Skandalozi: Kāpēc aktieri Ančevskis un Kļavinskis, ar degvīna pudeli rokā, izmetušies puspliki? 7 komentāri
 
Skandalozi

Kāpēc aktieri Ančevskis un Kļavinskis, ar degvīna pudeli rokā, izmetušies puspliki?

 
Publicitātes foto

Rudens sezonā „Pannas Teātris” skatītājiem piedāvā jaunu izrādi, stand-up komēdiju “MAČO”. Veicot vīriešu tipoloģijas pētījumus un aplūkojot sabiedrībā sastopamos vīriešu tipāžus, izrādē uzzīmēts mūsdienu latviešu mačo dramaturģes Aivas Birbeles acīm. Tas viss darīts, konsultējoties ar īstiem vīriešu sugas pārstāvjiem - aktieriem Aināru Ančevski, Ivaru Kļavinski un režisoru Juri Rijnieku.

Kā tas ir, būt īstam vecim un īstam vīrietim?

Šķiet, mūsdienās būt vīrietim ir krietni vienkāršāk nekā agrāk, bet no otras puses tas ir pilnīgi pretēji. Lielākajai daļai vīriešu vairs nenākas lauzt kaulus kūdras purvos vai mirt kara ierakumos tik bieži kā agrāk, taču mūsdienu vīrietiskums ir nopietni apdraudēts ar smalkiem parfimērijas produktiem, greznu pilsētas dzīvi un izsīkstošām iespējām izrādīt savu vīrišķo drošsirdību un veiklību. Vectēvu laikos uzvedības kodekss precīzi noteica, kas sagaidāms no stiprā dzimuma pārstāvja. Stingrs rokasspiediens bija cieņas izrādīšana, turpretim apskaut otru veci bija veids, kā labākajā gadījumā iegūt zilu aci vai kādu lauztu ribu. Mūsdienās pat profesionāli regbija spēlētāji apskaujas un raud, tāpēc, domājot, kāds ir īsts vīrietis šodien, autore Aiva Birbele ir skatījusi šo jautājumu caur sievietes priekštatiem.

Vai dzīve ir kļuvusi sievišķīga un vīrieši arī?

To var uzzināt, veicot vīrišķības testu. Lai dzirdētu no mīļotās sievietes izsaucienu - tu esi īsts vecis! -, vienkārši jāsavāc pietiekams punktu skaits. Tas ir vitāli svarīgi katram vīrietim - būt ļoti piesardzīgam, lai nekļūdītos, aizsargājot savus vīrišķos punktus un prasmes, lai nenoslīdētu līdz nekompetenta mīkšļa stāvoklim, kurš neprot orientēties pēc kartes vai izciest sitienu pa seju.

Pateicoties iepriekšējo pētījumu pieredzei izrādēs “Alu cilvēks” un “Tētis”, aktiera Aināra Ančevska un kolēģa Ivara Kļavinska atveidotais vīrišķības tests palīdzēs skatītājām noteikt attiecību statusu, ļaujot savam iecerētajam savākt vīrīšķīgos punktus.

Izrādes režiors Juris Rijnieks un autore Aiva Birbele sadarbojušies iepriekšējās „Pannas Teātra” stand-up izrādēs “Tāda es esmu” un “Bruņota un Bīstama” ar aktrisi Zani Daudziņu galvenajā lomā. Nu abi ķērušies klāt vīrišķības analīzei. Mačo lomā iejutīsies aktieri Ivars Kļavinskis vai Ainārs Ančevskis.

- Esi īsts vecis, neļauj modernajai pasaulei ietekmēt un apdraudēt savu vīrietību, un pavisam drīz būsi tikpat vīrišķīgs kā noparkots traktors šaurajā lielveikalu autostāvvietā! Saņem sevi rokās un sākam!

Komentāri [7]
#
resnais 8.septembris 2017 14:32 atbildēt
Īsti veči sacenšas,kurš vairāk kilogramus nometīs..
 
#
Līzīte 8.septembris 2017 14:25 atbildēt
Vo jums Īsti veči un pie tam smuki...kapēc lai nebūtu puspliki? ĻOTI LABI....Jāgaida kad būs Rīgā....
 
#
vecis 8.septembris 2017 14:23 atbildēt
Īsti veči pudeli no rokām ārā neizlaiž!!!:):)
 
#
Viselcaks 6.septembris 2017 17:11 atbildēt
Es tas esmu
 
#
Mailiite » Viselcaks 6.septembris 2017 17:13 atbildēt
Tu esi ists vecis tapec tu man patic...tu esi viriskigs labsirdigs atjauigs un gudrs...
 
#
hartijs 5.septembris 2017 21:03 atbildēt
Īsti veči nestāvēs ar pudelēm rokās .Tā dara tikai dzērāji, jau degradējušies tipi.
 
#
īsts vecis » hartijs 8.septembris 2017 14:25 atbildēt
Īsti veči pudeli no rokām ārā neizlaiž!
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers