Pasaulē: Tramps: Krievijai jāizvēlas, vai tā turpinās atbalstīt sieviešu un bērnu masu slepkavības 15 komentāri
 
Pasaulē

Tramps: Krievijai jāizvēlas, vai tā turpinās atbalstīt sieviešu un bērnu masu slepkavības

 
REUTERS / Scanpix

ASV prezidents Donalds Tramps piektdienas vakarā (sestdienas rītā pēc Latvijas laika) vērsās ar uzrunu pie valsts iedzīvotājiem, paziņojot par ASV, Francijas un Lielbritānijas kopīgas operācijas uzsākšanu pret Sīrijas "noziedzīgo" režīmu, kas ir atbilde uz ķīmisko uzbrukumu Dumas pilsētai pie Damaskas.

"Mani līdzpilsoņi amerikāņi - pirms īsa brīža es pavēlēju ASV bruņotajiem spēkiem sākt precīzijas triecienus pret mērķiem, kuri ir saistīti ar Sīrijas diktatora Bašara al Asada ķīmisko ieroču spējām," teica Tramps savā runā, kas ilga nepilnas astoņas minūtes.

"Notiek kopīga operācija ar Francijas un Lielbritānijas bruņotajiem spēkiem. Mēs pateicamies tiem."

"Pagājušajā sestdienā Asada režīms atkal dislocēja ķīmiskos ieročus, lai noslepkavotu nevainīgus civiliedzīvotājus - šoreiz tas notika Dumas pilsētā pie Sīrijas galvaspilsētas Damaskas. Šis slaktiņš bija nozīmīga eskalācija šī ļoti briesmīgā režīma ķīmisko ieroču lietošanas šablonā."

"Ļaunais un nicināmais uzbrukums atstāja mātes un tēvus, zīdaiņus un bērnus mokāmies sāpēs un tverot gaisu. Tā nav cilvēka rīcība. Tie ir briesmoņa noziegumi," sacīja Tramps.

"Mūsu šīs nakts darbību mērķis ir radīt spēcīgu iebiedēšanas līdzekli pret ķīmisko ieroču ražošanu, izplatīšanu un lietošanu."

"Šī iebiedēšanas līdzekļa radīšana ir ASV vitālās nacionālās drošības interesēs. Apvienotā amerikāņu, britu un franču atbilde uz šīm zvērībām integrēs visus mūsu nacionālās varas instrumentus - militāros, ekonomiskos un diplomātiskos."

"Mēs esam gatavi uzturēt šo atbildi, līdz Sīrijas režīms izbeigs lietot aizliegtās ķīmiskās vielas."

"Irānai un Krievijai es jautāju: kāda valsts grib būt saistīta ar nevainīgu vīriešu, sieviešu un bērnu masu slepkavību?"

"Pasaules valstis var vērtēt pēc to draugiem. Neviena valsts ilgtermiņā nevar gūt panākumus, atbalstot nelietīgas valstis, brutālus tirānus un slepkavnieciskus diktatorus."

"2013.gadā prezidents Putins un viņa valdība apsolīja pasaulei, ka viņi garantēs Sīrijas ķīmisko ieroču likvidēšanu. Asada ķīmiskais uzbrukums - un šodienas atbilde - ir tiešas sekas tam, ka Krievija neturēja šo solījumu."

"Krievijai ir jāizvēlas, vai tā turpinās iet pa šo tumšo taku, vai tā pievienosies civilizētajām valstīm kā stabilitātes un miera spēks."

"Amerika nekādos apstākļos netiecas uz nenoteikta ilguma klātbūtni Sīrijā."

"Nekāds amerikāņu asiņu un bagātības daudzums nevar radīt ilgstošu mieru un drošību Tuvajos Austrumos."

"Savienotās Valstis būs partneris un draugs, bet reģiona liktenis ir tā cilvēku rokās."

Komentāri [15]
#
Raimonds 14.aprīlis 2018 21:56 atbildēt
Es esmu vecuma plānprātības mākts idiots. Pierādījumus? Lūdzu. Laiku atpakaļ es pat veselas 2 protēzes noriju brēkdams, ka NATO tanku kāpurķēžu žvadzoņa Baltijā man neļauj gulēt pa naktīm, ka NATO urīna straumes jau pārpludinājušas visu Latviju. Izrādās, ka Aliansei Baltijā ir kopumā aptuveni 32 000 karavīru, kamēr Krievijai šā reģiona tuvumā - 78 000 karavīru, bet tanku attiecība ir 129 pret 757. 16 NATO zaldāti pret 39 krieviem, 1 NaTO tanks pret 5 krievu. Kas tad te kam gatavojas uzbrukt? Nu kauns pa visu seju. Šitā izblamēties!
Visa mana sajūsma vējā..... Kas man atmaksās ..... norītās protēzes.....un medicīniskos izdevumus par to izņemšanu...... :(((((((
 
#
Raimonds 14.aprīlis 2018 16:05 atbildēt
Krievijai ir jāizvēlas - vai tā turpinās atbalstīt mieru pasaulē ... vai arī viņa piekāpsies NATO bandītiem ...
 
#
lapa 14.aprīlis 2018 14:48 atbildēt
kas aptures kremļa slepkavas , vinu merkis , iekarot visu planetu . kaut NATO to varetu , veiksmi viņiem.
 
#
? » lapa 15.aprīlis 2018 2:43 atbildēt
Troļļo?
 
#
Juris » lapa 16.aprīlis 2018 10:05 atbildēt
Apdauzītā lapa ar tevi dirsu slauka a tu slavas dziesmas dziedi ...
 
#
Raimonds 14.aprīlis 2018 14:47 atbildēt
Tu priecājies, ka krievija tagad ir gatava pasaulē sākt kodolkaru ... ? .... tu vispār normāls esi?
 
#
lapa 14.aprīlis 2018 14:08 atbildēt
kas aptures nato slepkavas , vinu merkis , iekarot visu planetu . kaut putins to varetu , veiksmi vinam.
 
Skatīt visus 15 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers