Iereibis vīrietis bērnudārzā Rīgā apdraudējis bērnu drošību
©Rīgas Pašvaldības policija

10.janvāra vakarā Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Imantā, kur kādā pirmsskolas izglītības iestādē pakaļ savam bērnam bija ieradies vīrietis alkohola reibumā, vēsta Rīgas Pašvaldības policija.

Ierodoties notikuma vietā, sastapta policijas izsaucēja, kura pastāstīja, ka vienam bērnam nebija atnākuši pakaļ vecāki. Sieviete piezvanījusi bērna mātei un atgādinājusi par ierašanos pakaļ savam bērnam. Sieviete paskaidroja, ka aizkavējusies darbā, taču pēc neilga laika pakaļ bērnam ieradīsies tēvs.

Drīz vien bērnudārzā ieradies bērna tēvs pamatīgā alkohola reibumā. Iestādes darbiniece atteica iereibušajam vecākam atdot bērnu. Vīrietis, saņemot atteikumu, kļuvis agresīvs un sācis draudēt ar cieņu aizskarošiem izteicieniem.

Arī ieraugot policistus, vīrietis neskopojās ar rupjākajām krievu valodas pērlēm. Personai vairākkārtīgi aizrādīts, taču viņš sāka likumsargiem draudēt ar fizisku izrēķināšanos, kā arī ar pamatīgām nepatikšanām darbā. Iereibušais bērna tēvs aizturēts.

Pēc mirkļa pie policistiem pienāca kāds cits vīrietis, kurš paskaidroja, ka ir bērna mātes brālis. Vīrietis pastāstīja, ka ieradies pakaļ māsas dēlam un nogādāšot viņu dzīvesvietā, kur pirms mirkļa arī pārnākusi mājās bērna māte. Pārliecinoties par vīrieša stāstītā patiesumu, bērns nodots mātes brālim.

Savukārt iereibušais vīrietis nogādāts dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Pārbaudes laikā noskaidrots, ka viņš ir 2.08 promiļu reibumā. Personai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu un piemērots naudas sods 100 eiro apmērā.

Pēc atžirgšanas vīrietis nožēloja izdarīto un solījās turpmāk pievērst uzmanību savām aktivitātēm gan saskarsmē ar bērnu, gan likumsargiem.

 
Komentāri 1 Skatīt [1]
Skatīt komentārus [1]