Pasaulē: Putins atkal kandidēs uz Krievijas prezidenta amatu [papildināts] 10 komentāri
 
Pasaulē

Putins atkal kandidēs uz Krievijas prezidenta amatu [papildināts]

 
Scanpix

Krievijas prezidents Vladimirs Putins trešdien paziņojis, ka nākamā gada martā paredzētajās vēlēšanās kandidēs uz vēl vienu sešus gadus ilgu pilnvaru termiņu Kremļa saimnieka krēslā.

"Es piedāvāšu savu kandidatūru uz Krievijas Federācijas prezidenta amatu," Ņižņijnovgorodā tiekoties ar autorūpnīcas GAZ strādniekiem, pavēstīja Putins.

Sagaidāms, ka pie varas 18 gadus bijušais Putins vēlēšanās gūs vieglu uzvaru, ņemot vērā, ka mediji atrodas teju pilnīgā Kremļa kontrolē.

Neraugoties uz plašo problēmu spektru, tādu kā korupcija, nabadzība un sliktā veselības aprūpe, 65 gadus vecā līdera atbalsta reitings turas 80% līmenī.

Putins šobrīd īpaši cenšas uzrunāt gados jaunos valsts pilsoņus, šādi reaģējot uz šogad notikušajām jauniešu masveida protesta akcijām pret elites korupciju, kurā tiek apsūdzēts arī premjerministrs Dmitrijs Medvedevs.

Demonstrācijas izraisīja Putina redzamākā kritiķa Alekseja Navaļnija dokumentālā filma.

Putins pirmo reizi prezidenta amatā nokļuva pēc tam, kad no valsts galvas amata daudziem par pārsteigumu 1999.gada Vecgada vakarā atkāpās Boriss Jeļcins.

Otrā termiņa beigās 2008.gadā Putins varu nodeva savam sabiedrotajam Medvedevam. Pats Putins tad ieņēma premjera amatu. Tiesa gan, maz kurš šaubījās par to, kam patiesībā pieder vara Kremlī.

2012.gadā Putins atgriezās prezidenta krēslā.

Ja Putina prezidentūra turpināsies līdz 2024.gadam, viņš Krievijā būs valdījis pat ilgāk par padomju līderi Leonīdu Brežņevu, kas valsti vadīja stagnācijas periodā no 1964. līdz 1982.gadam.

Komentāri [10]
#
Valters 8.decembris 2017 10:08 atbildēt
Ļoti bieži "pasta tašas" nāk no mājām, kurās pašiem nav kārtības. Laiks strādāt pie savas sētas un neuztraukties kad un kādu mauriņu pļauj kaimiņš.
 
#
"demokrāts" 6.decembris 2017 18:49 atbildēt
tas labi...jenkiju invāziju apturēs !!!
 
#
Raimonds 6.decembris 2017 18:35 atbildēt
Putins ir kārtīgs cilvēks, man viņš patīk.
 
#
Hi » Raimonds 6.decembris 2017 18:59 atbildēt
Tavai Ļusjai arī viņš patīk. Skaties, ka tev neuzliek ragus, būsi raglops.
 
#
Skolnieciņš Vislatvijas Skaudības Dievība 6.decembris 2017 18:05 atbildēt
Esmu ļoti kritiska personība. Mani tagad var lasīt gan feisbukā, gan tviterī. Cieņā, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( ®Skolnieciņš Skolnieciņš™
 
#
Ooo 6.decembris 2017 17:30 atbildēt
Tāds negaidīts jaunums, pilnīgi neticas! :D
 
Skatīt visus 10 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers