atbalstīja, juta līdzi un balsoja,'' priecājās meitene.

Pēc atgriešanās Latvijā Jekaterina turpinās studijas uzreiz divos virzienos, proti, finansists un fitnesa treneris. ''Ikdienā nodarbojos ar fitnesu, katru dienu strādāju ar savu ķermeni. Mani aizrauj arī māksla - zīmēju,'' atklājusi Taraskina.

Komentāri [24]
#
Sandra 25.septembris 2017 5:51 atbildēt
Я хочу сказать одно, Латвиа не участвует ни где, Если участвует?! то проигрывает! Что в Хоккей, что в Футбол! это я имею в виду в Швейцарии, проиграли, Позор постоянно, вопрос? Где... учасницы? красавицы? как Екатерина Тараскина?! которая родилась в Латвии.Гордитесь хоть Тараскина Привезла Карону!
 
#
Skaidra 22.septembris 2017 9:43 atbildēt
Mani kaitina , ka raksta latviešu modele , pareizāk būtu , ja rakstītu modele no Latvijas , jo apzīmējums- latviešu, asociējas ar tautību . Kāda tur latviete , ja viņa ir krieviete , ukrainiete vai baltkrieviete, kuru te pa pilnam !
 
#
Barba 22.septembris 2017 1:33 atbildēt
Latviešu modele.Ha!Vienkārši modele no Latvijas.
 
#
Realitāte! 22.septembris 2017 1:16 atbildēt
Kurš kucei asti cels, ja ne pati?
Dzejnieku citējot:"Pati pūta-pati dega!"
Lēts, divu klaunu pašpasludināts balagāns ar vēl lētāku iznākumu!
Cik paredzami.
 
#
Žanis » Realitāte! 22.septembris 2017 14:17 atbildēt
Skaž, uzstājās zem latvijas valsts kariga, ar to būtu jālepojas, ka latvija atpazīstama ne tikai ar ubagiem un nabagiem....
 
#
Varis » Žanis 22.septembris 2017 14:38 atbildēt
Man nav skaidrs, kādu atpazīstamību šis konkurss sniedz Latvijai. Varbūt pašai uzvarētājai, var būt. Bet tas nav pat vecais, labais "Miss World", bet sazin kāds "top of the pop", tā ka arī tur tas atpazīstamības apmērs nav skaidrs. Kas un cik daudzi vispār zina šo konkursu?
 
#
janis 21.septembris 2017 23:06 atbildēt
Mis Pasaule,un citos?
 
Skatīt visus 24 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers