Skandalozi: Rīgas centrā novelk bikses un atrāda savu mantību 42 komentāri
 
Skandalozi

Rīgas centrā novelk bikses un atrāda savu mantību

 
Ekrānuzņēmums no video/Rīgas pašvaldības policija

16.jūnija agrā rīta stundā Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci ievēroja kādu vīrieti, kurš Grēcinieku ielā novilka bikses un apkārtējiem atrādīja savu mantību. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvāka Rīgas pašvaldības policijas ekipāža.

Sekojot videonovērošanas centra darbinieku norādēm, pārkāpējs ātri vien uzmeklēts. Vīrietis jau bija paspējis uzvilkt bikses atpakaļ. Vienlaikus pie likumsargiem pienāca kāds aculiecinieks, kurš apstiprināja, ka īsi pirms policistu ierašanās apturētais tūrists ar pliku pēcpusi skraidījis apkārt, vēsta Rīgas pašvaldības policija.

Pārrunu laikā pats vaininieks sākotnēji noliedza izdarīto, taču, policistiem norādot uz videonovērošanas kamerām, viņš atzinās. Savus rīcības motīvus viņš skaidroja ar vēlmi uzjautrināt draugus.

Pārkāpējam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu, kas izpaužas kā necieņa pret sabiedrību vai nekaunīga rīcība, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas. Vīrietim piemērots 250 eiro naudas sods, kuru viņš apmaksāja uz vietas.

Komentāri [42]
#
Gaišais 19.jūnijs 2017 12:48 atbildēt
Pirmais šo darbību Latvijas vēsturē veica Ivars Godmanis uz barikādēm.
 
#
Fifi 18.jūnijs 2017 6:17 atbildēt
Un sitie gejropas dzivnieki nes mums kulturu !
 
#
Anonīms 18.jūnijs 2017 1:49 atbildēt
250 europas rubļi ir SODS pastalām, kuri mēnesī pat 1000 nenopelna, bet ne tiem mērgļiem. viņus vajadzētu likt būrī uz dažām diennaktīm, citādi šie tikai paņirdz par latvijas miličiem
 
#
sss 17.jūnijs 2017 23:23 atbildēt
Nu ko viņi tik kautrīgu naudiņu .Tā ir sīcene , nesaprot ?
 
#
sss 17.jūnijs 2017 23:23 atbildēt
Nu ko viņi tik kautrīgu naudiņu .Tā ir sīcene , nesaprot ?
 
Skatīt visus 42 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers