Pasaulē: Merkele plāno valdību vadīt vēl četrus gadus 3 komentāri
 
Pasaulē

Merkele plāno valdību vadīt vēl četrus gadus

 
Scanpix.ee

Vācijas kanclere Angela Merkele svētdien Vācijas televīzijā pārrraidītā intervijā paziņojusi, ka plāno valdību vadīt vēl četrus gadus, kā arī noraidīja politisko sabiedroto prasību noteikt griestus gadā uzņemamo patvēruma meklētāju skaitam.

"Neviens nevar pateikt, ko dzīve atnesīs, bet es noteikti plānoju turpināt četrus gadus," norādīja kristīgo demokrātu (CDU) līdere, gatavojoties septembrī paredzētajām parlamenta vēlēšanām, kurās viņa pretendēs uz ceturto termiņu kanclera amatā.

Intervijā raidorganizācijai ARD viņa runāja par patvēruma meklētājiem un investīcijām, kā arī attiecībām ar Turciju un NATO.

Merkele atkārtoja savu pozīciju, ka noraida CDU Bavārijas meitaspartijas - Kristīgi sociālās savienības (CSU) - prasību ieviest griestus gadā uzņemamo patvērumu meklētāju skaitam.

"Attiecībā uz augstāko robežu mana nostāja ir nepārprotama - es to nepieņemšu," paziņoja kanclere, norādot, ka bēgļu plūsmas var mazināt ar noteikumu palīdzību un novēršot cēloņus, kas liek cilvēkiem pamest savas mājas.

Konservatīvāk noskaņotās CSU līderis Horsts Zēhofers ir brīdinājis neiet koalīcijā ar CDU, ja šādi griesti netiks noteikti.

Komentāri [3]
#
hehe 18.jūlijs 2017 1:58 atbildēt
Un troļļi vēl pārmet Putinam, ka tas par ilgu pie varas esot :D
 
#
Zutiņš 17.jūlijs 2017 10:15 atbildēt
Vai tad asv un gejropa pati ievel savus vadonus ,manuprāt ,to izdara Krievija un personigi pats putens !
 
#
hyio 17.jūlijs 2017 9:24 atbildēt
'vai tad viņa pati sevi var i8evēlēt ?
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers