Pasaulē: Latvija piekrīt Lielbritānijai; Krievija uzbrukusi Skripaļam 65 komentāri
 
Pasaulē

Latvija piekrīt Lielbritānijai; Krievija uzbrukusi Skripaļam

 
EPA/Scanpix

Latvija piekrīt Lielbritānijas vērtējumam, ka atbildīgā par uzbrukumu bijušajam dubultspiegam Sergejam Skripaļam Solsberijā, visticamāk, ir Krievija, šādu viedokli Eiropadomē paudis Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Premjera birojā informēja, ka Kučinskis kopā ar 27 pārējo Eiropas Savienības (ES) valstu un valdību vadītājiem Briselē apsprieda 4.martā Lielbritānijā piedzīvoto nervu sistēmu paralizējošo vielu lietošanu. Šis jautājums tika apspriests Eiropadomes ietvaros.

Kučinskis norādīja, ka Latvija kategoriski nosoda 4.martā Solsberijā īstenoto uzbrukumu. "Latvija solidarizējas ar Lielbritāniju šajā izaicinājumā mūsu kopējai drošībai, un ir gatava sniegt Lielbritānijai nepieciešamo atbalstu gan divpusēji, gan ES, NATO un ANO ietvaros, lai vienotos par kopīgu rīcību. Latvijas nostāja paredz, ka tiem, kas plānoja un īstenoja uzbrukumu NATO valsts teritorijā, ir jāsaņem adekvāta un stingra atbilde," uzsvēra Kučinskis.

Šā gada 4.martā Lielbritānijas pilsētas Solsberijas slimnīcā pēc saindēšanas ar toksisku vielu tika nogādāts 66 gadus vecais Sergejs Skripaļs un viņa meita. 19.marta ES Ārlietu padomē dalībvalstis pauda solidaritāti Lielbritānijai un bija vienotas pārliecībā, ka par uzbrukumu atbildība ir jāuzņemas Krievijai. Izmeklēšanas gaitā atklājies, ka pret Skripaļiem veikts uzbrukums, izmantojot nervu indi, kas pieder tā dēvētajai "Novičok" centrālo nervu sistēmu paralizējošu vielu grupai.

Komentāri [65]
#
Raimonds par grafists. 25.marts 2018 20:55 atbildēt
tu utauinais austrumu mēsls - latvofobiju paārstē labāk -- visnaturālako pilsoiņkasru dabūsi bez kadiem kompromisiem-- tādus kā tevi zem Vanšu tilta kārs visā Daugavas platumā --- smirdīgas melis --lops valstsvalodīgais --krievfašistu melu apstulbota vatņiku pidra -- lielkrievu šovinists pustrakais --tādi ka tu ir jaizsnīcina --tādus ka tevi krummalās šāva un kā sprāgušus suņus noraka --- Ostrakisms un trimda tev būs jānopelna -- tā ir atzinības zīme --- tādus ka tevi šaus kārs un slīcinās SAVOS SŪDOS --- KROPLIS KRIEVFAŠISTS--
 
#
grafists. » Raimonds par grafists. 26.marts 2018 15:07 atbildēt
От фашиста слышу, ублюдок! Ты примерь всё это к себе самому! Ты думаешь, что только ты стрелять умеешь? Неизвестно ещё, кого больше будет висеть под вантовым мостом! Я смерти не боюсь. А ты?!
 
#
Andris 24.marts 2018 21:03 atbildēt
Man britu valdības kompānija atgādina varoņu grupiņu no "Smaragda pilsētas burvja"
-britu lauva, kas it kā nobijies un nu nezina ko darīt ar "brexit",
-diezgan sarūsējis(-usi) dzelzs malkas cirtējs(-ja),
-salmu vīrs kam jocīga nodarbošanās ar sasietu, izpūrušu salmu kūlīti matu vietā.
Žēl, ka burvim ir tikai vienas smadzenes un visiem nepietiks, arī mūsējiem.
 
#
Infor 24.marts 2018 16:38 atbildēt
Krievija zaudē rietumi uzvar : ASV ASV .
DIŽENĀ RUSJA VAIRS NAV TIK DIŽENA.
PĻŪT tāpat kā zkoreja , bu bū bu bū un viss . Kaut kas notika nop. Jāžmiedz nost .
 
#
kristaps 24.marts 2018 15:30 atbildēt
impotence, nav olu musu kucinskim un valdībai. bijam un busim maza province briselei.
 
#
zane 24.marts 2018 10:54 atbildēt
Varbūt jāpagaida izmeklēšanas rezultāti un tad jāpieņem lēmums. Kā var tā paļaujoties uz Meijas psihozām visām apsūdzībām tā vienkārši piekrist. Varbūt kāda valsts apsūdzēs arī LV bioloģisko ieroču ražošanā un tad ar vienu rokas mājienu noslaucīs Latviju no pasaules kartes. Priekš kam mums ir parlaments un valdība, ja visi lēmumi tiek pieņemti ārpus LV robežām???????
 
Skatīt visus 65 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers