Skandalozi: Tualete pie Brīvības pieminekļa aizslēgta; cilvēki nokārtojas ārpus tās 11 komentāri
 
Skandalozi

Tualete pie Brīvības pieminekļa aizslēgta; cilvēki nokārtojas ārpus tās

 
Ekrānuzņēmums no video/ 4. studija

Kāda sieviete vārdā Zane ir sašutusi par piedzīvoto netālu no Brīvības pieminekļa esošajā publiskajā tualetē. Tualetes durvis ir aizslēgtas, savukārt trepes, kas ved uz labierīcībām, ir piegānītas ar cilvēku ekskrementiem, vēsta raidījums "4. studija".

Zane stāsta: "Konstatēju, ka tur pat nevar tikt iekšā, jo tur viss bija - trepes netīras, jo cilvēki nokārtojuši savas dabiskās vajadzības ārā, jo nevarēja iekļūt tualetē. Tas skats radīja tādas negatīvas emocijas, un dusmas savā ziņā, jo es domāju, ka vienlaicīgi mēs varam uzcelt tiltus, bibliotēku, bet elementāro nevar."

Jāņem vērā arī tas, ka katru dienu Rīgu un Brīvības pieminekli apmeklē liels daudzums tūristu. Žurnālisti novēroja, ka vairāki no viņiem vēlējušies izmantot arī šo tualeti, bet attapušies pie aizslēgtām durvīm un nepatīkama skata.

Rīgas dome šīs tualetes ir nodevusi restorāna "Kolonāde" pārziņā. Restorāna vadītājs Jānis Ļipņickis vēsta: "Mēs šo ēku īrējam no Rīgas domes un viens no uzdevumiem ir arī apkopt sabiedriskās tualetes. Mēs tās esam nodevuši apakšīrniekiem. Tualetes bija ciet tikai dažas dienas kanalizācijas problēmu dēļ. tomēr tagad viss ir satīrīts un salabots."

Komentāri [11]
#
oma 17.marts 2017 7:17 atbildēt
Nu gan labi izsmējos.Vajadzēja taču nodzīvot līdz sirmam vecumam, lai uzzinātu, ka arī tualetēm ir apakšīrnieki.Tie laikam tr tie, kuri nokārtojas
apakšā pie durvīm.
 
#
Skolnieciņš 16.marts 2017 14:42 atbildēt
Ko gan domā Rīgas dome??? Varbūt viņi nedomā, bet gan kūlu kurī...
 
#
Skolnieciņš 16.marts 2017 14:41 atbildēt
Nu, labi ka nekāpj uz Mildas un nemīž tai mutē.... A, to vel mutē iemīzīs...
 
#
Alla Borisovna 16.marts 2017 7:08 atbildēt
Bet kā ir ar tām tualetēm, kas ir pie 11 tramvaja galapunkta Radio ielā? Tur it kā tualetes ir, bet parasti arī nestrādā.
 
#
Yes 16.marts 2017 3:51 atbildēt
Tur būšot septiņvietīgs mauzolejs ar vizbulītēm un kanādas līķi
 
Skatīt visus 11 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers