Skandalozi: Atklāti jauni fakti par nežēlīgo bērna piekaušanu Ogrē 14 komentāri
 
Skandalozi

Atklāti jauni fakti par nežēlīgo bērna piekaušanu Ogrē

 
Andrius Ufartas/ f64 photo agency

15.maijā kādā skolas Ogrē teritorijā piekautā 12 gadus vecā zēna veselības stāvoklis šobrīd ir stabils, portālam "OgreNet.lv" atklāj Ogres iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšniece Inga Meikšāne.

Atgādinām, ka pirmdien ap pulksten 17 Ogres rajona slimnīcā ar galvaskausa traumu tika nogādāts 12 gadus vecs zēns, kurš pēc ārstu padziļinātas apskates vēlāk ar operatīvo transportlīdzekli aizvests uz Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu Rīgā.

Puisis veselības stāvokļa noteikšanas brīdī bija pie samaņas un mediķiem norādīja, ka traumas gūtas kautiņā kādas skolas Ogrē teritorijā.

Policija apstiprina, ka ir noticis konflikts starp diviem zēniem-vienaudžiem, vēlāk situācijai eskalējoties fiziskā izrēķināšanā. Pašreiz par cietušo uzskatāmais slimnīcā nogādātais zēns saņēma spēcīgus sitienus galvas apvidū. Saskaņā ar Ogres rajona slimnīcas vadītāja daktera Daiņa Širova sacīto zēna galva ar kāju spiesta pret zemi. To uzskatāmi apliecināja uz sejas palikušie apavu zoļu nospiedumi.

No vēl lielākām traumām un, iespējams, pat letāla iznākuma zēnu paglāba apkārt esošie jaunieši, kuriem izdevies izšķirt abus kaušļus.

Tagad ir jānoskaidro visi lietas apstākļi, atzīst I.Meikšāne, proti, kāds ir bijis incidenta iemesls, vai tas zēnu starpā ir pirmais konflikts, kāds ir abu zēnu "sociālais fons", vai ir problēmas ģimenē, vai zēni ir iepriekš nokļuvuši policijas redzeslokā utt.

Izmeklēšanu veiks Ogres iecirkņa Nepilngadīgo lietu inspekcija. Iespējams, tiks iesaistīti arī sociālā dienesta un bāriņtiesas speciālisti un skolas psihologs.

Avots: OgreNet

Komentāri [14]
#
ieva 20.maijs 2017 21:02 atbildēt
jau ilgu laiku stradaju bernu darza,kur ir liels daudzums bernu ar uzvedibas traucejumiem t.i agresiviem berniem.Pec patreizejiem normativiem darbinieki
pat nav tiesigi aizradit berniem ,ne tikai sodit par agresiju pret citiem berniem.Izmisums parnem kas notiks kad sadi agresivi vecaku un pedagogu audzinati briesmoni noklus skola/
 
#
Aija 17.maijs 2017 22:16 atbildēt
Ja zēnam ar apava zoli galva spiesta pie zemes, tad to par parastu kautiņu nevar nosaukt.
 
#
andris 17.maijs 2017 22:14 atbildēt
Nu vispār jau bērni ir savu vecāku spogulis,negribu domāt ka kaušļa tēvs ir vijolnieks un visu savu laiku pavada ar vijoli un kociņu,droši vien ka viņam ir bijis paraugs no kā gūt iedvesmu savai nežēlībai. Grūtāk būs labot un viņa naivajā galvā iedēstīt sapratni pa vērtībām ,tai skaitā par cilvēka dzīvību.nezinu kura man vairāk žēl.
 
#
smaids 17.maijs 2017 20:56 atbildēt
interesanti....kā šo klasificēs....sīkais huligānisms vai tomēr slepkavības mēģinājums...
kurš nav skolas laikā dabūjis pa degunu vai iedevis pa degunu? bet tā, lai apzināti radītu nāvējošas traumas....nu tas jau iet pāri visam!!!
 
#
Jānis 17.maijs 2017 20:41 atbildēt
tikko psihologi publicēja bērnu atkarības no dator un ekrānierīcēm kā datordemenci, kas ir līdzvērtīga vecu slimu un ar atmiņas un uztveres traucējumu sl-kiem(cēm). nav ko brīnīties, jo viņi vairs neprot runāt un komunicēt.
telefonā--Čau--- Čau; Kā iet labi, man arī; ko darīsi neko, es arī-------visaS sarunu iespējas, izmeklējumos jau smadzeņu pieres daivas samazinājušās uz pusi. ko jūs vēl gribat, jo ekrānos kā vardxābība un nedogodīgums ir pirmā vietā. pats strādāju valsts uzņēmumā kur daudz jaun ucolvēku, visi arī jau sēž darba laikā telefonos---kad sāku runāt, paldie sdIevam vēl ir iespēja kaut ko pavaicāt un līdzdalīt.
Viss esam jau piebraukuši----- stulbums un viegli zombējami!!!!!!
 
Skatīt visus 14 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers