Skandalozi: VAKARA ZIŅAS: Deputāte Čigāne noliedz, ka amatā iecēlusi mīļāko 56 komentāri
 
Skandalozi

VAKARA ZIŅAS: Deputāte Čigāne noliedz, ka amatā iecēlusi mīļāko

 
F64

Saeimas kuluāros izskanējušas neglaimojošas runas par deputātes un Eiropas lietu komisijas priekšsēdētājas Lolitas Čigānes darbību, ka viņa nolēmusi atlaist no amata Saeimas Eiropas lietu komisijas ilggadējo palīdzi, Edvarda Smiltēna sievu Kristīni Smiltēnu, jo šajā amatā vēlas redzēt kādu gados jaunu puisi. Negantie aprunātāji gājuši vēl tālāk, jo baumo, ka jaunais amata kandidāts un deputāte esot mīlnieki.

Lai ieviestu šajā jautājumā skaidrību, »Vakara Ziņas« sazinājās ar Lolitu Čigāni. Izstāstot viņai situāciju, ka Saeimas kuluāros ļaudis trin mēles, par iespējamu mīļāko un to, ka viņa atlaidusi Smiltēna sievu, jo vēlējusies personiski atriebties kolēģim par kādu senu pāridarījumu, Lolita Čigāne ir nepatīkami pārsteigta: «Oi, šausmas! Esmu iemācījusies savā dzīvē strikti nošķirt personiskas, privātas lietas no darba lietām. Vienmēr to esmu ievērojusi. Eiropas lietu komisijai ir ļoti liela atbildība, jo mums jārīko vairāki starptautiski pasākumi, jākārto un jāmenedžē daudzas vizītes. Trīs papildu štata vietas mums tika iedotas, bet pēc tam prezidijs lēma, ka tomēr atņems mums šīs štata vietas, lai izveidotu analītisko dienestu. Tā es nonācu pie jautājuma, kur man bija jāizšķiras, kā mēs šīs lietas kārtosim un kā kopumā atdosim trīs štata vietas. 2016. gada laikā mēs ar lielu mieru un saticību atradām veidu, kā atdot divas štata vietas, un beidzamā štata vieta bija ļoti sāpīgs lēmums, jo mūsu komanda strādā ļoti labi un es ļoti cienu ikvienu savas komandas darbinieku. Diemžēl pēc vairākkārtējiem lūgumiem saglabāt trešo štata vietu neizdevās. Un man bija jāizlemj par vienas štata vietas samazināšanu. Šajā gadījumā es izvirzīju objektīvus kritērijus un konsultanta motivāciju, viņa spējas strādāt starptautiskā līmenī. Turklāt mums šobrīd ir situācija, ka no bērniņa kopšanas atvaļinājuma atgriežas ļoti kompetenta darbiniece. Tādēļ šajā jautājumā par Kristīni nav nekā personīga. Es viņu augstu vērtēju, jo viņa ir ļoti kompetenta un laba darbiniece. Un nevienam ar šāda lēmuma pieņemšanu par atlaišanu neesmu gribējusi atriebties. Turklāt Edvards Smiltēns ir ļoti aktīvs, jauns un spējīgs politiķis. Tādēļ par viņu un viņa dzīvesbiedri es varu teikt tikai tos labākos vārdus,» situāciju raksturo Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāja Čigāne.

«Cilvēku spekulācijas par šo tēmu es nevaru ietekmēt. Dzīve ir dzīve. Varu tikai apliecināt, ka man ir laimīga laulība un man ir divi pusaudži. Tādēļ man nav jāskatās pa malām, man nav tādas vajadzības,» atklāta ir deputāte. Jau vairākus gadus Lolita Čigāne dzīvo laulībā ar vīru uzņēmēju Nilu Studentu. Abu ģimenē aug divi dēli.

Komentāri [56]
#
VIAGRA 12.februāris 2017 22:49 atbildēt
Čigānes mīlnieks ir impotents pensionārs
 
#
Johers 12.februāris 2017 19:15 atbildēt
Kas ir viņas mīļākais? Man tā Čigāne patīk, sieviete ar temperamentu, es varētu būt viņas mīļākais, ja vieta brīva.
 
#
lapa 12.februāris 2017 17:26 atbildēt
nelietigais vienotibas gruppejums.
 
#
SVAKS 12.februāris 2017 11:47 atbildēt
KO jus varat uztraukties,ta ir vinas manta,lai dod kam grib.
 
#
tā viss nebūs » SVAKS 12.februāris 2017 11:57 atbildēt
Viņa visu savu mūžu ir bijusi plika kā baznīcas žurka un viss, ko viņa sagrābusi, pieder nodokļu maksātājiem. Čigāne NE MINŪTI nav strādājusi godīgu darbu, bet parazitējusi uz valsts rēķina.
 
#
Rsr-Jancim 12.februāris 2017 11:03 atbildēt
Cerams,Tu neesi latvietis.
 
#
Janča mammīte » Rsr-Jancim 12.februāris 2017 18:54 atbildēt
mans puika ir Nībelungs !
 
Skatīt visus 56 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers