Pasaulē: Navaļnijs: Varasiestādes grib vēlēšanu laikā mani turēt cietumā 4 komentāri
 
Pasaulē

Navaļnijs: Varasiestādes grib vēlēšanu laikā mani turēt cietumā

 
AFP/Scanpix

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs, kuram draud mēnesi ilgs administratīvais arests, otrdien apsūdzēja varasiestādes, ka tās grib turēt viņu aiz restēm gaidāmo vēlēšanu laikā.

"Tiesas sēde Navaļnija lietā notiks 5.martā," apliecināja Maskavas Tveras rajona tiesas pārstāve Svetlana Skačkova.

41 gadu vecais opozicionārs aizvadītajā nedēļā tika uz neilgu laiku aizturēts par varasiestāžu nesankcionēto 28.janvāra protesta akciju. Navaļnijam tika izvirzītas oficiālas apsūdzības, un tad viņš tika atbrīvots. Opozicionāram draud līdz 30 dienām cietumā.

"Kā šķiet, atjautīgais plāns ir šāds - ļaut man iznākt brīvībā 5.aprīlī," savā blogā ierakstījis Navaļnijs, apgalvojot, ka varasiestādes grib paturēt viņu apcietinājumā vēlēšanu dienā un arī pēc tam, lai nepieļautu, ka viņš rīko opozīcijas demonstrācijas.

Navaļnijs un viņa atbalstītāji pagājušajā mēnesī aicināja tautu uz protestiem pēc tam, kad Navaļnijam tika aizliegts kandidēt 18.martā gaidāmajās prezidenta vēlēšanās, to pamatojot ar faktu, ka viņš ir krimināli sodīts tā dēvētajā "Kirovļes" lietā.

Sagaidāms, ka vēlēšanās ceturto prezidentūras termiņu viegli izcīnīs Vladimirs Putins, tādējādi nodrošinot sev palikšanu Kremlī līdz 2024.gadam.

Komentāri [4]
#
khe 28.februāris 2018 13:29 atbildēt
Pareizi darīs --- noziedzniekam jāatrodas cietumā !
 
#
vispār 28.februāris 2018 10:49 atbildēt
Tāpēc, ka bail.
 
#
KKK 28.februāris 2018 10:47 atbildēt
Latvijai gan nevajadzētu lolot ilūzijas par Navaļnija pozitīvo attieksmi pret Latvijas valsti. Šeit nedrīkst paļauties uz ideju, ka mana ienaidnieka ienaidnieks ir mans draugs...
 
#
tā ir » KKK 28.februāris 2018 13:30 atbildēt
Nahaļnijs ir arī Latvijas ienaidnieks .
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers