Pasaulē: Putins nāk klajā ar paziņojumu par Krievijas militārajām spējām 25 komentāri
 
Pasaulē

Putins nāk klajā ar paziņojumu par Krievijas militārajām spējām

 
Reuters/Scanpix

Par spīti plānotajai izdevumu samazināšanai, Krievijas militārās spējas necietīs, pirmdien paziņoja šīs valsts prezidents Vladimirs Putins.

"Mums ir ieplānota aizsardzības izdevumu samazināšana gan šajā, gan nākamajā gadā. Tas neizraisīs nekādas problēmas aizsardzības spēju nodrošināšanā," teica Putins, tiekoties ar pārējiem svētdien notikušo prezidenta vēlēšanu kandidātiem. Putins vēlēšanās uzvarēja, pēc Centrālās vēlēšanu komisijas datiem, iegūstot 76,67% balsu.

Krievijas prezidents norādīja, ka "galvenie izdevumi tika veltīti, lai iepriekšējos gados radītu jaunākās bruņojuma sistēmas".

"Mums vienkārši ir nepieciešams dažas [no šīm sistēmām] novest līdz loģiskai pabeigšanai, turpināt sāktās iestrādes, par kurām es vel neesmu runājis," viņš sacīja.

Putins piebilda, ka "tam nepieciešamie līdzekļi jau ir aprēķināti, [mums] tie ir".

Krievijas prezidents arī solīja neizvērst bruņošanās sacensību un veidot konstruktīvas attiecības ar citām valstīm.

"Protams, mums būs jāpievērš nepieciešamā uzmanība tālākai valsts aizsardzības spēju nostiprināšanai. Taču gribu jums uzreiz pateikt - neviens negatavojas izvērst nekādu bruņošanās sacensību," teica Putins.

"Gluži otrādi, mēs domājam veidot attiecības ar visām pasaules valstīm tā, lai tās būtu konstruktīvas. Noskaņosimies paši un noskaņosim visus mūsu partnerus uz dialogu," sacīja Putins.

Viņš piebilda, ka Krievija darīs visu, "lai visas strīdus situācijas [ar citām valstīm] tiktu noregulētas ar politiski diplomātiskiem līdzekļiem".

"Turklāt, protams, mēs (..) vienmēr cīnīsimies par savām nacionālajām interesēm," teica Krievijas prezidents.

Uz tikšanos bija ieradušies visi pārējie septiņi svētdien notikušo vēlēšanu kandidāti.

Komentāri [25]
#
Hazārs 20.marts 2018 11:53 atbildēt
Par NATO varenību priecājās tikai NATO īstie īpašnieki - laupītāji, slepkavas un hazāri un viņu pakalpiņi, pirādīts fakts kā minimums pēdējos 2000 gadus.
 
#
Bēglis 20.marts 2018 10:06 atbildēt
Stulbie loši,ko jūs te cinātie ar saviem kom.,smiekli nāk,atnāks krievs pirmie pakaļu laizīsiet,atnāks Asv diez vai jūs tiem jeņķiem būsiet vajadzīgi,ja nu kurpes nopucēt.Ejiet labāk sakopiet savus mājas pagalmus,spriedelētāji,palīdziet vientuļiem cilvēkiem.izdariet ko labu!Spriedelētāji,karotāji smiekli nāk,vai jūs maz apjēdzat ko runājat.Te sen jau neviens ne no viena nebaidās,viss atkarīgs kuram pirmajam širmis aizvērsies.
 
#
de Soto 20.marts 2018 9:53 atbildēt
Vatnjiku militaarais potenciaals pret NATO ( bez sabiedrotajiem ) potenciaalu ir 1 pret 14 ( peec pashu vataanu datiem ) vai 1 pret 24 ( peec Rietumu datiem ). Ekonomikas vispaar nav jeegas saliidzinaat, jo "varen dizhaas" ekonomikas lielums ir vienaads ar mazaas Itaalijas ekonomikas lielumu.... Ar to viss ir pateikts. Vatnjiki vnk ir nekauniigi vankšķoši shakaaleeni pret NATO
 
#
Raimonds gribēja kaut ko tuvāk par pasakām 19.marts 2018 23:34 atbildēt
Lūdzu. Pasaka raimondam www.youtube.com/watch?v=ffhIKGzDhPY
 
#
aina 19.marts 2018 20:38 atbildēt
Putins netaisās nevienam uzbrukt,bet atsēdināt pie sarunu galda gan.
 
#
vispār » aina 19.marts 2018 20:49 atbildēt
Pieliekot pie deniņiem pistoli? Merkele jau pateica, ka viņam nekas nesanāks ar spēka metodēm.
 
#
? » vispār 19.marts 2018 22:10 atbildēt
bet merķelienes saimniekiem taču sanāk, vai ne?
 
#
Raimonds » ? 19.marts 2018 23:45 atbildēt
kas ir merķeliene?
 
#
da beidz raimond ainoties » aina 19.marts 2018 23:07 atbildēt
Kā netaisās? A kas krimu nozaga pārkāpjot visus starptautiskos likumus? Zaglis!
 
#
doks » aina 20.marts 2018 11:40 atbildēt
Ka tad,no sakuma punduris visai pasaulei draud ar iznicinasanu,ka ar vinu neviens negrib runat! Putlers var platities tikai ar kodolsantazu,vairak neko! Un tads maita vada lielu valsti,nozelojama Krievija!
 
Skatīt visus 25 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers