Skandalozi: Vīrieši bordeļos dodot priekšroku lellēm, nevis dzīvām sievietēm 14 komentāri
 
Skandalozi

Vīrieši bordeļos dodot priekšroku lellēm, nevis dzīvām sievietēm

 
Ilustratīvs attēls

Nepatīkamu pavērsienu piedzīvojušas Vīnes prostitūtas, kuras zaudējušas stiprā dzimuma klientu interesi, ziņo Daily Mail.

Seksa leļļu modes kliedziens esot izplatījies arī pārējā Austrijā. Lai arī viena šāda lelle maksā teju 10 tūktošus eiro, kas acīmredzot ir dārgāk nekā reāla sieviete, Kontakhof bordeļa īpašnieks norāda, ka "šo fetiša modes kliedzienu ignorēt nav iespējams''.

Psihologi uzskata, ka bordeļu klientiem patīk, ka viņi var darīt ar lelli burtiski visu, kas ienāk prātā, kamēr prostitūtai ir savas robežas.

Tiesa, pat viņi ir pārsteigti, ka lelle pārliecinoši izkonkurējusi sievietes, tiekot rezervēta vairākas dienas uz priekšu.

Komentāri [14]
#
Drāžamlellīte Anda 26.augusts 2017 20:08 atbildēt
Nu,dažām gumijas lellēm pežiņas ir vēl labākas kā īstajām meitenēm!Vismaz nesmird pēc urīna un sviedriem...
 
#
Andis 24.augusts 2017 14:02 atbildēt
Kā vienā reklāmā minēts: Oskar, neķer lašus, bet MANI.....:) Bet Vecajam zvejniekam citi pigori prātā.
 
#
Fēlis 24.augusts 2017 11:18 atbildēt
No reisa mājās pārnācis padomju jūrnieks stāsta džekiem, ka jūrā šie izzvelojuši sekslelli un labi papriecājušies. Šie- nu un kā? Uj laba! Pat triperi dabūjām.
 
#
. 24.augusts 2017 10:17 atbildēt
nesaprotu, kāpēc šādi sūdi jāpublicē visādi citādi normālā portālā. jums gaumes pietrūkst vai kā?
 
#
Lelle 24.augusts 2017 9:08 atbildēt
Pērc uzreiz divas - vairumā ar atlaidēm pameklē. Lētāk. Vai arī pērc vienu, otra par velti komplektā. Vismaz būs ar ko parunāt, un klientam uzreiz divas meitenes gultā.
Mēs neprasīsim ēst, apģērbu un siltumu. Arī dzert mums nevajadzēs. Mums vajadzēs zobārstu, dakteri regulāri un medmāsiņu/sanitāri.
Dakters pēc katra klienta pārbaudīs uz STS, savedīs kārtībā/noliks pa vietām mūsu daļas un atveres. Zobārsts parūpēsies par skaistiem zobiem, atjaunos krāsojumu. Medmāsiņa/sanitāre izmazgās/iztīrīs visas atveres, izdezinficēs, ierakstīs sanitārajās grāmatiņās. Ja būs kur kāda plēsta brūce, salāpīs, notušēs, uzliks plāksteri. Frizieri un manikūru/pedikūru arī šad tad. kaut vai pats sēžot pie televizora uzkrāsosi, kā jklientam vajag..
 
#
Lelle » Lelle 24.augusts 2017 9:09 atbildēt
Tas bija pieteikums sadarboties ar ES, kurš nepirks auto bet mani.
 
Skatīt visus 14 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers