Skandalozi: TRAĢISKI: ASV futbola zvaigzne cietumā veikusi pašnāvību 16 komentāri
 
Skandalozi

TRAĢISKI: ASV futbola zvaigzne cietumā veikusi pašnāvību

 
scanpix

Bijušais Nacionālās amerikāņu futbola līgas (NFL) sportists Ārons Hernandezs tika atrasts miris savā cietuma kamerā Masačūsetsā, vēsta BBC.

Masačūsetsas varasiestādes vēsta, ka Hernandezs izdarījis pašnāvību pakaroties.

Bijušais amerikāņu futbola komandas "New England Patriots" spēlētājam tika piespriests mūža ieslodzījums par slepkavību. Tiek vēstīts, ka sportists nogalinājis savas līgavas māsas draugu. Turklāt pagājušajā nedēļā prokurori nāca klajā ar informāciju, ka Hernandezs, iespējams, ir vainīgs vēl kādā slepkavībā.

ASV varasiestādes atklāj, ka sportists, pirms pašnāvības veikšanas mēģinājis nobarikādēt cietuma kameras durvis, lai neviens nespētu viņu izglābt. Hernandezs neesot atstājis pirmsnāves vēstuli, kā arī cietuma darbiniekiem nebija nekādu aizdomu par to, ka sportists varētu paveikt ko šādu.

Komentāri [16]
#
Egons 22.aprīlis 2017 20:25 atbildēt
Neprofesionāls virsraksts! Pareizi: ASV amerikāņu futbola zvaigzne.... utt. kā tekstā
 
#
sa 22.aprīlis 2017 17:50 atbildēt
jā tas ir traki,cilveks bij pieradis pie labas dzives un brivibas,sportoja,un te peksni,bāc sedi četrās sienās. dabigi ka dzivot vairs negribas un pie tam vel apzina ka uz mūžu tā būs tālāk jadzīvo,tas tak ir briesmīgi. un tikai drosmigs un stipras gribas cilveks var izdarit pasnavibu,gļēvs to nekad neizdarīs.
 
#
otto 22.aprīlis 2017 16:34 atbildēt
Lasu virsrakstu un domāju: varbūt Oliveram Simpsonam pamodusies sirdsapziņa? Laikam toreiz vajadzēja viņu apturēt ar precīzu šāvienu...
 
#
mhm 22.aprīlis 2017 15:55 atbildēt
Kas tur traģisks, gribu dzīvoju, gribu nedzīvoju.
 
#
vsp 21.aprīlis 2017 10:56 atbildēt
GRAMATIKA- zvaigzne veicis pašnāvību!!!!!!!!!!
 
Skatīt visus 16 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers