Reklāmraksti

4.jūl 2017
Gadījumā, ja vēl nezināji, WordPress ir diezgan nozīmīga sistēma. Gandrīz 80 miljonu mājas lapu un blogu izmanto kādu WordPress formu. Būtībā šis skaits ir tikpat liels kā Vācijas iedzīvotāju skaits, tas vien tā- uzziņai.
 
21.nov 2016
Pētījums par finanšu uzvedību liecina, ka arvien vairāk cilvēku ir sapratuši uzkrājumu veidošanas nozīmi. Iedzīvotāju ietaupījumi lēnām, bet stabili pieaug.
 
10.nov 2016
"Esmu pilnīgi drošs, ka ar mūsu tehnoloģiju iespējams iztaisnot arī Pizas torni!" ar dzelžainu pārliecību apgalvo uzņēmuma "Uretek" vadītājs Romāns Reiners-Latiševs.
 
29.sep 2016
Suzuki Vitara ir stingra, taču tajā pašā laikā aprīkota ar nevainojamu amortizācijas sistēmu, kas braukšanu padara ļoti patīkamu. Tas nemanāmi izvedīs cauri pat vislielākajām bedrēm.
 
27.jun 2016
Logi ir viens no būtiskākajiem ēkas elementiem, tādēļ to nomaiņa un renovācija jāveic atbildīgi un profesionāli.
 
16.jun 2016
Nu jau labs laiciņš pagājis, kopš esam iepazinušies ar nelielu un parocīgu ierīci – planšetdatoru. Jau no paša sākuma, kad šīs ierīces sāka kļūt pieejamas lietotājiem, katrs piektais steidza iegādāties jauno ierīci.
 
23.mai 2016
Pirmā doma no rīta – kafija! Brīnišķīgs, karsts, debešķīgi smaržojošs virums palielā krūzē, kas sasilda gan rokas, vēsākos rītos, gan sniedz nepieciešamo rīta enerģijas devu.
 
6.mai 2016
Automašīnu zādzības un aplaupīšanas mūsdienās nav nekas jauns. Par spīti tam, ka tiek ieviestas arvien jaunas drošības sistēmas, arī zagļi kļūst viltīgāki, un spēj paveikt nelikumīgas darbības pat gaišā dienas laikā.
 
2.mai 2016
Veļas mašīna ir viena no saimniecībā noderīgākajām ierīcē. Lai gan varam veļu mazgāt arī ar rokām, tomēr mūsdienu steidzīgajā ritmā šāda mājsaimniecības darbība varētu būt ļoti nogurdinoša un tik vērtīgo laiku patērējoša. Tāpēc ir būtiski izvēlēties labu, jaudīgu un modernu veļasmašīnu.
 
18.apr 2016
Mūsdienās ļoti daudz iedzīvotāju slimo ar onkoloģiskajām slimībām.
 
2.mar 2016
Dažus vēl joprojām mulsina nosaukums “pretkrākšanas kape”, un tam ir savs iemesls. Lai gan pēdējā laikā šie līdzekļi iemantojoši vairāk uzmanības kā jebkad agrāk, tos nevarētu nosaukt par populārākajiem.
 
22.feb 2016
Vai jums kādreiz ir gadījies, kad veipojot savu iecienītāko e-šķidruma aromātu, jūs pēkšņi ievērojat, ka strauji samazinās garšas intensitāte, kuru jūs varat sajust?
 
10.sep 2015
Pēdējā laikā aizvien lielāku popularitāti arī Latvijā iemanto siltumsūkņi, kas, piemēram, Skandināvijā sen nav svešas ierīces. Pie mums šo tehniku pārdod un apkalpo www.silta-maja.lv.
 
8.sep 2015
Palidzība locitavu slimibu gadijumā
 
31.aug 2015
Šķiet, vienkārši stikloti koka logi – tā sen ir arhivāra vērtība, ikdienas sadzīvē šādu lietu neviens vairs neuzskata par nopietnu. Modernie logi ar stikla paketēm jau ir pavisam cita dimensija, taču arī tajā iespējamas nianses, ko varbūt daudzi nemaz nezina.
 
24.aug 2015
Visu vasaru zaļais mauriņš ir priecējis acis un lutinājis mūsu pēdas kā maigs, mīksts paklājs. Gaidot rudeni, pienācis laiks labu atdarīt ar labu un zālienu palutināt.
 
18.aug 2015
Pelni naudu iepērkoties! Daudzi veikali saviem klientiem piedāvā lojalitātes jeb klientu kartes, kuras vairumā gadījumu iespējams iegūt bez maksas.
 
4.feb 2015
SISTEMSERVISS GRUPA* ir viena no profesionālākajām ūdens skaitītāju un to sistēmu ieviešanas, apkalpošanas un metroloģiskā nodrošinājuma apvienībām Latvijā. Šī profesionāļu komanda ir augusi līdzi laikam un vienmēr domājusi soli uz priekšu, lai saviem klientiem piedāvātu mūsdienīgas tehnoloģijas un progresīvus risinājumus.
 
15.jūl 2014
To var regulēt, kontrolējot to, ko ikdienā ēdam. Visbiežāk problēma ir pārāk liels tauku un parastā cukura īpatsvars ikdienas ēdienkartē. Mēs bieži neiedomājamies paskatīties uz produkta etiķetē norādīto informāciju – cik tad īsti liels ir šī produkta tauku saturs un kāds cukura daudzums ir pievienots ražošanas procesā.
 
7.jūl 2014
Ja iegādājoties jaunu apģērbu, ierastais izmērs kārtējo reizi ir kļuvis par šauru, tad vajadzētu atrast iespēju nosvērties un izmērīt savu auguma garumu.
 
3.jun 2014
Mēs, cilvēki, gluži kā augi zaļojam tiklīdz esam līdzsvarā starp uzņemto un patērēto enerģiju, laimi, prieku… Tāpēc ir nepieciešams pievērst uzmanību ikdienā uzņemtajam enerģijas daudzumam jeb kilokalorijām un tam, kā mēs šo enerģiju patērējam.
 
20.mai 2014
Attīstoties tehnoloģijām, inovācijas piedzīvo arī dārza tehnika. Katram, kuram ir dārgs savs brīvais laiks un kurš nevēlas piepūlēties, veicot dārza darbus, dārza tehnikas eksperti iesaka likt lietā robotizētās mauriņa pļaujmašīnas. Šis tehnikas brīnums vispiemērotākais būs aizņemtiem cilvēkiem, kuriem saspringtajā ikdienā nav iespēju veltīt gana daudz laika zāliena kopšanai, tomēr ir vēlme uzturēt skaistu, sakoptu mauriņu.