Reklāmraksti

6.maijs 2016, 10:02 Automašīnu zādzības un aplaupīšanas mūsdienās nav nekas jauns. Par spīti tam, ka tiek ieviestas arvien jaunas drošības sistēmas, arī zagļi kļūst viltīgāki, un spēj paveikt nelikumīgas darbības pat gaišā dienas laikā. Vairāk »
 
2.maijs 2016, 10:13 Veļas mašīna ir viena no saimniecībā noderīgākajām ierīcē. Lai gan varam veļu mazgāt arī ar rokām, tomēr mūsdienu steidzīgajā ritmā šāda mājsaimniecības darbība varētu būt ļoti nogurdinoša un tik vērtīgo laiku patērējoša. Tāpēc ir būtiski izvēlēties labu, jaudīgu un modernu veļasmašīnu. Vairāk »
 
18.aprīlis 2016, 10:57 Mūsdienās ļoti daudz iedzīvotāju slimo ar onkoloģiskajām slimībām. Vairāk »
 
2.marts 2016, 17:25 Dažus vēl joprojām mulsina nosaukums “pretkrākšanas kape”, un tam ir savs iemesls. Lai gan pēdējā laikā šie līdzekļi iemantojoši vairāk uzmanības kā jebkad agrāk, tos nevarētu nosaukt par populārākajiem. Vairāk »
 
22.februāris 2016, 10:11 Vai jums kādreiz ir gadījies, kad veipojot savu iecienītāko e-šķidruma aromātu, jūs pēkšņi ievērojat, ka strauji samazinās garšas intensitāte, kuru jūs varat sajust? Vairāk »
 
10.septembris 2015, 12:17 Pēdējā laikā aizvien lielāku popularitāti arī Latvijā iemanto siltumsūkņi, kas, piemēram, Skandināvijā sen nav svešas ierīces. Pie mums šo tehniku pārdod un apkalpo www.silta-maja.lv. Vairāk »
 
8.septembris 2015, 17:25 Palidzība locitavu slimibu gadijumā Vairāk »
 
31.augusts 2015, 17:27 Šķiet, vienkārši stikloti koka logi – tā sen ir arhivāra vērtība, ikdienas sadzīvē šādu lietu neviens vairs neuzskata par nopietnu. Modernie logi ar stikla paketēm jau ir pavisam cita dimensija, taču arī tajā iespējamas nianses, ko varbūt daudzi nemaz nezina. Vairāk »
 
24.augusts 2015, 19:26 Visu vasaru zaļais mauriņš ir priecējis acis un lutinājis mūsu pēdas kā maigs, mīksts paklājs. Gaidot rudeni, pienācis laiks labu atdarīt ar labu un zālienu palutināt. Vairāk »
 
18.augusts 2015, 15:11 Pelni naudu iepērkoties! Daudzi veikali saviem klientiem piedāvā lojalitātes jeb klientu kartes, kuras vairumā gadījumu iespējams iegūt bez maksas. Vairāk »
 
4.februāris 2015, 18:36 SISTEMSERVISS GRUPA* ir viena no profesionālākajām ūdens skaitītāju un to sistēmu ieviešanas, apkalpošanas un metroloģiskā nodrošinājuma apvienībām Latvijā. Šī profesionāļu komanda ir augusi līdzi laikam un vienmēr domājusi soli uz priekšu, lai saviem klientiem piedāvātu mūsdienīgas tehnoloģijas un progresīvus risinājumus. Vairāk »
 
15.jūlijs 2014, 14:29 To var regulēt, kontrolējot to, ko ikdienā ēdam. Visbiežāk problēma ir pārāk liels tauku un parastā cukura īpatsvars ikdienas ēdienkartē. Mēs bieži neiedomājamies paskatīties uz produkta etiķetē norādīto informāciju – cik tad īsti liels ir šī produkta tauku saturs un kāds cukura daudzums ir pievienots ražošanas procesā. Vairāk »
 
7.jūlijs 2014, 12:13 Ja iegādājoties jaunu apģērbu, ierastais izmērs kārtējo reizi ir kļuvis par šauru, tad vajadzētu atrast iespēju nosvērties un izmērīt savu auguma garumu. Vairāk »
 
3.jūnijs 2014, 10:32 Mēs, cilvēki, gluži kā augi zaļojam tiklīdz esam līdzsvarā starp uzņemto un patērēto enerģiju, laimi, prieku… Tāpēc ir nepieciešams pievērst uzmanību ikdienā uzņemtajam enerģijas daudzumam jeb kilokalorijām un tam, kā mēs šo enerģiju patērējam. Vairāk »
 
20.maijs 2014, 14:51 Attīstoties tehnoloģijām, inovācijas piedzīvo arī dārza tehnika. Katram, kuram ir dārgs savs brīvais laiks un kurš nevēlas piepūlēties, veicot dārza darbus, dārza tehnikas eksperti iesaka likt lietā robotizētās mauriņa pļaujmašīnas. Šis tehnikas brīnums vispiemērotākais būs aizņemtiem cilvēkiem, kuriem saspringtajā ikdienā nav iespēju veltīt gana daudz laika zāliena kopšanai, tomēr ir vēlme uzturēt skaistu, sakoptu mauriņu. Vairāk »
 
14.maijs 2014, 20:13 Ektoparazīti jeb ārējie parazīti mitinās uz suņa ādas un apmatojumā, barojoties ar asinīm, limfu, ādas virsējo slāni. Ektoparazīti bojā dzīvnieka ādu, apmatojumu, radot niezi. Suns kļūst nemierīgs. Vairāk »
 
8.maijs 2014, 9:40 «Par mauriņa traktora iegādi jāsāk domāt pirmām kārtām tiem, kam patīk darīt dārza darbus ērti un ātri un nepatīk daudz staigāt,» atzīst Mārtiņš Jaudzems, projekta Dārza tehnikas eksperti vadītājs. Savukārt pirms pļaušanas tehnikas izvēles un iegādes ir vērts noskaidrot, kādas ir ierīces funkcijas un kā ar to prasmīgi apieties. Vairāk »
 
29.aprīlis 2014, 20:50 No vairāk nekā 200 000 pretendentu tuvākajā nākotnē plānotajam lidojumam uz Marsu ir atlasīts arī cēsnieks Pauls Irbins, kurš tagad aktīvi gatavojas bezpeļņas projektam "Mars One". Lai Pauls Irbins būtu drošs, ka veselība nebūs šķērslis tik svarīgai misijai, viņš devās uz Capital Clinic Riga, lai veiktu visas nepieciešamās veselības pārbaudes. Vairāk »
 
24.aprīlis 2014, 14:25 No 25. līdz 27. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 18. dārza un floristikas izstāde Dārzs. Flora 2014, kur ikviens interesents atradīs visu nepieciešamo dārza darbiem, sākot no sēklām un stādiem līdz pat dārza mēbelēm un tehnikai. Vairāk »
 
24.aprīlis 2014, 14:18 Klājot vai mainot jumtu, būtiski izraudzīties ne vien kvalitatīvu un pievilcīgu segumu, bet arī papildaprīkojumu un aksesuārus, kas nepieciešami, lai pasargātu ēku no klimatisko apstākļu nelabvēlīgās ietekmes, kā arī nodrošinātu ilgu jumta kalpošanas mūžu. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers