Ginta Grāveļa monoizrāde "OPTIMISTS"
©Ieva Makare

Aprīlis - optimistu mēnesis! „Pannas Teātra” jaunākā izrāde „Optimists”, kas ir Ginta Grāveļa pirmā monoizrāde viņa karjerā, turpina doties tūrē pa Latvijas pilsētu kultūras namiem. Aktieris kopā ar izrādes autoru Uģi Segliņu un režisoru Juri Rijnieku jaunajā komēdijā rāda to, kā kulties pa dzīvi, izkuļoties un paliekot optimistam.

„Tas ir stāsts par vīrieša ideālo pasauli, kurā viņš jūtas ērti un komfortabli, kurā ir tikai viņam vien saprotamas lietas, kuras viņš nevar un negrib mainīt. Un tajā pašā laikā tas ir stāsts par izvēli, par piedāvāto iespēju un par to, kā savijas kopā „pasaulīgais un pārpasaulīgais” - par dažādām situācijām, kurās nonākam un nevaram vai neprotam, vai negribam rīkoties citādāk,” izrādi intervijā „Neatkarīgajai Rīta Avīzei” raksturo Gints Grāvelis.

Laikā, kad viss ir slikti un nekas nav labi, kad prom laižas gan savējie, gan bēgļi, kad pat mūsu hrestomātiskie varoņi tiek nopulgoti par cietējiem - nevarīšiem, allaž tomēr uzrodas kāds antiņš, dauka vai trešais tēva dēls, kas ir nolēmis iet savu, neiemītu ceļu, meklēt jaunas pastāvēšanas nišas globalizācijas iznīcinošajā maltuvē. “Optimists” ir stāsts par mūsu nenovērtētajām iespējām, kad jāsāk viss no gala.

Arī latviešiem taču ir savi optimisti!

Par iesācējiem!

Izrādes režisors Juris Rijnieks un autors Uģis Segliņš sadarbojušies jau agrāk - „Pannas Teātra” stand-up izrādē “Līgavainis” ar aktieri Lauri Dzelzīti galvenajā lomā. Jaunajā “Optimistā” galvenajā lomā iejutīsies aktieris Gints Grāvelis.

Izrāde “OPTIMISTS” aprīlī būs skatāma šajās norises vietās: 5. aprīlī Lielvārdē, 8. aprīlī Brocēnos, 9. aprīlī Rīgā, 11. aprīlī Kuldīgā, 15. aprīlī Liepājā, 18. aprīlī Slampē, 19. aprīlī Salaspilī, 20. aprīlī Talsos, 23. aprīlī Priekuļos, 30. aprīlī Alūksnē.

Biļetes iegādājamas „Biļešu Paradīzes” kasēs un/vai izrāžu norises vietā.

Informācija:
www.pannasteatris.lv
www.draugiem.lv/panna
www.facebook.com/PANNASTEATRIS

 
Komentāri Skatīt