Pasaulē: Sīrija varētu atrasties 2000 ASV karavīru 4 komentāri
 
Pasaulē

Sīrija varētu atrasties 2000 ASV karavīru

 
Scanpix

Pentagons tuvākajās dienās varētu paziņot, ka Sīrijā atrodas 2000 ASV karavīru, nevis 500, kā tika publiski teikts līdz šim, paziņoja amatpersonas.

ASV armija iepriekš bija teikusi, ka Sīrijā atrodas 500 ASV karavīri, kuri galvenokārt atbalsta arābu un kurdu kaujinieku aliansi (SDF), kas cīnās ar džihādistu grupējumu "Islāma valsts".

Divas ASV amatpersonas, kuras vēlējās saglabāt anonimitāti, pavēstīja, ka Pentagons jau pirmdien varētu publiski paziņot par vairāk nekā 2000 ASV karavīru atrašanos Sīrijā.

Pēc viņu teiktā, tas nenozīmē spēku palielināšanu, vienkārši armija precizē savus skaitļus, jo karavīru skaits nemitīgi mainās.

Līdz šim oficiāli tika ziņots, ka Irākā atrodas 5262 ASV karavīri, bet Sīrijā - 503.

Pentagons decembrī paziņoja, ka oficiālo karavīru skaitu Sīrijā palielinās līdz 500, taču nav skaidrs, cik ilgi patiesais skaitlis bijis ap 2000.

Scanpix

Vairums no viņiem ir īpašo uzdevumu spēki, kas apmāca un konsultē vietējos spēkus, tostarp sniedz artilērijas atbalstu pret "Islāma valsts" kaujiniekiem.

Kā piektdien paziņoja Lielbritānijā bāzētā sīriešu aktīvistu organizācija "Syrian Observatory for Human Rights" (SOHR), Sīrijas pilsoņkarā dzīvību zaudējuši vairāk nekā 340 000 cilvēku, arī 100 000 civilistu.

Komentāri [4]
#
Raimonds 25.novembris 2017 22:03 atbildēt
Tie ASV izdzimteņi ir ne tikai Sīrijā (bez jebkāda likumīga pamata) ... arī Irākā .. viņiem pasaulē ir aptuveni 800 militāras bāzes ... arī Latvijā ... vini te atrodas nelikumīgi.
NATO te Latvijā ir okupanta statuss. Bet to, ka ASV regulāri melo ... vai tas kādam vairs ir jaunums ... :)))
ASV karavīru atrašanās te, tas ir drauds Latvijai. Un arī tās iedzīvotājiem ... ko apliecina virkne faktu. Ja tos ASV mežoņus te vēl cenšas turēt rāmjos ... tad var iedomaties, ko viņi dara tādā Sīrijā ... vai Irākā... Afganistānā ...
 
#
Lembergs » Raimonds 25.novembris 2017 22:26 atbildēt
Kādu faktu lūdzu?
 
#
Maironds » Raimonds 25.novembris 2017 22:48 atbildēt
Tie krievu izdzimteņi ir ne tikai Sīrijā (bez jebkāda likumīga pamata) ... arī Irākā .. viņiem pasaulē ir aptuveni 800 militāras bāzes ... arī Latvijā ir >500 000 krievu kolonistu... vini te atrodas nelikumīgi.
Krieviem te Latvijā ir okupanta statuss. Bet to, ka krievija regulāri melo ... vai tas kādam vairs ir jaunums ... :)))
krievu civilistu atrašanās te, tas ir drauds Latvijai. Un arī tās iedzīvotājiem ... ko apliecina virkne faktu. Ja tos krievu mežoņus te vēl cenšas turēt rāmjos ... tad var iedomaties, ko viņi dara tādā Sīrijā ... vai Irākā... Afganistānā ...
 
#
Ja » Raimonds 12.decembris 2017 9:22 atbildēt
Maironi bērniņ būt par popogaili ir negods.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers