Skandalozi: Atklāti jaunumi Strazdauskaites slepkavības lietā 20 komentāri
 
Skandalozi

Atklāti jaunumi Strazdauskaites slepkavības lietā

 
bezvests.lv/Facebook

Jau vairākas dienas gan Lietuvas, gan Latvijas iedzīvotāji seko līdzi nogalinātās Ievas Strazdauskaites lietai. Šodien nākuši klajā jauni fakti saistībā ar šo noziegumu - izrādās, ka varmākas sākotnēji nav plānojušas uzbrukt meitenei, vēsta portāls "15min.lt".

Droši avoti portālam "15min.lt" vēsta, ka vairāki vīrieši darbojušies grupā ar mērķi nolaupīt dārgas automašīnas. Savus upurus viņi esot noskatījuši uz šosejas un visvairāk esot "iecienījuši" Vācijā ražotās automašīnas. Viņiem arī esot līdzzinātājs, kura uzdevums ir realizēt nozagtās automašīnas melnajā tirgū.

Tiek vēstīts, ka vīrieši liktenīgajā dienā esot sekojuši un novērojuši vairākas automašīnas, līdz benzīntankā ieraudzīja Ievas mašīnu. Sarakste grupējumā iesaistīto vīriešu starpā liecina, ka pirms Ievas automašīnas nolaupīšanas un meitenes nogalināšanas viņi apsprieduši, vai ir vērts šādu automašīnu nozagt. Pēc tam, kad tika gūts apstiprinājums, viņi rīkojās inscenējot satiksmes negadījumu un nolaupot braucamlīdzekli.

Policijas komisārs Linas Pernavas apstiprina, ka sākotnēji vīriešiem nebija plāns Ievu nogalināt. Šāda ideja radās spontāni.

Komentāri [20]
#
hugo 14.marts 2017 4:16 atbildēt
varētu padomāt ,ka leišīem šī ir gadsimta slepkavība.ir bezjēzdīgi pastanieku gobliniem šo ievu padarīt par kārtējo titāniku.
 
#
doremi 13.marts 2017 21:01 atbildēt
nabaga bērns ,kas vinai bija jāizcieš ....pratam neaptverami vnk ,......
 
#
bomis » doremi 13.marts 2017 22:49 atbildēt
taisnība, atrasties kopā ar džaurām.
 
#
Sola 13.marts 2017 20:59 atbildēt
Pat nevajag nekādu "pastāstu" (kā un kāpēc). Cilvēki viņi noteikti nav - slepkavas un bandīti gan! Nekad nesapratīšu, ka radījumii, kam pašiem ir bērni, spēj ko tādu izdarīt... (Metāllūžņu dēļ,jaunu sievieti noslepkavot?! - to spēj tikai kropli monstri!)
 
#
skolnieciņš 13.marts 2017 20:59 atbildēt
Es arī sevi nekontrolēju es kontrolēju citus..esmu algots suškis, sēžu te dienām un komentēju katru rakstu, ibio, piedodiet man prātu zaudejušam mulķim.
Cieņā.skolnieciņš
 
#
... » skolnieciņš 13.marts 2017 21:27 atbildēt
Aizej pie daktera.
 
#
slepenpadomnieks » ... 13.marts 2017 23:04 atbildēt
vai pie slaktera- atšķirību nejūtīsiet itin nekādu !
 
#
taaatd 13.marts 2017 20:59 atbildēt
tas bija so mērgļu indienas darbs - lincot mašīnas un cilvekus -- es jums saku tur vēl atklasies ne vien tādi brīnumi ..PADOMA TIK - ATLAUJU VINIEM DOD RIKOTES ... NAV ATLAIDES NEKAADAS SLEPKAVAAM ..
 
Skatīt visus 20 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers