Agris Semēvics – Lielisko mirkļu albumā…

Sveicināti!

Tieši pirms septiņiem gadiem - 2011.02.21., Latvijas medijos es izziņoju savu pirmo muzikālo veikumu pēc grupas 100Debija darbības pārtraukšanas. Tā bija Ginta Stankeviča producētā komponists Artūra Palkeviča dziesma ar maniem vārdiem „Paralēli”. Šodien - 2018.02.21., skatoties cauri zīmīgā cikla skaitļa „7” laika periodam, vaļā tiek vērts jau vesels dziesmu albums, kurā apkopotas 12 šo gadu laikā ieskaņotas dziesmas.

Albuma „Lielisko mirkļu albumā…” tapšanā un kompozīciju producēšanā ir piedalījušies vairāki šī aroda grandi Latvijā - Gints Stankevičs (Factory Sounds Studio), Lotars Lodziņš un Jānis Kalve (Labo Ierakstu studija), kā arī Modris Skaistkalns (Aktiv Sound Studio), kurš, starp citu, kā mūzikas autors albumā ir pārstāvēts visplašāk. Šeit dzirdamas divas viņa īpaši man sarakstītas oriģināldziesmas „Tu satriecošā” un „Intraverts, ekstraverts”, kā arī trīs kompozīcijas no 90-tajiem gadiem - savulaik grupai Mixeri rakstītas dziesmas „Ļauj domāt par Tevi” un „Tev”, kā arī 100Debijas hits „Kā viņa mani mīl”. Starp citu, šī dziesma Latvijas Mūzikas ierakstu GADA BALVAS 1998 pasniegšanas ceremonijā triumfēja kategorijā "Labākā deju mūzikas dziesma"…

Vēl albumā kā dziesmu autori ar īpaši man radītiem darbiem ir piedalījušies jau pieminētais Artūrs Palkevičs, kā arī Ilze Kalve, Gints Stankevičs, un starptautisks autoru trio - Lotars Lodziņš, Jānis Kalve un igauniete Jana Kask, kuru kontā ir mana pagājušajā gadā publicētā kompozīcija „Par rītu”.

Pats visu šo dziesmu kopumu esmu nodefinējis par romantisku popmūziku pieaugušiem cilvēkiem un lielākais vairums kompozīciju ir uzskatāmas par autobiogrāfiskām, saistītām ar konkrētiem cilvēkiem, notikumiem, emocijām un sajūtām. Vēlos uzsvērt, ka visas albumā iekļautās dziesmas ir ar maniem vārdiem un pats to uzskatu par savu lielāko radošo pienesumu albuma „Lielisko mirkļu albumā…” radīšanā.

Lai patīkami ieklausīties!

Agris Semevics

Saistošie linki:

 
Komentāri Skatīt