Skandalozi: Bijusī cietumniece sava bērna priekšā rīko dzerstiņus un skandālus 18 komentāri
 
Skandalozi

Bijusī cietumniece sava bērna priekšā rīko dzerstiņus un skandālus

 
Ekrānuzņēmums no video/ Degpunktā

Rīgā Šķirotavas stacijas reģionā esošais Sila ielas nams ir ar nelāgu slavu. Tajā nereti notiek dažāda veida vardarbības izpausmes, bieži ciemojas policija un ir notikusi pat slepkavība. Šādos apstākļos tiek audzināts arī kādas sievietes pirmsskolas vecuma bērns, vēsta raidījums "Degpunktā".

Vairāki šīs pašas mājas iedzīvotāji nav apmierināti ar esošo situāciju. viņi vēsta, ka sieviete pagājušajā vasarā esot atbrīvota no cietuma un viņa audzina pirmsskolas vecuma bērnu.

''Kad ievācās, pirmie divi mēneši bija mierīgi, tad viņa sāka vest pie sevis personas, ar kurām kopīgi lietoja alkoholu un naktīs risināja savas sadzīves problēmas,'' stāsta kāds no sievietes kaimiņiem. Tiek arī vēstīts, ka sieviete katru pusgadu maina civilvīru un līdz ar to visi jandāliņi sākoties no jauna.

Citi mājas iedzīvotāji ir mēģinājuši runār ar dzīvokļa īrnieci, tomēr tas nav nesis rezultātus. Ir arī uzrakstīts iesniegums policijā par dzīvoklī notiekošo, tomēr tas vēl tiek izskatīts. Savukārt ir zināms, ka policija šajā dzīvoklī gada laikā ir viesojusies 34 reizes.

Komentāri [18]
#
kas dod naudu? 16.februāris 2017 20:27 atbildēt
?
 
#
oma 16.februāris 2017 2:38 atbildēt
Nu, un kad bērnam kaut kas notiks (kaut nu nenotiktu!), tad atkal visi vaimanās, ka kaimiņi bijuši akli un kurli. Nezin, kur tad pašlaik ir policija un bērnu tiesību aizstāvji? Laikam gaida, lai varētu pieteikties uz pārbaudi, citādi - ko tad ies nesakoptā mājā.
 
#
oo 15.februāris 2017 22:53 atbildēt
Un ko gan citu varēja darīt bijusī cietumniece? Spēlēt uz klavierēm Šopēnu?
 
#
P 15.februāris 2017 12:55 atbildēt
Un kandidātes?
 
#
Skolnieciņš 13.februāris 2017 20:06 atbildēt
Un gada māte 2017. ir dzerstiņmājas saimniece...
© Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
 
Skatīt visus 18 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers