Skandalozi: Krievijas televīzijas šova žūrija bezkaunīgi apvaino invalīdu 20 komentāri
 
Skandalozi

Krievijas televīzijas šova žūrija bezkaunīgi apvaino invalīdu

 
Ekrānuzņēmums no video

Populārā Krievijas televīzijas šova "Minūte slavas" žūrija ar savu rīcību ir šokējusi sabiedrību. Žūrijas locekļi izteica nekaunīgas piezīmes par šova dalībnieku, 31 gadu veco Jevgēniju Smirnovu, kurš auto avārijā zaudēja vienu kāju.

Lai gan vīrietim trūkst vienas kājas, viņš nav pametis savu sapni par dejošanu un to lielisku parādīja uz "Minūte slavas". Tomēr šova žūrija bija citādās domās. Režisores Renata Ļitvinova nosauca Jevgēņiju par amputantu. Viņa arī apgalvoja, ka jaunajam vīrietim ir jāpiestiprina kājas protēze, lai apkārtējie nemanītu īstās kājas trūkumu.

Savukārt žurnālists Vladimirs Pozners apgalvoja, ka vīrietis šovā piedalās, jo cer iežēlināt sabiedrību un tādā veidā uzvarēt šovā. Tomēr jau nākamajā šova raidījumā žurnālists Jevgēnijam atvainojās par nekorektajiem izteikumiem.

Komentāri [20]
#
Virsrabīns 21.marts 2017 15:28 atbildēt
Jā, pozners ir žīdfasisteļu plušķis..
 
#
/ 21.marts 2017 11:01 atbildēt
šitais pozners Rīgā runāja. Krievijas vairums pret pozneru un ļitvinovu! Komiķis Svetlakovs lieliski pateica par breikdance Krievijas čempionu Smirnovu, kuru autovadītājs uz mopēda neievēroja, ka daudzi ar abām kājām nemāk dejot tā kā šis cīnītājs!
 
#
Valdus 21.marts 2017 9:21 atbildēt
Kas pentagona kvankšķiem ko skatities krievijas šovus ? Noladetais nodevej !
 
#
Alla Bporisovna » Valdus 21.marts 2017 17:32 atbildēt
Atklāti sakot, tiešām - ko tos Krievijas šovus skatīties?
 
#
LM 21.marts 2017 9:06 atbildēt
Vladimirs Pozners ir ASV, Francijas un Krievijas pilsonis, Francijas Goda Leģiona ordeņa kavalieris. Viņa attieksme pret Krieviju un krieviem ir viennozīmīga un visiem zināma.
 
#
no Elbas » LM 21.marts 2017 15:27 atbildēt
pozners ir smerdelis....un tu te ar lentīti neplāties, to jau Luda 18 laikā un īpaši Kārļa 10 un Luda Filipa sāka dalīt katram piparbodniekam, lai mazinātu reiz nopietnā ordeņa nozīmīgumu.
 
#
ES 20.marts 2017 22:13 atbildēt
Varbuut, pirms rakstiit tendenciozus rakstus, kam seko vienpusiigi un prognozeejami komentaari, un kaarteejo reizi apriet Krieviju, buutu veerts iedziljinaaties teiktajos vaardos (ja juus, protams, speejat atshkjirt nianses)? Un nedaudz pieveerst uzmaniibu taadam panjemienam rezhijaa (pat shova rezhijaa) kaa konflikts. Ja nav konflikta, nav arii intrigas un skatiitaaju reakcijas - par vai pret - kas arii veido interesi par shovu. Vai juus tieshaam nesaprataat, kas tieshi un kaapeec tieshi tika pateikts? Zheel gan...
 
#
Ezis UK » ES 21.marts 2017 1:32 atbildēt
Krievija =fašistiska valsts un jebkurš komentārs ir bezjēdzīgs. Poskoļko Rossija agresor i ejo podanije sļepo verjat čto mir protif nih.No eto ne tak! Mnogije moi druzja otličnije ļjudi ( Rossijane meždu pročem)Druzja moi ne vi ,toļko vaše proviteļstvo načalo eto histeriju obo voijne! Poskoļoko v mire vsem živjevtsja normaļno\\( neznaju kak u Vas) Poprobujete svoix komunisov naxreņ smestit!!
 
#
Meistars » Ezis UK 21.marts 2017 9:15 atbildēt
Ezim UK Krievija kādreiz ir iespiedusi riekstus skrūvspīlēs (pazīstu gan vienu ezi, kam nav riekstu, bet ir pupi), tāpēc sāpe nenorimst. Kas attiecas uz invalīdu piedalīšanos līdzīgos konkursos, tas nav 100% ētiski. Invaliditāte vienmēr spekulē ar žūrijas žēlumu. Tas pats attiecas uz Eirovīziju. Tur gan iet vaļā liela politiska spēle.
 
#
Imanuels K. » Meistars 22.marts 2017 9:27 atbildēt
Objektīvi skatoties, invalīdi nav tie, kas ar žēlumu spekulē. Ja žūrija nav spējīga nodalīt priekšnesuma mākslinieciskos aspektus no sava žēluma, tad tā ir neprofesionāla žūrija (Pozners jau nav ar mākslu nekad saistīts bijis).
 
#
VAIDEMANE » Ezis UK 21.marts 2017 15:28 atbildēt
ezis uk - rotšildmēslu slapma, netīra, naidu kurinoša utainos peisus purinoša ālava.
 
Skatīt visus 20 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers