Skandalozi: VAKARA ZIŅAS: Policijas šefs Ints Ķuzis pārsteidzoši notievējis 15 komentāri
 
Skandalozi

VAKARA ZIŅAS: Policijas šefs Ints Ķuzis pārsteidzoši notievējis

 
Skatīt 2 bildes
Skat, jau sejas vaibsti liecina, ka Latvijas galvenais policists ir uzlabojis formu un nometis 40 kilogramus / F64
Skat, jau sejas vaibsti liecina, ka Latvijas galvenais policists ir uzlabojis formu un nometis 40 kilogramus / F64
Ints Ķuzis šādi izskatījās, kad svēra 147 kilogramus / F64
 
VAKARA ZIŅAS: Policijas šefs Ints Ķuzis pārsteidzoši notievējis
1 / 2 Bildes 
 
 

Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis (53) ilgi meklēja veidus un iespējas, kā notievēt, līdz pagājušajā gadā viņam tas beidzot izdevās. Pirms diētas ievērošanas Ķuzis svēra 147 kilogramus. Tagad, nometis svaru, viņš saņem neskaitāmi daudz komplimentu un jūtas kā 33 gadus vecs vīrietis.

Ko tik visu neizmēģināja

«Jau krietnu laiku vēlējos atbrīvoties no liekā svara. Katram jau ir sava notievēšanas formula, un nav vienota standarta. Katram jāmeklē savs veids, kā zaudēt liekos kilogramus. Ko tik visu, apmeklējot dietologus, nebiju izmēģinājis, bet kaut kā nesanāca. Sapratu, ka vairs ar to nevēlos sadzīvot un problēma ir jāatrisina. Pirmais un galvenais, sākot tievēt, ir jābūt pārliecībai, ka vēlies notievēt un citu variantu vairs nav. Atradu sev piemērotu diētu un ar milzīgu gribasspēku un raksturu panācu vēlamo efektu,» stāsta Ķuzis.

Pirms diētas uzsākšanas Valsts policijas priekšnieks ēdis visu, ko sirds kāro. «Man ļoti garšoja alus, es biju alus mīļotājs. Nu jau kā gadu alu vairs neesmu lietojis. Tad pilnībā atteicos no saldinātajiem dzērieniem – «CocaCola» un limonādes. Tālāk atteicos no konditorejas izstrādājumiem, baltmaizes un kūkām. No maizes izstrādājumiem ēdu tikai pilngraudu rupjmaizi.

Mana veiksmes formula ir ūdens, ko lietoju gan iekšķīgi, gan ārīgi. Katru rītu es sāku ar stindzinoši aukstu dušu, kurā pavadu septiņas minūtes. Un iekšķīgi dienas laikā izdzeru aptuveni trīs litrus ūdens.

Pusgadu ievēroju šo diētu. Sāku 2015. gada 31. janvārī un pabeidzu jūnija vidū pirms Jāņiem. Pavisam nometu 40 kilogramus. Pirms uzsāku diētu, man bija 147 kilogrami. Šai diētai algoritms ir pavisam vienkāršs. Ja pusgada laikā var nomest 40 kilogramus, tad mēneša laikā tos 40 kilogramus var dabūt atpakaļ, ja neievēro veselīgu dzīvesveidu. Ir laimīgs tas cilvēks, kuram ir lieliska vielmaiņa. Jo visa problēma jau ir vielmaiņā, un tiem, kam ir liekā svara problēmas, ir jāsaprot, kā to vielmaiņu iekustināt. Man to iekustināt izdodas ar ūdeni – auksto dušu un ikdienā izdzerto ūdeni,» sarunā ar »Vakara Ziņām« uzskaita policijas šefs.

Lūdz padomu, kā uzvarēt cīņu ar lieko svaru

Pēc diētas sekojis nākamais izaicinājums. «Pēc svara nomešanas jāmāk ar to sadzīvot, lai atkal nepieņemtos svarā, jo visu mūžu jau uz diētas nedzīvosi. No pērnā gada jūnija, kā pabeidzu ievērot diētu, man ir 107 kilogrami. Tā es turos! No rīta vairāk ēdu pārtiku, kas satur ogļhidrātus, pusdienlaikā olbaltumvielas, bet vakarā divas stundas pirms gulētiešanas iedzeru mazkaloriju paniņas. Protams, reālajā dzīvē ir arī dažādas jubilejas un pasākumi un gadās norauties. Teikšu godīgi, ka šajā laikā esmu arī reizēm pieēdies un iedzēris alkoholu. Taču galvenais, ka nedrīkst ar to aizrauties,» atklāj Ķuzis.

Vaicājot, vai, metot nost svaru, policijas šefs arī veicis sportiskās aktivitātes, viņš skaidro: «Dieva dēļ, ja gribas ko fiziski aktīvu darīt, nevajag skriet, jo skriešana ir ļoti individuāla lieta. Trīs reizes nedēļā pa stundai gāju pastaigāties ātrā solī. Nedēļā 150 minūtes. Tagad gaidu, kad kļūss siltāks, un tad mans draugs būs divritenis.»

Pēdējā gada laikā Ints Ķuzis jau divas reizes paguvis nomainīt savu garderobi, tajā skaitā arī policijas mundieri. Draugi un paziņas, satiekot Ķuzi jaunajā izskatā, apber viņu ar komplimentiem. Turklāt cilvēki, kuriem ir līdzīgas problēmas, zvana Ķuzim un lūdz padomu, kā uzvarēt cīņu ar lieko svaru.

Nometis liekos kilogramus, Ķuzis savos 53 gados jūtas kā 33 gadus vecs vīrietis: «Sākumā man likās neticami, ka būs iespējams nomest svaru. Taču ja ir blakus kolēģi, kas vēl parāda piemēru! Tas arī mani iedvesmoja, jo vai tad es sliktāks, ka nevaru sasniegt labu rezultātu un uzlabot formu.Komentāri [15]
#
aizdomīgais 26.februāris 2016 19:17 atbildēt
Jādibina Saeimas izmeklēšanas komisiju,lai noskaidrotu vai tas nav panākts nelikumīgā sadarbībā ar Krieviju,konkrēti - Allu Borisovnu Pugačovu,kura arī ir notievējusi.
 
#
stokholmietis » aizdomīgais 27.februāris 2016 17:07 atbildēt
Te kāds rakstīja par Stokholmas diētu...
 
#
tutuu 26.februāris 2016 9:40 atbildēt
tu gribeeji teikt REGULAKS-JAA?
 
#
kvadrātbiksis » tutuu 26.februāris 2016 19:21 atbildēt
Ir jau arī tāds brīnumlīdzeklis kā rīcineļļa!
 
#
sasa 26.februāris 2016 9:38 atbildēt
aptieka ir dabuujamas labas zaales veedera izejai.
 
#
25. februaaris 25.februāris 2016 19:16 atbildēt
Raksts jau novecojis,jo kilogrami atkal nepieluudzami liek pieaudzinaati.Eiforija shitam riimam ilgusi tikai paaris meeneshus--apetiite tomeer rodas eedot....
 
#
K2 25.februāris 2016 18:41 atbildēt
Tā turēt ,nevis uzvalks vīru, bet vīrs uzvalku. Tā vizmaz ASV mil . janorāda ka 107 kg arī ir japārvērš Kvalitātē tas ir jamaina tauki/muskuļi proporcija organismā....Sākums ir un tā turpināt.
 
Skatīt visus 15 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers