Auto aģents – tavs individuālais rezerves daļu aģents!

Protams, labākais risinājums ir jauns automobilis, par kura veselību rūpējas tā ražotāji un tirgotāji. Vismaz garantijas laikā noteikti! Taču ne katrs no mums spēj, grib un var atļauties pilnīgi jaunu auto. Pat mazlietotu ne. Tāpēc Latvijas vidējā automobiļa vecums balansē uz robežas starp 13 un 14 gadiem. Iespējams, ka tas nebūtu nekas nosodāms, ja vien mēs laikus un apzinīgi sekotu līdzi sava dzelzs rumaka tehniskajam stāvoklim. Sekotu līdzi katru dienu, ne tikai reizi gadā, kad to paredz likums.

Lai auto būtu drošs un kalpotu uzticami, ik pa brīdim tam pienākas kāda jauna detaļa. Par to nenogurstoši rūpējas gan mūsu ceļi, gan klimats. Taču nekas nav mūžīgs un daža laba detaļa vienkārši sasniedz «pensijas» vecumu, dodot vietu jaunai un enerģiskai. Atliek vien atrast un izvēlēties veiksmīgāko risinājumu automobiļu rezerves daļu iegādē.

Daži izvēlas garāko ceļu un paši apbraukā neskaitāmus rezerves daļu tirgoņus, lai atrastu vēlamo un ietaupītu dažus grašus. Citi uzticas savam meistaram un ļauj detaļas meklēt viņam. Ne mazums autovadītāju šādiem pirkumiem izvēlas interneta vidi, kur piedāvājums plašāks un cenas draudzīgākas. Viens no šādiem on-line auto rezerves daļu veikaliem ir Auto aģents, kurš paguvis iekarot daudzu autobraucēju un meistaru uzticību!

Gluži par jaunu velosipēdu to nenosauksi, taču zināmas atšķirības no citiem interneta tirgoņiem ir gan. Visnotaļ patīkamas atšķirības, jo atvieglo mūsu ikdienu un padara iepirkšanos vēl vienkāršāku un ērtāku! Turklāt nebūt nav jābūt auto nozares speciālistam, lai tiktu ne tikai pie kārotās, bet arī konkrētam modelim atbilstošas detaļas.

Var, protams, pats burties rezerves daļu katalogos un mēģināt pēc daudz un dažādām niansēm piemeklēt tieši to detaļas modifikāciju, kas atbilst konkrētajam modelim. Nereti pat dažu mēnešu starpība automobiļa ražošanas kalendārā var radīt īstas galvassāpes ar vismaz trīs dažādām detaļas versijām. Vienai skrūvju caurumiņi citās vietās, vēl kādai divu vadiņu vietā trīs. Tieši šā iemesla pēc bieži vien sagaidām ne to, ko cerējām, un nākas veikt garo detaļas atgriešanas un jaunas pasūtīšanas procedūru. Auto aģents no tā pasargās, uzņemoties gan detaļas atbilstības nodrošinājumu, gan atbildību par piegādāto.

Kā darbojas Auto aģents? Vienkāršāk nekā grābekļa kāts! Jums tikai jāzina, kas tā ir par detaļu, kas tas ir par automobili un kāds ir šā automobiļa ražotāja piešķirtais kods jeb VIN kods. Tālāk jau Auto aģenta puiši ķersies pie darba, noskaidros konkrētās detaļas parametrus un piedāvās vismaz pāris iespējamos variantus. Turklāt ne vienkārši piedāvās, bet ieteiks izdevīgāko risinājumu. Un risinājumi mēdz būt dažādi - dārgākais, lētākais, kvalitatīvākais un izdevīgākais. Tāds, kur kvalitātes un cenas proporcijas ir pašas optimālākās.

Nav arī jānoskumst, ja nemākat precīzi definēt nepieciešamās detaļas nosaukumu. Pat pieredzējuši auto mehāniķi ik pa brīdim apjūk tūkstošiem detaļu nosaukumu jūklī! Vidēji vienā braucamrīkā saskaitāmas ap 30 tūkstošiem atšķirīgu detaļu, un katrai no tām ir savs auto industrijā pieņemtais nosaukums. Tos zināt nav autobraucēja pienākums.

Ja mūsu pasūtījums ir gana korekts un izprotams, tad dažu stundu laikā varat tikt pie sava pirkuma. Ja Auto aģenta speciālistiem rodas jautājumi, tad telefona klausulē izdzirdēsiet laipnu balsi un šādus tādus papildu jautājumus vai precizējumus. Līdzīgi ir tad, ja esat kāda unikāla vai ekskluzīva automobiļa īpašnieks. Tālā 1961. gada Alfa Romeo īpašniekam, iespējams, nepieciešamās detaļas nāksies pagaidīt vairākas dienas vai pat nedēļas. Līdzīgi tas būs ar Koenigsegg Agera vai tamlīdzīgiem modeļiem. Plaša patēriņa markām un modeļiem tās būs dažas stundas vai pat ātrāk.

Tiem, kam «laiks ir nauda», būs svarīgs fakts, ka Rīgas robežās pasūtījumu var saņemt jebkurā sevis norādītajā adresē - mājās, birojā, servisā vai kafejnīcā. Tiesa gan, šāds pakalpojums nav gluži bez maksas, taču izdevumi atsver ieguvumus. Ja esat gatavs doties pēc pasūtītajām detaļām pie Auto aģenta puišiem pats, tad dažas monētas paliks kabatā. Reizēm klātienes tikšanās ir vērtīgāka par jebkuru naudu!

Spārnus nepavisam nevajadzētu nolaist arī tiem, kas dzīvo ārpus Rīgas. Detaļas var saņemt jebkurā Latvijas nostūrī, vien piegādes laiks un piegādes izmaksas var nedaudz atšķirties. Mūsdienās, kad loģistikas sistēma ir krietni vien attīstījusies, tādi sīkumi vairs nespēj traucēt un viss ir atrisināms.

Izklausās pietiekami interesanti, lai pamēģinātu. Vispirms jau vienmēr draudzīga attieksme, profesionāls padoms un izdevīgākie piedāvājumi. Arī tam, ka atbilstošo detaļu piemeklēšanu uzņemsies Auto aģenta profesionāļi, ir liela nozīme. Tā ir garantija, ka detaļa jūsu automobilim derēs un par to nebūs jāpārmaksā. Un, visbeidzot, izdevīgie piegādes nosacījumi.

Ja tomēr neizdodas tikt galā ar pasūtījuma noformēšanu vai konkrētās detaļas formulējumu, vienmēr atliek rezerves plāns B. Šoreiz tā ir iespēja ierasties personīgi ar visu automobili tieši Auto aģenta servisā, kur laipni un zinoši meistari uzklausīs jūsu sāpi, noteiks defektu, konstatēs nepieciešamo detaļu un kopā ar jums uz vietas noformēs pasūtījumu. Visticamāk, ja varēsiet tam veltīt nedaudz laika, jau pēc brīža detaļa būs klāt, un tie paši atsaucīgie meistari to nomainīs. Tiesa gan, šādā versijā būtu prātīgi vispirms saskaņot vizītes laiku, jo servisa pacēlāji par dīkstāvi sūdzēties nevar. Taču tas var izrādīties pats labākais risinājums, ja līdz pat šim brīdim vēl neesat atklājuši priekš sevis kādu uzticamu meistaru, kas regulāri rūpējas par jūsu auto un pārzina tā «veselības vēsturi» kā savus piecus pirkstus. Iespējams, tieši Auto aģenta meistari kļūs par jūsu četru riteņu drauga «ģimenes ārstu».

Tas ir tikai sākums. Iepazīšanās un izmēģinājums. Ja izvēlēsieties Auto aģentu par savu sabiedroto, jūs gaida arī citi patīkami pārsteigumi. Piemēram, auto nomas iespējas, kamēr jūsu auto atrodas remontā. Taču tas jau ir cits stāsts un cita draudzība. Šoreiz paliksim pie tā, ka nekad nav par vēlu izmēģināt kaut ko jaunu, ja tas šķiet izdevīgi! Un Auto aģents ir izdevīgi!

 
Komentāri 1 Skatīt [1]
Skatīt komentārus [1]