Pasaulē: Austrālijas parlamentā atbalsta viendzimuma laulības 5 komentāri
 
Pasaulē

Austrālijas parlamentā atbalsta viendzimuma laulības

 
Scanpix
Scanpix
Scanpix
Scanpix
 
Austrālijas parlamentā atbalsta viendzimuma laulības
1 / 4 Bildes 
 
 

Austrālijas parlamenta apakšnams ceturtdien pieņēmis likumu par viendzimuma laulību legalizāciju. Likums pieņemts pēc tam, kad valsts iedzīvotāji likuma grozījumus ar pārliecinošu balsu vairākumu bija atbalstījuši pasta balsojumā, šādi izbeidzot gadu desmitiem ilgušos politiskos ķīviņus.

Atskaitot četrus Pārstāvju palātas deputātus, visi pārējie likumdevēji balsoja par laulības vienlīdzības likumu. Pagājušajā nedēļā likumu jau bija apstiprinājis Senāts, 43 senatoriem balsojot "par", bet 12 "pret".

Likuma pieņemšana apakšnamā tika sveikta ar gavilēm, apskāvieniem un ilgiem aplausiem. "Kas par dienu mīlestībai, vienlīdzībai un cieņai! Austrālija to ir paveikusi," Pārstāvju palātai sacīja premjerministrs Malkoms Tērnbuls.

Likums vēl ir jāparaksta karalienes pārstāvim Austrālijā ģenerālgubernatoram Pīteram Kosgrovam, un tas varētu notikt jau tuvāko dienu laikā.

Scanpix

Jau ziņots, ka austrālieši pasta balsojumā atbalstīja viendzimuma laulību legalizāciju valstī. Balsojumā piedalījās gandrīz 80% balsstiesīgo jeb 12,7 miljoni cilvēku, no kuriem 61,6% atbalstīja viendzimuma laulību legalizāciju, liecina oficiālie rezultāti.

Pasta balsojums norisinājās divus mēnešus, bija brīvprātīgs un tiesiski nesaistošs.

Komentāri [5]
#
Adeļka zoofiločka 7.decembris 2017 17:25 atbildēt
Kad latvijā varēs legāli sexot ar dzīvniekiem?
 
#
ārprāc 7.decembris 2017 16:45 atbildēt
nažuku apmīļotā zemē tāds nesmukums?!
 
#
Raimonds 7.decembris 2017 12:37 atbildēt
Nu jā .. a mums ta kā? ... te regulāri tika rīkoti praidi un saeima arī diskutēja par šo jautājumu ... bet ... līdzko Vienotiba nokrita no saviem augstumiem uz 4.5% ... tā pēkšņi pederastijas sludināšana beidzās ... :)))
Secinājums - nebūs vairs Vienotības... netiks arī Latvijā legalizētas viendzimumu laulības ..
 
#
Neslāvs » Raimonds 7.decembris 2017 13:10 atbildēt
Tavos tik iecienītajos praidos un gejklubos skan lielākoties krievu valoda un arī "trikolori" braši plīvo. PideruSSia ir tepat aiz Zilupes .
 
#
Raimonds » Raimonds 7.decembris 2017 13:33 atbildēt
Tu Neslav atkal melo ... jo nevienā Praidā te nav bijis neviens Krievijas karogs ... un tu to zini ... bet melo.
Te pamatu tiem praidiem veido TIEŠI LATVIEŠI ... paskaties, kas tajā Mozaīkā te ir - vai tikai latvieši.
Un kas iet to Praidu pirmajās rindās te? ... pat vairakus gadus pēc kārtas ... tie ir ASV vēstnieki Latvijā ... (skati Google).
Bez tam Krievijā ir aizliegta pederastijas propaganda, bet mums ar to nodarbojas gan saeimas deputāti ... gan atsevisķas amatpersonas ... kā piemēram Nils Muiźnieks utt.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers