Skandalozi: Rakstniece Manfelde pārdevusi dzīvokli, lai atdotu parādu Jurim Milleram 22 komentāri
 
Skandalozi

Rakstniece Manfelde pārdevusi dzīvokli, lai atdotu parādu Jurim Milleram

 
F64

Pēc gada prombūtnes, lielākā daļa no kuras aizvadīti Rakstnieku namā Dubultos, strādājot pie romāna "Virsnieku sievas" galīgās versijas, rakstniece Andra Manfelde atgriezusies Liepājā, vēstīts avīzē "Kas Jauns".

"Ja salīdzina ar Rīgu, tad t ir Vecrīga," avīzei stāsta Manfelde un turpina: "Dzīvoju Imantas ielā, krutākajā Karostas ielā - pa logu drusciņ redzami Karostas katedrāles zeltītie kupoli."

Andra smejas, ka tagad dzīvo “pati sev kaimiņos”, jo pašreizējais dzīvoklis atrodas tieši pretī tam, kurā viņa ar abām meitām Annu un Augusti mitinājās pirms aiziešanas no Liepājas. Arī tas bija īrēts dzīvoklis, jo savu mājokli, kas atradās turpat, Karostā, viņa bija spiesta pārdot, kā pati saka, lai nomaksātu parādu - iepriekš izmaksāto honorāra daļu - skandālu apvītajam producentam Jurim Milleram, kurš viņu iesūdzēja tiesā pēc tam, kad Manfelde atteicās turpināt darbu pie libreta mūziklam par Herbertu Cukuru.

Tagad ar Milleru esot norēķinājusies, un no pārdotā dzīvokļa naudas vēl esot palicis tik daudz, lai saliktu zobus un izdzīvotu līdz jauniem ienākumiem, pavīpsnā Andra, kurai ir raksturīgi pasmieties arī par ne pārāk jautriem atgadījumiem pašas dzīvē.

Pārdevusi Karostas dzīvokli, Andra tieši pirms gada devās vispirms uz Balviem pie bijušās vīramātes, bet pēc tam uz Rakstnieku namu Dubultos, kur arī pavadīja lielāko daļu prombūtnes laika, strādājot pie romāna "Virsnieku sievas" galīgās versijas.

Pašreizējā dzīvesvietā Karostā, ko Manfelde pagaidām noīrējusi uz gadu, ir 145 kvadrātmetri, turklāt, pēc viņas vārdiem, lielisks rajons un skats pa logu.

Komentāri [22]
#
Jautājums 21.augusts 2017 16:45 atbildēt
Kas notika ar bērniem, kamēr "gadu pie bijušās vīra mātes Balvos", tad Rakstnieku namā Jūrmalā... Bet kur bērni bija šajā laikā? Tā arī mētājās līdzi no punkta A uz punktu B un C? Lūk, to paskaidrojiet! Un parāds ir jāatdod, nav svarīgi vai aizņēmēja ir rakstniece un parāda saņēmējs "ar leģendām apvīts" vai neapvīts... Tāda pasūtījuma smaka šim rakstelim.
 
#
Šelenbergs » Jautājums 21.augusts 2017 18:11 atbildēt
Ļoti veiksmīga konspirācija. Bērni bija punktā D. Pati slēpās Balvos - no MIllera. Bet bērni pa to laiku bija paslēpti pilnīgi drošā vietā - pie Štirlica, tieši gestapo acu priekšā.
 
#
Inta 21.augusts 2017 16:18 atbildēt
Aizdeveejs no SWH biezajaam dziilem ttaatad naacis un ar Zinaatnju Akadeemijas izraazhu zaales skandaalu - nemaksaashanu par telpaam pats apviits...
(Ja nav tas pats, jau ieprieksh atvainojos - taada nu taa visiem pieejama infa - tiimeklii; nevareju vnk nepamaniit..)
:(
www.delfi.lv/temas/juris-millers
 
#
Inta 21.augusts 2017 16:12 atbildēt
"Ja salīdzina ar Rīgu, tad t ir Vecrīga," *citaats.) ...
Un kaada tad ir shiis teikuma daljas iistaa - pilnaa.... versija?
;(?
Par teemu:
Gadaas, ka taa atklaasme pienaak tik tad, ka d saak pie taa kaarteejaa darba straadaat,
un peeksnji vai pie darba jau krietni pusee.... redzi, ka "pret spalvu" pasham/ai tas viss. Laabaak jau laikus atteikties turpinaat, nekaa lieku to kaarteejo ppolitkorekto vai kaadu tur citu" smadzenju puudereetaaju" vien uzcept... UN nosauciet ikdienas dziives problemeu, kuru nav radiijis naudas truukums vai pat taas paarpilniiba....
:)))
 
#
 
#
Barabella 21.augusts 2017 11:28 atbildēt
Skumji mazliet,ka šādu komentu autori ir lielākā tautas daļa... Tādēļ arī mīļie esam,kur esam šobrīd...un nekas mūsu valstī nemainās... Ja nesaproti kādu,kurš tev nunetraucē taču!, nepaļā un "nevem" virsū savas nabagu grēmas! Nesodiet un nemēriet pc sevis cilvēku,kuru vispār nepazīstiet un kura vārds (kā saproru) jums ,žēlīgi,bet neizsaka nekko!!! Kas padara cilvēku īpašu un cienījamu jūsuprāt? Žēlīgi kļūst,lasot šos "domu lidojumus "par pers. nepazīstamiem cilvēkiem....
 
#
antiegoiste » Barabella 21.augusts 2017 14:54 atbildēt
Skumji, ka neatdod parādu! Skumji, ka lai atgrieztu savu naudu, naudas devējam ir jāsniedz tiesā. Skumiji, ka cilvēks paņem naudu un nedomā par otru cilvēku, lai to atgrieztu. Tādus sauc par egoistiem.
 
#
viedoklis » antiegoiste 21.augusts 2017 16:47 atbildēt
Ja precīzi, tad tādus sauc par blēžiem.
 
#
Faršmah » antiegoiste 21.augusts 2017 21:30 atbildēt
Augļotāju bandas tie milleri. Hrantī buģet vam svoločam i visiem muldētājiem kto breģit ņe po barabanu.
 
Skatīt visus 22 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers