Skandalozi: "Saimnieks meklē sievu" zvaigzne Magone atklāj nepatīkamus faktus par bērna tēvu 34 komentāri
 
Skandalozi

"Saimnieks meklē sievu" zvaigzne Magone atklāj nepatīkamus faktus par bērna tēvu

 
facebook.com/ Magone Burka

Pirms vairākiem gadiem par vienu no šova "Saimnieks meklē sievu" zvaigznēm kļuva dzejniece Magone Burka, kura šova laikā sastapa savu nākamā bērna tēvu Venti. 2016.gada februāri Magone bērna tēvam nosūtījusi vēstuli, kurā kritizējusi viņu gan par attieksmi pret bērniem, gan dzīvi. Nu tapis zināms, ka 16.martā aci pret aci abi atkal satikušies tiesas zālē.

Vien neilgu laiku pēc šova noslēguma M.Burka pārvācās uz dzīvi Anglijā. 2016.gada februāri portāls "delfi.lv" publicēja Magones vēstuli bērna tēvam Ventim, kurā viņa rakstīja, cik briesmīga bijusi vīrieša attieksme pret bērniem un viņu. Kā zināms, tad pirms Magone satika Venti viņai bija bērniņš jau no iepriekšējām attiecībām.

Portāls "skaties.lv" informē, ka 16.martā abi pret aci satikušies tiesas zālē, kur tiesas ceļā sieviete vēlējusies sakārtot alimentu jautājumu.

“Beidzot pietiesāju oficiālus alimentus caur tiesu no Vītola Venta. Līdz šim viņš savam bērnam neko nedeva," portālam "skaties.lv" uzsvērusi Magone.

Portāls arī vēsta, ka izrādās, tad kopš dzimšanas Ventis savu dēlu nav ne maz saticis. Par spīti tam, ka Magone viņu vairākkārt aicinājusi atbraukt uz Londonu, tikties ar bērnu, Ventis atradis atrunas un atteicis viesošanos.

M.Burka arī neslēpj, ka vīrietis veicis dažādas mahinācijas, lai tikai nebūtu jāmaksā alimenti bērnam. Nu viņa ir apņēmības pilna panākt, ka Ventim pavisam tiktu atņemtas tēva tiesības, vēsta "skaties.lv".

Komentāri [34]
#
gunca 29.oktobris 2017 4:59 atbildēt
Nu kas vina par zvaigzni,nu prasta maukele. un ja vinai kas spid, tad ta ir kajstarpe no pargribesanas.............
 
#
Guna 16.oktobris 2017 9:27 atbildēt
Es nesaprotu kāpēc sava privātā dzīve ir jāizliek visiem apskatei. Nu gan nabadzīte. It kā viņa būtu vienīgā ar šādu problēmu. Ir simtiem šādu sieviešu. Kāpēc par viņām nekas netiek rakstīts? Viņai pašai vajadzētu abus bērnus atņemt un nodot labāku cilvēku rokās. Tak redzams, ka cilvēks ar galvu nedraudzējas. Viņa tak atklās cik reizes uz poda ir gājusi un cik grūtu ir bijs sūdu izspiest, lai tikai par viņu kaut ko uzrakstītu presē. Bērnu vēl pie tam aizved prom un sūdzas ka ne reizi nav bijs ciemos. Prieškam viņam tam bērnam ko dot ja tā bērna pat nav tik tuvu ka viņš var redzēt cik bieži grib. Abi divi jau no paša sākuma idioti bija un idioti palika.
 
#
I.M. 3.aprīlis 2017 20:28 atbildēt
Idioti ir tie cilvēki, kuri viņai piedēvēja "zvaigznes" statusu!!!
 
#
Angelika. 18.marts 2017 20:07 atbildēt
Lielas novirzes Magonītei, ceņšas kļūt populāra visādos veidos,Latvijas izsmiekls.Būtu nokaunējusies ,knapi ieraug vīrieti un liekas jau gultā. Fui ,pretīgi.
 
#
Zuze 18.marts 2017 17:31 atbildēt
Ny cik var! Baiga zvaigzne atradusies, sedi sava Anglija un viss! Apnicis!
 
Skatīt visus 34 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers