Skandalozi: Atklājies, ka musulmaņi ir mazāk homofobiski nekā baltie kristieši 11 komentāri
 
Skandalozi

Atklājies, ka musulmaņi ir mazāk homofobiski nekā baltie kristieši

 
Ilustratīvs attēls

Jaunā pētījumā atklājies, ka no reliģiskajām kopienām, musulmaņi pret LGBT cilvēkiem attiecas pozitīvāk nekā kristieši, ziņo Pew.

Tiek ziņots, ka musulmaņu attieksme pret netradicionāli orientētiem cilvēkiem ievērojami uzlabojusies, 52% uzskatot, ka LGBT kopienai jābūt sabiedrībā pieņemtai.

Tās ir krasas pārmaiņas, 10 gadu laikā pieaugot par 27%.

Lai arī musulmaņi nav pati gejiem atvērtā reliģija, viņi pārspējuši kristiešus. Evanģēliskie kristieši vien 34% gadījumu uzskata, ka homoseksualitāte ir pieņemama.

Tiesa, tas arī ir kāpums - par 11%.

Komentāri [11]
#
Ha 10.augusts 2017 15:55 atbildēt
Tad jau LGBT brauc uz Sauda Arābiju un Afganistānu!
Nav mums vajadzīgi extra musulmaņi, neiesmērēsiet!
Bet LGBT lai dzīvo un nelecas!
 
#
aha 10.augusts 2017 10:48 atbildēt
tad jau tos "netradicionālos" jāsūta pie muslimiem!
 
#
Raimonds » aha 10.augusts 2017 11:06 atbildēt
Vismaz mums te Latvijā tiem "netradicionālajiem" vieta ir Ārlietu Ministrijā ... " ))) ... tur tādi vien rosās ... tāpēc nav brīnums , ka mūsu valsts ārpolitika caur to vietu tiek taisīta ... : )))
 
#
Dievs 10.augusts 2017 10:48 atbildēt
Nu pareiz.. musulmaņiem nav laika nekādām runām par homofīliju, viņi uzreiz ķeras pie darba - gejus pakar ceļamkrānā, met lejā no debesskrāpjiem, nomētā ar akmeņiem un labākajā gadījumā ieliek cietumā. Skaidrs, ka pētījums veidots pēc sorossa pasūtījuma.
 
#
xxl 10.augusts 2017 10:45 atbildēt
Tāpēc jau arī slaktē cik tik spēj.
 
#
Raimonds » xxl 10.augusts 2017 11:03 atbildēt
Tu to par NATO ??? .. jā ... viņu "varoņdarbi" cilvēku nogalināšanā pēdējās desmitgadēs ir mērāmi daudzos miljonos .... kaut kādi musulmaņi tur i tuvu nestāv ...
 
#
Kroksis » Raimonds 10.augusts 2017 16:02 atbildēt
Neirs! NATO vienmēr ir stāvējusi un stāv starptautiskās likumības sardzē, lai tādas bandītiskas valstis kā Putina Krievija zinātu savu vietu.
Nav šaubu, ka bez NATO Putins jau būtu Baltiju sen okupējis, tāpat būtu turpinājis uzbrukumu Ukrainai, pat neraugoties uz ukraiņu pašaizliedzīgo aizsardzību.
Kur tad NATO slepkavo? NATO ir Afganistānā, lai apturētu starptautisko terorismu. Varbūt atceries 11.septembri?Pirms tam tur bija PSRS ar vienu mērķi-to okupēt.Tavi apgalvojumi ir tukši.Slepkavoja Staļins un viņa pēcnācēji. Piemēram, ungāru sacelšanos 1956.gadā noslīcināja asinīs.
 
#
No 10.augusts 2017 10:26 atbildēt
šiem meliem pat Gebelss varētu pamācīties kādai jābūt propagandai!
 
Skatīt visus 11 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers