Skandalozi: Izteikta versija par traģiski bojāgājušā Raimonda nāves iemeslu 13 komentāri
 
Skandalozi

Izteikta versija par traģiski bojāgājušā Raimonda nāves iemeslu

 
Bezvēsts.lv

Jau vēstījām, ka Raimonds pazuda 2017.gada 2.maijā. Pazušanas dienā ap plkst.10:00 vīrietis izgāja no savas dzīves vietas Salaspilī un devās nezināmā virzienā. Pazudušā vīrieša sieva informējusi, ka pirms došanās prom Raimonds uzvedies netipiski. Savukārt šodien portāls "Kas Jauns" ir publicējis jaunumus saistībā ar šo gadījumu.

Portāls "Kas Jauns" vēsta, ka Raimondam esot bijušas lielas parādsaistības, kas gūtas paņemot tā dēvētos "ātros kredītus". Savukārt aprīļa beigās tika izsolīts viņam piederošais dzīvoklis. Tiek minēts, ka, iespējams, vīrietim bijusi arī atkarība no alkohola.

Kāds Salaspils iedzīvotājs portālam izteica minējumu, ka, iespējams, vīrietis problēmu dēļ izdarīja pašnāvību.

Tikai pusotru nedēļu pirms Raimonda nāves tiesu izpildītājs Mārtiņš Eglītis par labu ātro kredītu firmai „Grand Credit” izsolījis vīrietim piederošo 117 kvadrātmetru lielo dzīvoklī Salaspilī, Ziemeļu ielā 5. Portāls "Kas Jauns" vēsta, ka Raimonds nebija nomaksājis vairākus tūkstošus lielo parādu minētajai ātro kredītu kompānijai. Sīkākas detaļas par šo darījumu netiek atklātas.

Savukārt portāla rīcībā neoficiālā informācija liecina, ka Raimondam esot bijis 20 000 eiro liels parāds, bet viņa dzīvoklis tika izsolīts par 40 000 eiro. Dzīvokļa izsole, kā minēts oficiālajā izdevumā „Latvijas Vēstnesis”, tika izsludināta 24. martā un notika 24. aprīlī.

Avots: "Kas Jauns"

Komentāri [13]
#
! 20.maijs 2017 17:54 atbildēt
Nemiet kreditus.
 
#
... 18.maijs 2017 16:14 atbildēt
Tv pilna ar atro krediitu reklaamaam! Nozheelojami, ka tajaas piedalaas gandriiz visi redzamaakie lv sportisti, taa paliidzot no vest nelaimee savus tautieshus.
 
#
lapa 18.maijs 2017 10:56 atbildēt
skandinavu bankas putina ara musu zemi un tautu . vel krizei sakoties kangars dambrovskis izlema glabt skandinavu bankas , klaji uzsplaujot latviesu gimenem . valdiba sez neliesi , kas laiza briseles sterbeles . ko tadu noteikti nedaritu lembergs , esot prezidenta amata.
 
#
SWE » lapa 18.maijs 2017 14:25 atbildēt
Neviens Tevi neputina un varu kredītus negrūž. Ja gribi uzlekt augstāk par pakaļu, sagrābies kredītus, kurus nejēdz nomaksāt, nu tad ir jāatbild.
 
#
Anniņa » SWE 18.maijs 2017 16:14 atbildēt
Jā, SWE ir netīra zagle un līkkāje !
 
#
VAIDEMANS » SWE 18.maijs 2017 16:58 atbildēt
tas, ka zviedreļu utaiņi izzog Latviju tas ir skaidrs, lai ko tādas vankšķes-dibenlaižas "swe" smakotu..
 
#
Svetlijs 18.maijs 2017 8:39 atbildēt
Tumša lieta, sieva, informācija.
 
#
versija nr 1. 17.maijs 2017 23:40 atbildēt
Kaa savaadaak atbrauca paraadu riiklju raaveeji un vienkaarshi novaaca lai citi baidiitos!
 
Skatīt visus 13 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers