Skandalozi: NEIEDOMĀJAMA CIETSIRDĪBA: Suns jau divas ziemas tiek iespundēts bagāžniekā 27 komentāri
 
Skandalozi

NEIEDOMĀJAMA CIETSIRDĪBA: Suns jau divas ziemas tiek iespundēts bagāžniekā

 
Ekrānuzņēmums no video/ Bez Tabu

Rīgā kādā Purvciema mikrorajona pagalmā atrodas automašīna, kurā jau otro ziemu tiek iespundēts 14 gadus vecs suns. Suņa saimnieks un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) gan uzskata, ka viss ir kārtībā, vēsta raidījums "Bez Tabu".

Kāda mikrorajona iedzīvotāja vēsta, ka saimnieki ar mašīnu kaut kur aizbrauc reizi trijās dienās. Visu atlikušo laiku tās bagāžniekā dzīvo suns. Saimnieki suni pāris reizes izlaiž pastaigāt un tad atkal iesloga automašīnā. Automašīnas logi visu laiku esot aizsvīduši, un vaļā nav atvērta pat maza sprauga, lai sunim būtu svaigs gaiss.

Arī žurnālisti, aizbraucot uz norādīto adresi, ierauga minēto automašīnu ar aizsvīdušiem logiem un tajā esošo suni. Suņa saimnieks atklāj, ka suns automašīnā dzīvo jau otro ziemu. Vasarā visa ģimene brauc uz vasaras māju, kur suns var dzīvot brīvībā. Vaicāts, vai spēkrata salons ir piemērotākā vieta, kur sunim dzīvot, viņš atbild: “Kur viņam atrasties - dzīvoklī? Patlaban tā ir viņa mājvieta. Viņš šeit dzīvo visu ziemu, arī pagājušogad ziemā un periodiski rudenī.

Suņa saimnieks uzskata, ka šis ir labākais variants, kā nodrošināt vecumdienas savam mīlulim. Viņš apgalvo, ka par suni rūpējas - pabaro, pastaigājas un kad kļūst pavisam auksts, nes uz dzīvokli, jo suns sāpju dēļ nespēj uzkāpt pa trepēm.

Pirms gada dzīves apstākļus automašīnas salonā pārbaudījuši arī PVD eksperti, un dzīvnieka saimnieks nav sodīts. Ņemot vērā dzīvnieka veselības stāvokli, apstākļi esot pieņemami, turklāt saimnieks nodrošina ar barību, dzeramo ūdeni un nepieciešamo medicīnisko aprūpi, skaidro Gundars Simanovičs, PVD Rīgas pilsētas pārvaldes vadītāja vietnieks.
Komentāri [27]
#
OME 22.marts 2017 13:35 atbildēt
TIEŠĀM ESAT PANĀKUŠI KA NONĀVĒ suni,labāk būtu dzīvojis mašīnā....
 
#
livija 22.marts 2017 6:51 atbildēt
Nu ko bāž savus degunus kur nevajaga. Suns taču var pārgulēt mašīnā,labāk nekā pie stūra pieiets ķēdē. Mašīnā taču suns nenokārtojās,tātad rūpes bija pietiekošas. Gan jau bija kāds nelabvēlis,labi ka Pārtikas un vet .dienests bija šoreiz prātīgi. Izturību sunītim un saimniekam
 
#
Skolnieciņš 22.marts 2017 6:19 atbildēt
Kā otro ziemu var spundēt? Suns takš beigts būs!
 
#
Nika 21.marts 2017 23:52 atbildēt
Nu runājiet Jūs ko gribat, iespundēt un turēt bagāžniekā nabaga dzīvo dvēseli ziemā, prātam nav aptverams. Ka spēja gulēt šie izdzimteņi, zinot, ka drebinās nekustīgi gulošs suņa bērns tur..Lai Dievs sods viņus panāk.
 
#
dusmas 21.marts 2017 22:13 atbildēt
cilvēki patiesi ir debīli. pašai ir bijis vecs suns, ko cik ilgi spējām tik centāmies sadzīvot ar progresējošu paralīzi. mums beigās nācās suni iemidzināt, diemžēl. te sunim deva iespēju dzīvot, un atkal slikti. un žurnālisti - ja taisnība komentētājiem, ka suns tagad iemidzināts, es jums novēlu ellē šmorēties par debīlu rakstu publicēšanu! kaut jūs paši vecumā pa trepēm nokāpt nevarētu, un sapņotu par iespēju kaut šķūnītī dzīvot, lai tikai kaut nedaudz ārā tiktu!
 
#
kurzemniece » dusmas 21.marts 2017 22:39 atbildēt
Man arī ir 17 gadus vecs suns, ar diabētu slims. Nekad nevarētu iedomāties savu suni ieslēgt mašīnā un turēt tur diennakti aukstumā un bez komunikācijas. Tad jau humānāk ir iemidzināt, jo dzīvniekam tādos apstākļos noteikti bija mokoša dzīve.
 
Skatīt visus 27 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers