Pasaulē: Skaramuči: Baltajā Namā ir cilvēki, kas vēlas izstumt Trampu 8 komentāri
 
Pasaulē

Skaramuči: Baltajā Namā ir cilvēki, kas vēlas izstumt Trampu

 
Scanpix.ee

Bijušais Baltā Nama komunikācijas direktors Entonijs Skaramuči pavēstījis, ka Vašingtonā ir cilvēki, kas strādā pret ASV prezidentu Donaldu Trampu, vēsta portāls BBC.com

Skaramuči pēc izmešanas no Baltā Nama pirmo reizi runāja ar ABC ziņām, kurām viņš pavēstīja, ka Baltajā Namā ir cilvēki, kas vēlas izstumt Trampu.

Skaramuči atbrīvošana sekoja nopludinātai telefonsarunai, kurā viņš asi uzbruka toreizējam Baltā nama komandas vadītājam Reinsam Prībusam. Tāpat viņš veltīja rupjus apvainojumus bijušajam Trampa galvenajam stratēģim Stīvenam Benonam, skaidro raidsabiedrība BBC

"Kas notiek Vašingtonā... prezidents nav pārstāvēts politiskā uzņēmuma klasē, jo dažādu iemeslu dēļ cilvēki ir nolēmuši, ka vēlas viņa aiziešanu," Skaramuči svētdien paziņoja ABC ziņu raidījumā.

"Es domāju, ka Vašingtonā ir elementi, arī pārstāvēti Baltajā namā, kuri ne vienmēr atbalsta prezidenta intereses vai viņa dienaskārtību," turpina Skaramuči.

Komentāri [8]
#
Raimonds 14.augusts 2017 8:53 atbildēt
Ir jāizstumj no civilizēto valstu aprites ASV kā valsts ... (un arī tās sabiedrotais Izraēla) ... un tad pasaulē nebūs ne karu, ne krāsaino revolūciju ... un cilvēki varēs mierīgi dzīvot.
Tāpēc visu cieņu mazajai ZK, kura ir paziņojusi - Jankiji, vācieties mājās !!!
 
#
ahā, rotšildmēslu un citu volstrītas utaiņu sazvērestība? 14.augusts 2017 0:20 atbildēt
tramp , sargi pakaļu !
 
#
stumt patiesību tautās 14.augusts 2017 0:02 atbildēt
Tā saucamo Atklato kosmosu filme NASA peldbaseinos. Mekle to visu neta un gudras gramatas, un pats PAR visu parliecinies.To feiko Kosmosu un kosmosa stacijas ar lidojosajiem aktieriem filme anti gravitacijas lidmasinas un anti gravitacijas laboratorijas uz zemes, bez tam, aizmugure ir zalie ekrani, kur projece jebkadu bildi. Green screen technology, ko plaši izmanto Holivuda. Talak, kapec nekad neredzi satelitu siluetus, kad tie naktī lido garam menesim, ja tie tur esot vairak neka 2 tukstosi it ka rinkojot. Zini tacu,kas ir siluets.Kapec retransle feikus rakesu palaisanas attelus.Tie pasi putni parlido, tas pasas skanas un to rada ar vairaku gadu nobidi,vienus un tos pasus feikos kadrus pa melu kasti.Kapec neviens vel nav nekad apbraucis apkart Zemei caur Poliem.Savādi, vai ne.Kapec.Atbilde, jo prieksa ledus siena.Var tikai rotet ka bumbina pa skivi. Un kontinentu izvietojums ir pavisam savadaks. Tik populārā Merkartora karšu projekcija ir zemes izķēmojums uz plaknes.Gnomoniska Zemes projekcija ir istais attels, kas ir ari ANO emblema. Padomā par to. ANO emblēma.Viņi zin, kas un kāpēc tieši tā. Kapec okeani tad neizlist kosmosa, kas tos notur, bet odins brivi pacelas gaisā un putnins lido. Tad nu gan gravitacija ir tik gudra, citu tur, bet citam lauj lidot un atrauties Visa gravitacija ir neizskaidrots Blefs.Kapec uz Zemes datu signalu var parraidit tikai apm 200 km attaluma ar loti jaudigiem pastiprinatajiem, un tad vajag nākošo torni, bet it kā no kosmosa, no 20000km attaluma parraida ar kaut kadu niecigu saules panelisu palidzibu tukstosiem km un vel cauri visiem zemes blivajiem atmosferas slāņiem . Nu, murgs pilnigakais, ja sac aizdomaties par to iezīsto satelītu blefu. Un visi it ka zemes atteli no kosmosa ir CGI, Computer Generated Images, kas atklati ari NASA lapā ir noradits jeb kompjūtera darināts attēls.Esi gudrs, sac pamosties. Ari wifi ir domats tāpēc, lai visus pieslegtu maksligajam intelektam un caur globalo makoni vaditu ka zombijus, parraidot domu impulsus un liekot attiecigi rikoties, pašam to neapjaušot.Staigāt aizmigušiem. Sākuma bija hardware software. Tagad jau wareable, jeb uzģērbtais software un tagad atklati jau runā par nākošo soli, implantable devices jeb implantētais software sadarbībā ar nano tehnoloģijām un visur esošo wifi cilvēku kontrolei un pilnīgai pakļaušanai par zombijiem, pārraidot domu un rīcības impulsus. Tāpēc arī ir tās bezvadu austiņas jaunajiem IPhoniem un visur tikai bezvadu tehnoloģijas dominē. Sāc pamosties.
 
#
stūmējs Ušakovs 13.augusts 2017 23:24 atbildēt
Labāk izstumt čekistu Pūķinu.
 
#
Birga 13.augusts 2017 21:45 atbildēt
Ņihuja sebe! What a motherfauckers' assholes!
 
Skatīt visus 8 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers