Pasaulē: Uz Korejas pussalu nosūtīts vēl viens ASV aviācijas bāzes kuģis 1 komentāri
 
Pasaulē

Uz Korejas pussalu nosūtīts vēl viens ASV aviācijas bāzes kuģis

 
Scanpix

ASV karaflote pārvieto aviācijas bāzes kuģi "Ronald Reagan" uz Korejas pussalu, kur tas piedalīsies manevros ar citu ASV aviācijas bāzes kuģi - "Carl Vinson", telekanālam CNN atzina divas aizsardzības jomas amatpersonas.

Kuģis "Ronald Reagan" devies uz Korejas pussalu pēc tehniskās aprūpes perioda bāzes ostā Jokosukā, Japānā, paziņoja flote.

Amatpersonas nevarēja pateikt, cik ilgi abi aviācijas bāzes kuģi paliks reģionā, tomēr sagaidāms, "Ronald Reagan" aizstās "Carl Vinson", kad tā uzturēšanās posms tur būs beidzies.

"Carl Vinson" Korejas pussalā ieradās pagājušajā mēnesī, ASV šādi demonstrējot spēku laikā, kad daudzi izteica bažas par Ziemeļkorejas gatavošanos sestajam kodolizmēģinājumam.

Scanpix

Dienvidkorejas jaunais prezidents Muns Džēins trešdien paziņoja, ka pastāv "augsta iespējamība" konfliktam ar Ziemeļkoreju, kas aktīvi īsteno savas raķešu un kodolieroču programmas.

Jau ziņots, ka Ziemeļkoreja svētdien veiksmīgi izmēģināja ballistisko raķeti ar līdz šim vistālāko darbības rādiusu, radot globālu satraukumu.

Komentāri [1]
#
Kusto 19.maijs 2017 14:13 atbildēt
nevajag piesārņot ūdeņus ar grimmētā pērtiķa reigana vārdā nosauktiem peldošiem zārkiem...
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers