Skandalozi: Policisti pārsteidz šokējošs atradums izlietnē 2 komentāri
 
Skandalozi

Policisti pārsteidz šokējošs atradums izlietnē

 
twitter/ Supt. Michelle Davey

Mikroblogošanas vietnē twitter pirms pāris dienām augsta ranga Vankūveras policijas darbiniece Mišela Deivija publicēja fotogrāfiju, kurā redzams šokējošs atradums kādas mājas izlietnē, vēsta portāls "The Telegraph".

Fotogrāfija uzņemta kādā tukšā īres dzīvoklī vienā no nabadzīgākajiem un kriminogēnākajiem Vankūveras rajoniem. Attēlā redzams, ka izlietnē no izlietotām šļircēm ir izveidota ligzda, kurā, visticamāk, balodis ir izdējis vairākas olas. Fotogrāfijas aprakstā teikts: "opioīdu krīzes skumjā realitāte". Mišela norāda, ka šis atradums parāda, ka narkotiku lietošana Vankūverā ir nopietna problēma.

Portāls "The Telegraph" vēsta, ka Vankūvera pašlaik piedzīvo fentanila epidēmiju. Fentanils ir pretsāpju līdzeklis, kas ir pat par 100 reizēm spēcīgāks par morfiju. Informācija liecina, ka Decembrī 24 stundu laikā no fentanila pārdozēšanas nomira 9 cilvēki. Fentanila daudzums, kas pielīdzināms četriem sāls graudiņiem, ir pietiekams, lai nogalinātu cilvēku.

Publicētā fotogrāfija ir ieguvusi lielu ievērību pasaules mediju vidū, tomēr vairāki cilvēki apšauba fotogrāfijas patiesumu. Mišela Deivija gana apgalvo, ka fotogrāfija ir īsta un savdabīgā "ligzda" nav viņas veidota.

Komentāri [2]
#
Skolnieciņš 5.maijs 2017 20:07 atbildēt
Uh, žēl, ka es nemāku redzēt enerģijas un izmantot tās apzināti. Narkotikas ir lielisks negāciju avots. Vajag tik no vietas savākt enerģiju un uzglabāt to. Es to daru neapzināti. Cilvēki ir lielisks negatīvs enerģijas avots...
 
#
Kendjuks 5.maijs 2017 15:54 atbildēt
Nedrīkst atpalikt no attīstītām valstīm?
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers