Skandalozi: Autovadītāji sašutumā: Policija uz avārijas vietu brauc 3 stundas 7 komentāri
 
Skandalozi

Autovadītāji sašutumā: Policija uz avārijas vietu brauc 3 stundas

 
Ekrānuzņēmums no video/ Degpunktā

Piektdienas vakarā uz Ventspils šosejas notika divu automašīnu sadursme. Par laimi neviens no automašīnu vadītājiem un pasažieriem avārijā necieta, tomēr šoferīši ir sašutumā par policijas rīcību. Izrādās, ka policija uz avārijas vietu braukusi 3 stundas, vēsta raidījums "Degpunktā".

Ceturtdienas vakarā pa Ventspils šoseju Tukuma virzienā no Rīgas brauca Jānis ar savu pelēko “Volkswagen Golf”, pie Ķemeru pagrieziena negaidot viņam priekšā izbrauca tumšas krāsas “Volkswagen Passat”. Tam pie stūres sēdēja Teodors. Viņš atzīst, ka avārija notikusi viņa neuzmanības dēļ.

Avārijā iekļuvušie jau pa saviem kanāliem noskaidrojuši, ka Jūrmalas policija nekādu zvanu ar ziņām par palīgā saucienu nav saņēmusi. Garām braukusi pat “ātrā palīdzība” un apvaicājusies, vai viss kārtībā, bet no kārtībniekiem ne miņas.

Todora tuviniece vēsta: "Garām brauca četras policijas mašīnas un neviena neapstājās. Garām brauca arī ātrās neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde. Viņi apstājās un paprasīja, vai viss kārtībā un vai nepieciešama palīdzība."

Vēlāk žurnālisti sazinoties ar policijas preses centru, kur tiek noskaidrots, ka pirmais zvans policijā fiksēts nevis plkst. 17.50, bet gan plkst. 20.05 un plkst. 20.08. Vēl viens zvans esot saņemts pa telefonu 112, kas ir glābēju centrāle, tas fiksēts pulksten plkst. 17.52 un it kā pāradresēts likumsargiem, bet adresātu tā arī nesasniedzis. Tāpat nav ziņots no Tukuma policijas, ka viņiem kāds būtu zvanījis.

Iespējams, notikuma vietā sastaptajam ceļu policistam taisnība - šis ir viens no retajiem gadījumiem, kad, zvanot uz vienu iecirkni, izsaukums “pārfutbolēts” uz cita rajona pārvaldi, bet ziņa tā arī nav nodota. Nekā citādāk šādu pārpratumu jūru izskaidrot nevar. Bet, pat pieņemot, ka noticis pārpratums, kas saistīts ar jurisdikcijas dalīšanu, nevis nolaidība, tik un tā nepatīkams ir fakts, ka neviena policijas ekipāža pat nepiestāja, lai pavaicātu, vai visiem viss kārtībā.
Komentāri [7]
#
Lukass 20.marts 2017 23:13 atbildēt
A kapec 2 auto bez cietusajiem vajadziga CP? Sadiem gadijumiem paredzets saskanotais pazinojums, kas janoforme nevis tad, kad apnicis gaidit policiju, bet uzreiz pec SCNg.
 
#
HC 20.marts 2017 22:23 atbildēt
Fomēt avāriju poličiem nav jēgas, ja ir paredzēts "sirot" ātruma medībās... Sviests.
 
#
xxx 19.marts 2017 19:50 atbildēt
Tāda attieksme ir policijai , 2016 . gadā šādas pašas policijas nereağēšanas 7 zvanu dēļ notika smaga avārija. Tā varēja nebūt ja policijā būtu atbildīgi darbiniekii , bet vainīgo jau nav , viens cilvēks vairāk vai mazāk un avārijas tāpat ir un būs ! Nevienu tāpat nesoda un bezatbildìba turpinās . Policijas darbiniekiem vienmēr taisnība !
 
#
janis 19.marts 2017 17:52 atbildēt
Tak ej uz menteni un stradaa un brauc piecas minutes,kur problema
 
#
X » janis 20.marts 2017 0:17 atbildēt
Jāni.. pie jums tik vienkārši netiek darbā! Pārāk naudīgs robs.. ;)
 
#
menti pohuja ielās patrulē 19.marts 2017 15:20 atbildēt
uzsvars ir uz to, ka csn notika piektdienas vakarā..
 
Skatīt visus 7 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers