Skandalozi: ŠOKĒJOŠI: Uz ielas aukstumā mirst daudzi pamesti kaķi 33 komentāri
 
Skandalozi

ŠOKĒJOŠI: Uz ielas aukstumā mirst daudzi pamesti kaķi

 
facebook

Sociālajā medijā Facebook tiek ziņots par vairākiem kaķiem, kuri lielajā ziemas spelgonī ir nosaluši nepiemērotu dzīves apstākļu dēļ, vēsta informācija lapā "Es esmu kaķis".

Biedrības "Cat care community" sniegtā informācija vēsta:

''Tev salst šajās dienās? Ar zābakiem, ar cimdiem un par spīti siltām drēbēm? Salst arī viņiem -- mūsu četrkājainajiem draugiem, kas ir pamesti, ir savairojušies un dzīvo ielās bez pajumtes, bez siltuma... Šonedēļ pienāk informācija, ka kaķu kolonijas kļūst mazākas... Jā... Viņi mirst... Kaķi mirst ik nakti no aukstuma un bezspēcības... Un pat ja viņus baro, tad -25° grādos mājdzīvnieks nespēs pat paēst, jo cīnīsies starp dzīvību un nāvi...


Tu vari viņus glābt! Izveidojot pašdarinātas mājiņas, dodot pajumti. Ziedojot mūsu kaķu mājiņu projektam, kura ietvaros ik nedēļu uzstādam ap 4 - 5 mājiņām! Palīdzi!''

Komentāri [33]
#
sirdsapziņa 11.janvāris 2017 11:58 atbildēt
Vispār Latvijā ir daudz pamestu suņu un kaķu un pārpildītas patversmes!!!!1 kas par to liecina???? vai tiešam cinisms, nežēlība, bezatbildība ir pārnemusi Latvijas ļaudis???? jūs esiet atbildīgi par to, ko pieradinajuši. !!!!!Tie kuri tik launi pamet dzīvniekus tiks smagi Dieva sodīti...varbūt arī pašus piemekles tāds liktenis, ka nosalsiet vientulība un nabadzībā uz ielas. nedod Dievs to, ne dzīvniekiem, ne cilvēkiem.
 
#
adel 11.janvāris 2017 11:53 atbildēt
Vispār jau kaķi ir vispatstāvīgākie dzīvnieki, kuri pat izdzīvo bez saimnieka, bet diemžēl cilveki ir paši cietsirdīgākie radijumi kuri pat ziemas aukstumā aizsit daudzmāju pagrabu caurumus pa kuriem kaki ielīda un sildījās pie trubām...atkritumu konteineri arī slegti.. vini ir badā..ziema grūti nokert peles.. ir kas pabaro un paželo, bet cik ir tadu???? ir kas vēlas lai kaki izniktu un netraucētu dažam dzīvi. Cilvēki,atceraties, ka šī pasaule ir prieks visiem un neesiet jus tajā vieni... sniedziet kaut nelielu atbalstu mazxajiem dzīvās sugas brāliem.
 
#
to nra 11.janvāris 2017 10:18 atbildēt
paldies nra portālam, ka tas regulāri pievēršas šai neērtajai tēmai. Lai taču izsakās arī bezatbildīgie un sadisti. Lai tauta apzinās, kadā vidē un ar kādu attieksmi mēs dzīvojam un kādēļ esam tur, kur esam. Paldies Lato Lapsam par sadarbību vismaz viena minča izglābšanā, kurš gadiem nīka pie veikala Ģertrūdes ielā 33 visu "pareizo" dzenāts un terorizēts.
 
#
MS 11.janvāris 2017 6:44 atbildēt
Cik cilvēku ir nosaluši?
 
#
non » MS 11.janvāris 2017 10:02 atbildēt
nejauc mušas ar kotletēm un nedzen te demagoģiju. Cilvēkam ir izvēle nodzerties, kaķiem tādas nav un viņi cieš tieši no cilvēku drausmīgās bezatbildības, šķiet ka mēs esam pusmežoņu sabiedrības līmenī.....bet tā gribas labklājību vai ne?
 
#
GG 11.janvāris 2017 0:12 atbildēt
Man šķiet, ka notiek blēdīšanās ar kastrēšanu. Mūsu pagalmā visus kaķus pašvaldības dienesti ir kastrējuši, taču (ak, brīnums!) šie ar visu nogriezto auss galu, kas skaitās kastrācijas atzīme, vairojas uz nebēdu.
 
#
:) » GG 11.janvāris 2017 0:23 atbildēt
Viņi ir gudri... paši sev apgriež ausis :)
 
Skatīt visus 33 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers