Pasaulē: Dubultaģenta saindēšana: Lielbritānija gatavojas Krievijai piemērot sankcijas 4 komentāri
 
Pasaulē

Dubultaģenta saindēšana: Lielbritānija gatavojas Krievijai piemērot sankcijas

 
EPA/Scanpix

Lielbritānijas valdība pirmdien varētu piemērot jaunas sankcijas Krievijai saistībā ar bijušā Krievijas dubultaģenta Sergeja Skripaļa un viņa meitas saindēšanu Solsberi, Anglijas dienvidrietumos.

Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja pirmdiena pārrunās Skripaļa lietu Nacionālās drošības padomē. Un vairāki britu mediji, atsaucoties uz avotiem valdībā, vēsta, ka Meja pēc padomes sēdes paziņos, ka šis uzbrukums bijusi valsts organizēts slepkavības mēģinājums, ko Krievija veikusi uz Lielbritānijas zemes.

Mediji vēsta, ka premjere arī paziņos par jaunu sankciju piemērošanu Krievijai.

Skripaļs, kurš Krievijā 2006.gadā tika notiesāts par spiegošanu britu labā un vēlāk apmainīts, un viņa meita Jūlija 4.martā bez samaņas tika atrasti uz parka soliņa Solsberi. Viņi joprojām atrodas kritiskā stāvoklī slimnīcā.

Laikraksts "The Times" ziņo, ka Meja apsver arī citus pasākumus, kurus varētu īstenot pret Krieviju, tostarp diplomātu izraidīšanu un vīzu anulēšanu Kremlim pietuvinātiem cilvēkiem.

Deputāts Toms Tugenhats raidorganizācijai BBC sacīja, ka SKripaļa un viņa meitas saindēšana "briesmīgi izskatās pēc valsts organizēta slepkavības mēģinājuma".

"Mēs sagaidām, ka premjerministre drīz nāks klajā ar paziņojumu, un, godīgi sakot, es būtu pārsteigts, ja viņa nevainotu Kremli," viņš piebilda.

Lielbritānijas varasiestādes paziņojušas, ka Skripaļi saindēti ar nervus paralizējošu vielu, bet nav atklājuši par kādu indi konkrēti ir runa.

  • Publicēta: 12.03.2018 13:20
Komentāri [4]
#
Raimonds 12.marts 2018 21:30 atbildēt
Nu slimi tie angļi ....un kurš vēl netic tam, ko es iepriekš esmu rakstījis, ka viņi nav civilizēti ....
Lūk tādi ir arī viņu tiesu lēmumi ... nepārdomāti un pēc būtības neizskatīti .. tjap ļap taisīti ... nepamatotas, neargumentētas apsūdzības ....
Angļi uzprasās .... neviens viņus neatztiek ... paši sev viņi taisa problēmas ...
 
#
Corbie » Raimonds 13.marts 2018 11:16 atbildēt
Krievija nevienu vien savejo ir noindejushi anglijaa un netikai un tas ir pat loti ticami jo tie cilveki ir kautkaa uzkaapushi uz varzhaciim valsts varai. Kaalab lai UK nereageetu? Baigi Anglijai Krievija vajadziiga?
 
#
ShadowVoice 12.marts 2018 21:11 atbildēt
Kā jau demokrātiskā valstī pienākās - vainīgais aizturēts nav, izmeklēsana pilnā sparā (iespējams), aizdomās turamais arī nav - savādāk par to bļautu sen jau, bet - vainīga ir Krievija ;-)
Demokrātija un veselais saprāts Eiropas gaumē.

Tikai Latvijas valsts izzadzēji nedz kāpēc nav vainīgi, kamēr tiesa viņus par vainīgiem nav atzinusi, bet tādi sīkumi jau ir nebūtiski ;-)
 
#
de Soto 12.marts 2018 16:54 atbildēt
pretiigaa aizstuura slepkavu, pieminjas vietu postiitaaju nakts aizsegaa un indeetaaju banda:((((
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers