Skandalozi: Šova "Gribi būt miljonārs" vadītājs kļuvis par Lielbritānijas pilsoni 36 komentāri
 
Skandalozi

Šova "Gribi būt miljonārs" vadītājs kļuvis par Lielbritānijas pilsoni

 
ekrānšāviņš no video

Kādreiz populārā šova "Gribi būt miljonārs" vadītājs Ģirts Līcis jau teju deviņus gadus dzīvo Londonā. Viņš turp līdzīgi kā daudzi citi latvieši pārvācās, lai spētu nomaksāt aizņēmumus bankā. Turklāt tagad viņš ir kļuvis arī par Lielbritānijas pilsoni, vēsta raidījums "Bez Tabu".

Ģirts uz Lielbritāniju pārcēlās krīzes laikā, bet joprojām turpina maksāt kredītu bankai Latvijā. Bijušais šova vadītājs par dzīvi Lielbritānijā izsakās šādi: "Šī valsts ir uz tādu burzīšanos, nepārtrauktie ''drinki'' no pirmdienas līdz svētdienai. Ja tu neej uz ''drinku'' kādu dienu, tad tu vispār neesi cilvēks."

Ģirts nelabprāt atminās laiku, kad vadījis šovu "Gribi būt miljonās". Viņš labāk jūtas neatrodoties kameru starmešu gaismā, tomēr televīzija viņu saista vēl aizvien, tāpēc arī viņa darbs Londonā ir ar to saistīts.

Tagad Ģirts sevi var droši saukt kā par latvieti, tā par britu, jo nule kā ieguvis Lielbritānijas pilsonību. "Vienkārši visi šie politiskie apstākļi, zinot tos politiskos apstākļus ar "Brexit" un tā tālāk, tas ir tāds vairāk praktisks solis. Bet tas jau nenozīmē, ka es mainu savu nacionalitāti tādā cilvēciskā ziņā."

''Es augu tādā vidē, ka man visu laiku tika dzindzināts ausīs par Angliju, par Londonu. Man katru rītu bija jāēd putra. Viss, kas ir ''kruts'' un labs ir saistīts ar Angliju un Londonu…, lūdzu, pierunāja,'' ar smaidu nosaka Ģirts.

Komentāri [36]
#
Žanets 20.aprīlis 2017 23:18 atbildēt
Kādreiz viņu pazinu, bet kad pirms dažiem gadiem redzēju pēdējo reizi trolejbusa pieturā pie Rīgas Centrālās stacijas, tad likās, ka no iedomības pārsprāgs... Superiedomīgs čalis...
 
#
nekas 20.aprīlis 2017 19:11 atbildēt
nu i malacis,nemaksās nodokļus rungaiņiem un kazākiem un vēl saņems pensiju
 
#
3a » nekas 20.aprīlis 2017 22:12 atbildēt
Saņems labu pensiju !
 
#
Ušakovs 20.aprīlis 2017 17:24 atbildēt
Man Ģirts pie pakaļas. :)
 
#
hama 20.aprīlis 2017 13:20 atbildēt
Viņam maksājumu problēma nebija t ā lielākā, bet kā iziešana no skapja.
 
#
lapa 20.aprīlis 2017 12:55 atbildēt
latvija valdiba apzinati rada apstaklus kas spiez izbraukt cilvekiem no savas dzimtenes.
 
#
3A » lapa 20.aprīlis 2017 22:14 atbildēt
Izskatās, ka nevis rada apstākļus, bet tieši dzen ārā no Latvijas !
 
Skatīt visus 36 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers