Reklāmraksti: Jūsu reklāmu redzēs visi! 4 komentāri
 
Reklāmraksti

Jūsu reklāmu redzēs visi!

 
EcoMedia.lv

Pasažieru autobusu pārvadājumi ir ērtākais veids, kā pārvietoties lielos attālumos. Studenti, strādnieki, zemnieki un biroju darbinieki katru dienu braukā autobusos pa visu Latviju. Ar EcoMedia monitoriem ir aprīkoti simts autobusi, kuri pārvadā vairāk nekā trīs miljonus pasažieru gadā, tie ir mēnesī 250 tūkstoši cilvēku, kas pārvietojas starp 50 Latvijas pilsētām.

Pasažieru ērtībai brauciena maršruts, pieturas, pulkstenis un laika prognoze tiek rādīta autobusos uzstādītajos ekrānos. Turklāt salonā sēdošo cilvēku uzmanību piesaista jaunākās un interesantākās ziņas, visā Latvijā notiekošo pasākumu anotācijas, reklāma, aizraujoši un izglītojoši sižeti un cita veida informācija, kura tiek demonstrēta augstas izšķirtspējas 4K monitoros.

“Starppilsētu autobusu pasažieru braucieni ilgst līdz 4 stundām. Lai garais brauciens kļūtu daudzveidīgāks,mēs esam uzsākuši projektu EcoMedia. Mūsu pozitīvās ziņas,videomateriāli par Latviju un interesantā informācija braucienu padara aizraujošu un izglītojošu,” uzsvēra projekta EcoMedia vadītājs Sergejs Sofjins.

Jūsu reklāma spilgta videosižeta veidā noteikti piesaistīs katra pasažiera uzmanību, un iespējams, ka tieši tagad, brauciena laikā, kāds pārdomā tieši to problēmu, kuru jūs viņam palīdzēsiet atrisināt.

“Mums bija nedēļu ilga kampaņa ar 10 sekunžu ilgu rullīti, kas bija pielāgots ekrāna izmēriem,” stāsta Bauskas kultūras centra sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Bukšs. “ Šī reklāma bija pēdējais grūdiens, lai cilvēki, kuri vēl nav pamanījuši, pamanītu. Noteikti mēs skatāmies uz turpmāko sadarbību.”

Mēs pasažieriem piedāvājam, izmantojot mobilās ierīces, turpināt lasīšanu mūsu ziņu vietnē www.ecomedia.lv.

Mēs esam pārliecināti, ka cilvēkam, kurš atrodas ceļā, ir vajadzīgas tikai pozitīvas ziņas, tāpēc mūsu portāls principiāli atsakās no uzpūstām sensācijām, kriminālziņām un politiskiem skandāliem. Tā vietā mēs piedāvājam vissvaigāko un noderīgāko informāciju un interesantus oriģinālus rakstus.

Pēc jaunākās aptaujas rezultātiem (to veica EcoTelematics ar TSI, Autoosta un Nordeka atbalstu), vairāk nekā 60% starppilsētu autobusu pasažieru ir cilvēki vecumā no 18 līdz 35 gadiem, 27% - vecumā no 36 līdz 60 gadiem un mazāk par 5% - par 61 gadu vecāki cilvēki.

Aptaujāto pasažieru vidū dominē sievietes (54%) un cilvēki ar vidējo (36%) un augstāko (36%) izglītību. Tikai 16% pasažieru autobusus izmanto regulāri.

Lielākā daļa aptaujāto savu sociālo statusu atzīmēja kā “zemākā līmeņa menedžeris” (40%). Vidējā un augstākā līmeņa menedžeri ir 30% no aptaujāto skaita, 15% - individuālie komersanti vai uzņēmumu īpašnieki un 15% - speciālisti.

Visbiežāk starppilsētu autobusu pārvadātāju pakalpojumus izmanto Rīgas un Rīgas rajona iedzīvotāji (37%), tiem seko Vidzemes (21%) un Kurzemes (19%) iedzīvotāji. Sarakstu noslēdz Zemgales (16%) un Latgales (7%) iedzīvotāji.

Tāpēc jūsu reklāma vienmēr atradīs savu klientu!

EcoMedia.lv

Komentāri [4]
#
ok 18.aprīlis 2017 11:15 atbildēt
Braucot 4 stundas,reāli piegriežas tās ziņas monitorā,tiek atkārtotas 100 reižu!
 
#
Emmanuel 20.marts 2017 10:58 atbildēt
privātu aizdevumu piedāvājums 72 stundu laikā.
Mums ir pieejama jebkuram indivīdam vai jebkuru uzņēmējdarbību, kam nepieciešama jebkāda veida aizdevumu, sākot no € 5000 € 1.000.000 ar procentu likmi, kas svārstās no 3% līdz 10%, atkarībā no apjoma. Atmaksa var būt īstermiņa, vidēja termiņa un ilgtermiņa. Vienkārši sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas:
e-pasts: emmanuelquebre00@gmail.com
WhatsApp: +33756840334
 
#
adam 10.marts 2017 22:58 atbildēt
TV un radio dēļ reklāmām jau ir kļuvis nelietojams, tagad daži grib piebeigt arī sabiedrisko transportu.
 
#
Donats 6.marts 2017 12:24 atbildēt
Jā, agrāk braucot autobusā redzēji laiku/svarīgi ja izmanto stundas talonu/ un nākamās pieturas. Tagad kaut kādas sūda, nevienam nevajadzīgas reklāmas.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *

Izglītība & Karjera

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers