Skandalozi: Negaidīti izšķīries "Patiesības spoguļa" Dzērumu pāris 8 komentāri
 
Skandalozi

Negaidīti izšķīries "Patiesības spoguļa" Dzērumu pāris

 
Ekrānuzņēmums no video/ Skaties.lv

Šodien visus šova "Patiesības spogulis" fanus pārsteigusi skumja ziņa - ceturtdienas vakarā Mārtiņš Bankevics no Dzērumiem savācis visas savas mantas un pametis savu mīļoto meiteni Lauru Amolu, vēsta portāls "skaties.lv".

''Neko sīkāk komentēt nevēlos, bet, jā, tas ir noticis. Esmu aizgājis no Lauras,'' Skaties.lv apstiprina Mārtiņš.

Puisis neslēpj, ka jūtas smagi - šķiršanās no meitenes, protams, sāpot. Tajā pašā laikā Mārtiņš apzinās, ka šīm attiecībām nav nākotnes.

“Esmu aizvēris šīs durvis, bet ticu, ka tagad man atvērsies citas, labākas. Man, protams, sāp, taču jādzīvo tālāk,” apņēmības pilns sakārtot dzīvi nu jau bez Lauras ir Mārtiņš.

Jau vēstījām, ka šis pāris lielu popularitāti ieguva šovā "Patiesības spogulis", kur izcēlās ar savstarpējiem strīdiem un skandāliem. Viņi arī pirms kāda laika devās laimes meklējumos uz Nīderlandi, tomēr tur tika piekrāpti un atbrauca atpakaļ uz Latviju.

Avots: Skaties.lv

Komentāri [8]
#
ineta 20.maijs 2017 21:45 atbildēt
Ja jauns skuķis neseko līdzi savai ārējam izskatam un izplūst miesas kā veca beka..tad tiešām čalim cits nekas neatliek ka aiziet un izskatās ka nekāda čaklā arī nav ja ārzemēs darbs bij pa grūtu.
 
#
mtf » ineta 20.maijs 2017 22:32 atbildēt
Tad kā tur ir ar tām sievietēm? Viņas ir cilvēki vai nav? Bija viņām dvēsele vai nebija? Izklausās, ka sieviete ir tikai robot-lelle ar divām funkcijām - lai vīrietim patīk skatīties + laba apkalpotāja.
 
#
topsīturvijs 20.maijs 2017 8:06 atbildēt
bankevics šausmīgi uzbarojies, bet briļļainas sievietes daudziem nepatīk...
 
#
dullais janka 20.maijs 2017 0:48 atbildēt
bisku ta ka tas meitantins i pa lielu vai ta pati nesaprot ka kaut ko vajag mainit ar tadu rumpi visu atlikuso dzivi bus jamasturbe gailiti neredzet ka savas ausis.protams ja vinai nav kada slimiba del ka vina tik apala ja ta tad sori
 
#
juris 19.maijs 2017 23:19 atbildēt
džeks malacis, ar šādu sievieti nav brīnums, ka pāriet vēlme.. ir smukākas, slaidākas un gudrākas ;)
 
#
Māte » juris 20.maijs 2017 10:16 atbildēt
Pats, varbūt, esi ar alus vēderu, bet, ka tikai izgāzt žulti!
 
#
ome 19.maijs 2017 22:29 atbildēt
Meitenei steidzīgi jādara viss iespējamais, lai notievētu. Nav jāsēro, visa dzīve vēl priekšā Ar tādiem skandāliem nekas labs nevarēja iznākt. Lai jums turpmāk paveicas.
 
Skatīt visus 8 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers