Praktiski

10.mai 2014
Maigais ābeļziedu sniegs un dabas veldzējošo smaržu mākonis ik gadu pašā maija plaukumā atgādina par Mātes dienu.
 
10.mai 2014
Dakstiņu jumta segums ir viens no tradicionālākajiem segumu veidiem Eiropā. Svarīgākā to priekšrocība ir ilgais mūžs un dižciltīgais izskats, taču, izvēloties tos par sava nama rotu, jārēķinās, ka dažiem dakstiņiem nepieciešams salīdzinoši liels slīpums.
 
10.mai 2014
Ja vēlies, lai tevis dāvātais puķu pušķis kādu no sirds iepriecinātu un ilgāk par nedēļu būtu svaigs, dāvini rozes! Tās izskatīsies gluži kā īstas, turklāt būs arī kārdinoši garšīgas.
 
9.mai 2014
Cik lielu kabatas naudu bērnam dot? Kad to sākt darīt? Vai naudu dot tāpat vai tikai pēc kāda labi paveikta darba? Šādi un līdzīga veida jautājumi kņudina daudzu vecāku prātus.
 
6.mai 2014
«Lai sieviete izskatītos labi, viņai vispirms ir jājūtas labi,» uzskata Liepājas teātra aktrise Sigita Jevgļevska. Viņa nedomā, ka skaistas ir tikai tās sievietes, kuras atbilst kaut kādiem 21. gadsimtā mākslīgi radītiem standartiem, – aktrise ievērojusi, ka skaistākas ir tās sievietes, kuras ir laimīgas un apmierinātas.
 
3.mai 2014
Man labpatiktos Tomu Alsbergu (27) dēvēt par fiksīšu karali. Vienu viņš pavisam noteikti zina – kā savaldīt riteni. Vēl pirms pāris gadiem, kad nejauši iepazinos ar Tomu, viņš tik tikko bija sācis aizrauties ar fiksīšiem.
 
3.mai 2014
Iekopjot un apzaļumojot pagalmu pilsētvidē, ļaudis visbiežāk izvēlas pie savas mājas iekopt līdzenu, rūpīgi pļautu zālienu, kurā dominē graudzāles un nav piemaisījumu.
 
29.apr 2014
Lai gan vairākas naktis pēc kārtas Latvijā reģistrētas salnas, pagaidām lielus kaitējumus augļu dārziem un ogulājiem tās nav nodarījušas, tomēr sausā laika dēļ dārzkopjiem vēlams ziedošos augļu kokus pietiekami laistīt, informēja Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) eksperts Imants Missa.
 
28.apr 2014
Pavasaris atnācis zeķu un zeķbikšu modē ar aktuālām tendencēm, lai sievietes justos pacilātas, elegantas un nezaudētu komforta sajūtu visas dienas garumā. «Šogad nebi­ja īstas ziemas, tāpēc pircēji vēlējās iegādāties dažādas pavasarīgas lietas jau janvā­rī,» stāsta veikala Madam Baron īpašniece Inese Barone.
 
26.apr 2014
Ja mums pazīstamos kēksiņus kāds pēkšņi sadomā par mafiniem nosaukt, tiem pirma­jiem, manuprāt, apvainoties nevajadzētu. Un otrādi – mafins, par kēksiņu godāts, kā bi­jis, labs arī paliks.
 
25.apr 2014
Vēloties saglabāt mauriņa segu skatam un pēdām tīkamu visas siltās sezonas garu­mā, pienācis laiks domāt par zāles pļaušanas tehnikas iegādi.
 
25.apr 2014
Rīgas Mateja draudzes sludinātāja Anda Miezīša un viņa sievas Madaras ģimene, kurā aug nepilnu gada vecais dēlēns Timotejs, jau piekto gadu mitinās savā mājvietā baznī­cas telpās.
 
24.apr 2014
No 25. līdz 27. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 18. dārza un floristikas izstāde Dārzs. Flora 2014, kur ikviens interesents atradīs visu nepieciešamo dārza darbiem, sākot no sēklām un stādiem līdz pat dārza mēbelēm un tehnikai.
 
20.apr 2014
Rīdziniecei Guntai Liepiņai patīk darboties virtuvē un it īpaši nodoties eksperimentiem.
 
19.apr 2014
Desertā Ieva ir iecienījusi gatavot zaļās tējas kūku, kas ir viegla, krāsaina un garda. «Šo recepti man iedāvināja iepriekšējais Japānas vēstnieks Latvijā Takaši ar sievu Keiko, stāsta Ieva.
 
19.apr 2014
Trīs bērnu māmiņai un gleznotājai Ievai Bondarei spilgtākās Lieldienu atmiņas no bērnu dienām saistās ar tradicionālo olu krāsošanu.
 
19.apr 2014
Lielā diena tuvojas, un mājās gribas radīt svētku noskaņu. Lūk, ideja, kā ļoti minimāliem līdzekļiem pavisam vienkārši un ātri tikt pie grezniem un daudzpusīgi lietojamiem Lieldienu dekoriem, par kuriem jūs pat dižais Lieldienu olu dējējs zaķis apskaudīs!
 
19.apr 2014
Šie eleganti vienkāršie, taču sātīgie salāti noteikti patiks gan kārtīgi paēst mīlošajiem, gan lieko kaloriju skaitītājiem.
 
16.apr 2014
LED tehnoloģiskie risinājumi pēdējos gados ir strauji attīstījušies un pieejami plašai lietošanai mājokļos. LED ir daudzsološākais apgaismojuma tehnoloģiskais risinājums, kas attīstīsies arī turpmāk, nodrošinot augstākas kvalitātes spuldzes par zemāku cenu.
 
15.apr 2014
Līdz ar interneta lapas Pinterest.com aktualizēšanos, pasaulē mainījusies arī izpratne par savas mājvietas iekārtošanu. Aizvien vairāk cilvēku izvēlas alternatīvus variantus interjera dizaineru nolīgšanai.
 
11.apr 2014
Pavasaris, kad vēlas atbrīvoties no liekā un pievēršas jaunas dzīves filozofijai, būs īstais laiks, lai veiktu mājokļa ģenerāltīrīšanu. Pirms lieliem mājas darbiem svarīgi nodrošināties ar plašu tīrīšanas līdzekļu arsenālu, kas palīdzēs dažādu materiālu virsmām iegūt otro elpu un iemirdzēties kā jaunām.
 
11.apr 2014
Vannas istabas aprīkojuma ražotāja Gustavsberg dizaineru komanda pievērš lielu uzmanību vannas istabas dizainam un arvien meklē jaunas idejas, kā padarīt vannas istabas gan vizuāli pievilcīgas, gan funkcionālas. Pat neliela interesanta dizaina detaļa var mainīt telpas interjera noskaņu – un kāpēc tas nevarētu būt melns tualetes pods vai izlietne?