Skandalozi: UZMANĪBU: Rīgā sievietes pielabinās bērniem un aicina viņus sev līdzi 12 komentāri
 
Skandalozi

UZMANĪBU: Rīgā sievietes pielabinās bērniem un aicina viņus sev līdzi

 
Ekrānuzņēmums no video/ Bez Tabu

Sieviete vārdā Ieva aicina visus bērnu vecākus Rīgā vēlreiz ar savām atvasēm pārrunāt, ko darīt, ja svešinieks uz ielas piedāvā dāvanas un aicina sev līdzi, jo tieši tā gadījies ar viņas dēļu, vēsta raidījums "Bez Tabu".

Ieva stāsta, ka viņas astoņus gadus vecais dēls un viņa draugs pēc skolas devušies uz Grīziņkalna parku. Tur pie puikām pienākušas divas sievietes un piedāvājušas bērniem dāvanas un aicinājušas sev līdzi. Sievietes stādījās priekšā kā kristietes no tuvējās draudzes.

"Jautāja, vai viņi nav gadījumā no Kristīgās vidusskolas, un stādījās priekšā kā kristietes.Vienai no sievietēm rokā bija dāvanu kaste, kuru pasniedza dēla draugam, un jautāja, vai arī mans bērns grib dāvanu. Kā jau bērns, protams, teica: “jā”. Tad šīs sievietes aicināja abus bērnus līdzi sev uz draudzi, lai dabūtu dāvanu kasti. Bērni sākumā atteicās, bet tad tomēr tika pierunāti," stāsta Ieva. Viņa arī ir uzzinājusi ,ka šis nav pirmais gadījums, kad sievietes gaišā dienas laikā uzrunā bērnus, kuriem tuvumā nav vecāku, un piedāvā viņiem dāvanas.

Tieslietu ministrijas nozaru politikas departamenta direktore Jekaterina Macuka stāsta: "Bērnu tiesību aizsardzības likums paredz, ka bērnu reliģisko piederību nosaka viņu vecāki. Unreliģiska organizācija bērnus var iesaistīt reliģiskās darbībās tikai ar vecāku piekrišanu."

Evaņģēlisko kristiešu draudzes “Atdzimšana” mācītāja Terēze Ivaško atzīst, ka viņas vadītās draudzes locekļi bērnus aicinājuši sev līdzi. "Šis bija vienīgais gadījums. Mēs draudzē pārrunājām šo lietu. Man ir ļoti žēl, man ir jāatvainojas mammām, ka tas notika bez viņu klātbūtnes. " pauž draudzes mācītāja.

Draudze, kas iekārtojusies pie Grīziņkalna parka, dibināta pirms diviem gadiem. Organizācijas biedriem draudze ik gadu 10 gadus pēc kārtas ir jāpārreģistrē Tieslietu ministrijā. Ja valsts iestādes rīcībā ir informācija, ka draudze neievēro normatīvos aktus, rīkojas pretēji Satversmei, tad draudzi var nākties slēgt.

Komentāri [12]
#
facepalm 19.marts 2017 23:29 atbildēt
Visas sektas jāslēdz ciet. Nepietiek ar to, ka pieaugušie tajās grozās, vēl mazus bērnus mēģina piesaistīt? Un visi kas te komentārus sarakstīja - turpiniet vien ticēt savam "dievam" ja jau nav sava gribaspēka un mugurkaula... Man tikai viensjautājums rodas ieraugot jaunu sektu atveramies - cik cilvēkam smadzenēm jābūt izskalotām, lai kaut kam tādam pievērstos? Katrs savas laimes kalējs, protams, bet nu dažreiz tiešām ir grūti saprast citu cilvēku rīcību
 
#
Dieva bērns » facepalm 20.marts 2017 7:20 atbildēt
Bez Dieva želastibas Jūs nevarētu pat elpot, Dievs ir radijis ikvienu cilveku. Jēzu arī sauca par sektu Tas ka iedot bērnam dāvanu tas vēl nenozīmē ka šī konkrektā draudze ir sekta......
 
#
guna 19.marts 2017 20:50 atbildēt
Ticīgie te salasījušies. Ziniet man jums ir ko teikt. Nevienam nav tiesības līst pie mana bērna ar labu vai ļauna neesot klāt man. Biji vai nebiji apdraudējums tām vecenēm nebija tiesību līst klāt svešiem bērniem un saukt līdzi. Es uzzinātu pirmais ko darītu ietu tur tādu haju uztaisīt ka nevienam bērnam negribētu klāt iet. Kā noriebušies tie uzbāzīgie ticīgie. Ja tici tad tici pie sevis. Ne bāzies klāt ar savu jobano ticību. Pie tam neizsragatiem bērniem vēl klāt.
 
#
Xxx » guna 19.marts 2017 21:27 atbildēt
Dievs esi šim cilvēkam želigs, un iesaku Jums nožēlot šos vārdus, jo bus diena kad būsiet Dieva priekšā un tad būs par vēlu....
 
#
7 Es 19.marts 2017 20:06 atbildēt
Lai Dievs svētī mūsu žurnālistus. Kūdziet un mīliet kas jūs vajā. Esiet svētīti.
 
#
experts 19.marts 2017 20:00 atbildēt
šis medijs kopumā ir PRET visu kristīgo un ir visu kristiešu nīdējs un izmantos jebkuru iespēju tos nomelnot.
Kā saprotiet minētajā gadījumā nav runa par nekādu bērnu nolaupīšanu vai jebkādām kriminālām darbībām.
Diemžēl tas arī ir pat ļoti neprofesionāli no žurnālistikas viedokļa.
Turklāt tas ir tik tendenciozi, diez kādi uzvārdi aiz tā slēpjas un kas to finansē???
 
#
Latviju var glāb 19.marts 2017 18:56 atbildēt
Latviju un latviešus var glābt
tikai garīgā atmoda,kur Dievs ir tautas vidū un cilvēki dzīvo Dieva mīlestībā viens pret otru.
Kad Holandē tiesāja latviešu monstru Robertu Miķelsonu(piesprieda 18 g.brīvības atņemšanu) par 87 zīdaiņu,bērnu vecumā līdz 2,5- gadi(vēl nemāk runāt) izvarošanu(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) - tad jūs komentētāji,sabiedrība,TV,masu mēdiji ,audzināšanas , izglītības ,tiesībsargājošās,likumdevēju,bērnu aizsardzības utml. organizācijas un iestādes - klusējāt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jūs,odžu dzimums!Kad bērniem dienas laikā,sabiedriskā vietā,cilveku klātbūtnē dod dāvanas,tad jūs sākat tiesāt un apspļaudīt cilvēkus,kuri dara labos darbus!
Ja Latvija nenoželos grēkus un neatgriezīsies pie Dzīvā Dieva,tad tautai un valstij ir maz atlicis,lai pastāvētu.
 
Skatīt visus 12 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers