Ceturtdiena, 18.janvāris
Reklāmraksti | 15.decembris 2017, 16:43
-

Ieskandināt svētkus Jūrmalā

Vēlaties ieskandināt svētkus ar saviem tuvajiem mierpilnā atmosfērā? Tad esat laipni gaidīti restorānā ”Jūrmala”, kur 23. decembrī plkst. 19:00 ar skaistu fona mūziku liegās klavieres skaņās un bagātīgu svētku bufeti Jums būs iespēja pavadīt svētku vakaru kopā ar ģimeni un draugiem.

Restorāna “Jūrmala” šefpavārs Aleksandar Ločmelis - Manevski ir parūpējies par gardiem un dažādiem svētku ēdieniem, lai ikviens viesis pēc savas gaumes varētu izvēlēties maltīti ar sev iecienītajiem ēdieniem. Piedāvātie bufetes ēdieni gan aizvedīs viesus garšas ceļojumā uz Grieķiju, Itāliju, gan arī mūsu pašu latviešu virtuvei raksturīgie ēdieni tiks pasniegti mūsdienu virtuves skatījumā. Vakara īpašais pārsteigums garšas kārpiņām būs deserti, kas būs ne tikai dažādu kūciņu izlase, bet arī piparkūku torte!

Turklāt Ziemassvētku vakariņas aicinām izbaudīt restorānā “Jūrmala” divas reizes. Svētkus ieskandināt būs iespēja šī gada 23. decembrī, bet īpašiem Ziemassvētku sajūtas mīļi būs gaidīti arī nākamā gada 06. janvārī. Vietu skaits ir ierobežots un viesi ir aicināti izvēlēties konkrētas sēdvietas, tādēļ ir nepieciešama iepriekšēja rezervācija. Arī Ziemassvētku vakarā un pirmajos Ziemassvētkos restorāna “Jūrmala” viesi uz vakariņām tiks gaidīti ar skaistu klaviermūzikas pavadījumu.

Izbaudīsim Ziemassvētku burvību kopā!

Ziemassvētku vakariņas Restorānā “Jūrmala”
23.12.2017. un 06.01.2018.

Cenas:

Cenā iekļauts:

Sīkāka informācija un rezervācija:
67784415 vai booking@hoteljurmala.com
www.hoteljurmala.com