Skandalozi: Afgāņu bēgļi Minhenē grupveidā izvarojuši nepilngadīgu skolnieci 26 komentāri
 
Skandalozi

Afgāņu bēgļi Minhenē grupveidā izvarojuši nepilngadīgu skolnieci

 
AP / Scanpix

Vācijā aizturēti trīs bēgļi no Afganistānas, kuri izvarojuši 16 gadus vecu skolnieci kāda no Minhenes priekšpilsētām.

Kā ziņo Süddeutsche Zeitung, divi no afgāņiem rindas kārtībā paspēja piesmiet nepilngadīgo meiteni, tomēr trešo iztraucēja aculiecinieka parādīšanās.

Par laimi, vietējie likumsargi ātri vien aizturējuši trīs varmākas, kuri esot, attiecīgi, 17, 18 un 27 gadus veci.

Izvarošanas laikā visi trīs arī esot bijuši alkohola reibumā.

Komentāri [26]
#
Kurp ved bezdomības ceļš 20.septembris 2017 23:47 atbildēt
Ņemot vērā sadomisko Eiropas un rietumu kopējo tolerances tendenci, tad mēs sagaidīsim šīs problēmas risinājumu nevis cīnoties ar šādiem gadijumiem stingrāk kontrolējot tos bēgļus, bet gan sagaidīsim to, ka Eiropā pieņems uz likuma pamata, ka izvarošana nav noziegums.. bet teiksim disciplinār pārkāpums..
 
#
dots devējam 20.septembris 2017 23:44 atbildēt
Interesanti, uz kurieni paši vācieši bēgs, kad šie bēģļi sāks visiem galvas graizīt, kā to darija rietumu centieniem iznīcinātajās dienvidu valstīs..?
 
#
olegs golovciks 20.septembris 2017 16:14 atbildēt
,,Beeglji,....Pashiem vaacieshiem naaksies vinjus atshaut...Naavessods Vaacijaa veel nav atjaunots....diemzheel.
 
#
Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība] 20.septembris 2017 16:07 atbildēt
Ai, ja meitenei nebija nevainības, tad gana daudz mīlas prieku dabūja. Mīlestība ir kā asa žilete, citreiz tā sagriež sirdi... Eh, seks... Pat redtubē neko tādu neredzēsi... Arābi kārtīgi izmīcija viņas bulkas!!! Hi, hi, hi....
 
#
Karina » Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība] 20.septembris 2017 16:13 atbildēt
idiots Tu esi!
 
#
:) » Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība] 20.septembris 2017 16:41 atbildēt
Tu esi debils kroplis.
 
#
Guru » Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība] 20.septembris 2017 17:10 atbildēt
Tevi vajadzētu 10 melnajiem tūplī izvālēt, bet tā riktīgi līdz bezsamaņai! Ui cik tu daudz baudas gūsi, kropli!!!
 
#
WOW » Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība] 20.septembris 2017 20:03 atbildēt
Neaizmirsti ka tu vari sanemt visu to ko tu noveli citiem,tads ir Visuma likums.Lai pasmietos par otru tur tik tiesham smadzenes nevajag......padomaa kaa tu justos ja tev norautu tos debesu zvanus.....vai varbut tev to nemaz nav ja tu vari pasmieties par otra sapem.
 
#
Skolnieciņš (oda latviešu dievībai -Skolnieciņam) 20.septembris 2017 16:02 atbildēt
Kāpēc skolās nemāca par nabadzību? Kāpēc nerunā par sabiedrības noslāņošanos? Kāpēc Latvija izmirst? Kāpēc Igaunija plaukst un zeļ? Kāpēc Latvija ģeogrāfiski ir Ziemeļeiropā, bet ekonomiski ir Austrumeiropā? Mūsu dzīve ir jautra. Kāda jēga no likuma, kurš neaizstāv vājos? Kur ir tikums, bet kur netikums? Robežas nav, jo ir dažādi skatpunkti un dažādas pasaules koncepcijas. Visu tikumu summa ir nulle!!! Dārgie tautieši, es jūs aicinu nebaidīties, bet pretoties vergturiem un kangariem! Tikai vienota tauta ir spēks! Pavisam nesen Latvijā notika simtslatnieku programma, cilvēki pat ar maziem bērniem saņēma sākumā 138,89€ un vēlāk 111,11€ par pilnu slodzi jeb 40h darba nedēļā. Valsts pieņēma šādu projektu. Es pieprasu, lai iesaistītajām personām valsts atmaksā atņemto naudu! Cīnisimies! Cīņa! Es nodirsīšu Latviju internetā, tik ilgi, kamēr valsts man atmaksās parādu! ®Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( [Esmu īsts latvju skolēns!] Skolnieciņš™ P.S. Simtslatniekos pavadītais laiks netiek ieskaidīts darba stāžā, jo valsts nemaksāja nodokļus. Šīs algas ir bruto, no tām nav maksāti nodokļi. Šis projekts notika visās pašvaldības, sociālais dienests zin par šo nejēdzību. Nedrīkst maksāt mazāk par minimālo algu! #SIMTSLATNIEKI P.S. Kāpēc skolā nemāca izdzīvotot sabiedriska mobinga apstākļos? Nabagus visu laiku mobingo... Par ko? Un liekuļi katru gadu salasās vienā ēkā, lai būtu tuvāk liekulības tēvam, kas ienāca šeit 12.gs./13.gs. beigās. (15.08.2017.). Esmu dievība Skolnieciņš, esmu šīs valsts mantinieks. Kāpēc cilvēki pielūdz to okupantu? 15.08.2017. ®Skolnieciņš #Skolnieciņš #Nav_pensijas P.S. Simtslatniekos nostrādājais darba ilgums netiek ierēķināts pensijā, jo nemaksāja nodokļus! Tāpēc kompensācija simtlatniekiem ir obligāta!
 
#
Guru » Skolnieciņš (oda latviešu dievībai -Skolnieciņam) 20.septembris 2017 16:37 atbildēt
Tu esi galīgi nojūdzies!!! Izlec pa logu ātri vai nošaujies, psihopāt!!!!
 
Skatīt visus 26 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers