Dabīgi līdzekļi pret krākšanu mājas apstākļos
©Publicitātes foto

Krākšana ir ļoti, ļoti plaši izplatīta problēma. Patiesībā tā ir tik izplatīta, ka gandrīz katrā mājsaimniecībā nākas ar to cīnīties vienā vai otrā veidā. Un lielākajai daļai cilvēku ar to nākas cīnīties regulāri.

Bet vai vispār ir iespējams izārstēt krākšanu, lietojot dabīgus līdzekļus?

Un pat vēl vairāk, vai ir iespējams atbrīvoties no krākšanas, izmantojot tikai mājās atrodamus līdzekļus?

Ticiet vai nē, bet ārstēt krākšanu ar dabīgiem, mājās atrodamiem līdzekļiem, pavisam noteikti ir vieglāk, nekā jūs to būtu varējuši iedomāties. Un šajā rakstā mēs jūs iepazīstināsim ar to lietu sarakstu, kuras iesakām izmēģināt. Ne visas no tām varētu iedarboties tieši uzreiz un varētu būt derīgas tieši jums, bet tā kā iespējamība ir pietiekoši liela, tad vismaz viena vai divas no šīm idejām jums palīdzēs.

Izmantojiet piparmētru eļļu

Jā, tieši tā - piparmētru eļļu. Piparmētrai piemīt pret iekaisuma īpašības un tā palīdz samazināt pietūkumu. Līdz ar to, izmantojot piparmētru, iespējams panākt manāmu efektu, ja jūs to lietosiet, lai samazinātu rīkles apvalka pietūkumu. Piparmētru eļļas lietošana palīdzēs atvieglot elpošanu, un piparmētru eļļa var tikt izmantota pat alerģijas sezonas laikā, lai pasargātu sevi no alerģiskām reakcijām, piemēram, no ziedputekšņiem u.c..

Lai izmantotu piparmētru eļļu kā risinājumu krākšanai, jūs varat izmantot piparmētras esences eļļu. Vienkārši sajauciet vienu vai divus pilienus šīs eļļas vienā glāzē ūdens un ar minēto šķidrumu izskalojiet kaklu. Tikai esiet uzmanīgi - nenorijiet to! Jūs varat dažas pilītes pievienot arī jūsu gaisa mitrinātājam, pirms to ieslēdzat, vai arī pirms gulēt iešanas uzpilināt dažus pilienus pat uz ādas zem jūsu deguna.

Izmantojiet tvaiku, lai atbrīvotu nāsis

Tvaika izmantošana var ievērojami samazināt nāsu aizsprostošanos, kas manāmi mazina iespēju, ka jūs nakts laikā varētu ietekmēt krākšana. Lai izmantotu tvaiku nāsu atbrīvošanai, ielejiet nedaudz karsta, vāroša ūdens lielā bļodā. Lai sasniegtu labāko rezultātu, jūs varat tam pievienot arī nedaudz tējas koka vai eikalipta esences eļļas… apmēram trīs vai četrus pilienus no katras.

Pēc tam novietojiet seju virs bļodas un pārsedziet gan galvu, gan bļodu ar dvieli. Elpojiet dziļi caur degunu apmēram 10 minūtes. Ja šādi rīkosieties tieši pirms gulēt iešanas, šādam procesam vajadzētu būtiski atbrīvot jūsu elpvadus.

Olīveļļa un medus

Olīveļļa ir viens cits spēcīgs pretiekaisuma līdzeklis. Tā var ne tikai palīdzēt samazināt iekaisumu elpvados, bet arī pārklāt mīkstās aukslējas apvalku tādejādi nodrošinoties pret iespējamību, ka aukslējas varētu vibrēt. Lai izmantotu olīveļļu cīņā ar krākšanu, nepieciešams sajaukt pusi tējkarotes olīveļļu ar pusi tējkarotes medus, kas pirms gulēt iešanas jānorij. Ir vēl vairāki augu līdzekļi pret krākšanu kas šajā rakstā netiek pieminēti.

Pagatavojiet kurkumas tinktūru

Šis gan varētu nebūt tas garšīgākais līdzeklis, bet tas noteikti strādā! Kurkuma ir garšviela ar spēcīgu, specifisku aromātu, bet tāpat tā arī ir spēcīgs antibiotisks un antiseptisks līdzeklis. Arī kurkuma var ārstēt iekaisumu, līdz ar to var būt ļoti noderīga cīņā ar būtiskām krākšanas problēmām.

Lai pagatavotu šo maisījumu, vienkārši sajauciet divas ēdamkarotes kurkumas pulvera ar glāzi silta piena. Dzeriet šo līdzekli pusstundu pirms gulēt iešanas un atkārtojiet to katru nakti. Šis tiešām, iespējams, nebūs gardākais dzēriens, ko esat baudījuši… bet tas noteikti palīdzēs mazināt iekaisumu un cīnīties ar smagiem krākšanas gadījumiem!

Pakošļājiet pa kādam ķiplokam

Jā, mēs nonākam pie vēl nepatīkamākiem līdzekļiem… Bet ar nolūku esam paturējuši labāko beigām!

Ja jums šķiet, ka jūsu krākšanas iemesls varētu būt gļotu uzkrāšanās nāsīs un/vai iekaisums elpceļos, tad ķiploks ir tas, kas var jums vislielākajā mērā palīdzēt, lai atbrīvotos no šīm problēmām.

Pakošļājiet vienu vai divas ķiploka daiviņas, tad iedzeriet glāzi ūdens, lai iegūtu vislielāko labumu no šī līdzekļa. Vislabāk šo procedūru veikt vienu reizi dienā tieši pirms gulēt iešanas.

Jā, tas tiešām ir diezgan nepatīkami, lai neteiktu vairāk, bet tas jums var ļoti palīdzēt. Jūs varat arī izmantot vēl vairāk nepastrādāta ķiploka savās maltītēs un turklāt, pārliecinieties, ka apēdat ēdienu, kamēr tas vēl ir karsts. Tāpēc, ka tvaiki, kas satur ķiploka eļļas, arī var jums ļoti palīdzēt.

Uzzini vairāk par krākšanu un kā ar to cīnīties

 
Komentāri 7 Skatīt [7]
Skatīt komentārus [7]