Skandalozi: FOTO: Zeltiņai īsāka kleita nekā meitai 59 komentāri
 
Skandalozi

FOTO: Zeltiņai īsāka kleita nekā meitai

 
instagram.com/ Agnese Zeltiņa

Aktrise Agnese Zeltiņa vienmēr izcēlusies ar savu pārdomāto un eleganto stilu. Tiesa, ceļojuma laikā Barselonā viņa izvēlējusies patiesi drosmīgu tērpu, kura garums liek diskutēt, vai tas ir piemērots šāda vecuma dāmai.

Kā redzams uzņemtajā attēlā, tad aktrise šoreiz izvēlējusies mini kleitu.

Arī pārējā ceļojuma laikā A.Zeltiņa mugurā vilkusi elegantus un drosmīgus tērpus.
Komentāri [59]
#
kāpēc 16.jūlijs 2017 9:25 atbildēt
Zeltiņu sauc par sabiedrības dāmu? Kas ir sabiedrības dāma - sieviete, kas vīriešus maina un ar to reklamējās, jeb māte, kas nav spējusi ieaudzināt savā meitā morāles normas, jeb uzpumpēta mute padara par sabiedrības dāmu vai piedauzīgs dzīves veids??? Ko labu šī sabiedrības dāma sabiedrībai ir izdarījusi, nospēlējusi pāris viduvējas lomas jeb ir kaut kas ļoti vērtīgs, ko mēs nezinām? Žurnālisti, paskaidrojiet lūdzu!
 
#
Vitaļiks 14.jūlijs 2017 0:53 atbildēt
Abas ir cērtamas!
 
#
adolfs » Vitaļiks 14.jūlijs 2017 21:32 atbildēt
tu krievs vari aiziet nosverties ar savu vardu! pretigi ieskatities kautkur komentaros, ka teksts, zinja, kura ir Latvieshu civlekiem, kautkadi krievelji lien ieksha un vel uzraksta savu vardu. In ja Latvietis at tadu vardu, tad aizej nokaunies!
 
#
novērotāja no malas 14.jūlijs 2017 0:00 atbildēt
Tā jau nav kleita kā te runā....zeltiņa tuniku uzvilkusi, bet par apakšdaļu laikam tīšām aizmirsusi - karsts taču....Skats uz tām dūšīgajām piecdesmitgadnieces kājām jau nu nav diez ko jauks, kad vēl jauna meitene blakām..... Tāpēc jau uzskatās vēl muļķīgāk, kad ir ar ko salīdzināt....tad šitādi stila"fēleri" vēl vairāk duras acīs!
 
#
ezis 13.jūlijs 2017 23:53 atbildēt
Vai meitu aizvien tas biznesmenis pāri pa 40 gadiem, kurais par vecmāti pataisīja. varbūt jau brīva, tikai ar piekabīti 8)
 
#
hmmmm 13.jūlijs 2017 23:20 atbildēt
Laikam nopirkusi Alie xpresi. Tur smaucas ar izmeriem un atsuta mazaku.
 
Skatīt visus 59 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers