Kafija lietpratējiem - Miele "Black Edition N°1"

Ja dažādiem cilvēkiem uzdotu jautājumu par to, bez kā nav iedomājams viņu rīts, visticamāk, ka biežāk saņemtā atbilde būtu “nesteidzīgs mirklis kafijas baudīšanai”. Kādam šis mirklis ir svarīgs tādēļ, ka kafija ir viņu iecienītākais dzēriens, citam tas vienkārši ir kā rituāls pirms gaidāmās darba dienas, bet visi ir vienisprātis - ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvu un garšīgu kafiju, jo no tās pirmajiem malkiem būs atkarīga turpmākā diena. Apzinoties šīs un citas vērtības, kas ir svarīgas labas kafijas cienītājiem, augstākās klases mājsaimniecības iekārtu ražošanas uzņēmums Miele ir uzsācis sava pirmā kafijas maisījuma pārdošanu. Kafija “Black Edition N°1” ir radīta no Dienvidamerikas augstienē organiski audzētām kafijas pupiņām, kas no augstvērtīga Arabica krūma tiek ievāktas ar rokām. Šo kafiju vēl unikālāku padara fakts, ka ievāktās pupiņas tiek grauzdētas un samaltas kādā privātā Vācijas grauzdētavā.

Kafijas kvalitāti nosaka ne vien pupiņu audzēšanas un novākšanas process, bet arī paša dzēriena garšas nianses. “Black Edition N°1” ir augstākas klases produkts, kurā perfekti balansē 4 dažādu kafijas pupiņu garšas - to raksturo maigs, zīdains un krēmīgs aromāts ar viegli jūtamu skābumu. Patiesi kvalitatīvas kafijas cienītājiem bez šī uzmundrinošā dzēriena smaržas un garšas ir svarīgas arī uzņēmuma vērtības, piemēram, viena no Miele vērtībām ir taisnīgums. Šī iemesla dēļ uzņēmums ir iesaistījies “godīgās tirdzniecības” (fair trade) kustībā, kas nozīmē, ka kafijas ražošanā visas iesaistītās puses saņem godīgu atalgojumu. Savukārt veselīga dzīvesveida piekritējiem “The Black Edition N°1” var būt īstā izvēle, jo šai kafijai ir piešķirts bio produkta sertifikāts.

Lai sev vēlamo kafijas veidu pagatavotu perfektā kvalitātē, iepriekš šī dzēriena cienītājiem bija ilgstoši jāeksperimentē, taču nu Miele ekspertu komanda šo nastu ir noņēmusi no lietotāja pleciem. Kafijas grauzdētāji kopā ar Miele ekspertiem ir izstrādājuši ieteikumus “Black Edition N°1” kafijas pagatavošanai, ievērojot kafijas daudzuma, tās maluma un ūdens temperatūras proporcijas, lai ikviens kvalitatīvas kafijas cienītājs varētu kļūt par pārliecinātu baristu savās mājās.

Atzīmējot “The Black Edition N°1” kafijas nonākšanu pārdošanā, jau iepriekš zināmo Miele kafijas automātu klāstam uzņēmums pievieno jaunus un pieejamākus CM 5 sērijas modeļus. Turklāt gandrīz visos Miele kafijas automātos ir iespējams ieprogrammēt lietotāju profilus, lai ikviens ģimenes loceklis varētu baudīt savu iecienīto kafiju ātrā un sev ērtākajā veidā.

“The Black Edition N°1” kafiju ir iespējams iegādāties Miele Rīgas salonā (Zaubes ielā 9A), kā arī tiešsaistē Miele interneta veikalā: http://shop.miele.lv/kafijas-automatiem/cb_StandardCatalog_45/miele-lv .

 
Komentāri 1 Skatīt [1]
Skatīt komentārus [1]