Eiropas Savienība: ES turpina pagarināt pret Krieviju vērstās sankcijas 4 komentāri
 
Eiropas Savienība

ES turpina pagarināt pret Krieviju vērstās sankcijas

 
Reuters/Scanpix

Eiropas Savienība (ES) pirmdien pagarinājusi uz sešiem mēnešiem sankcijas pret Krieviju, kas tika ieviestas pēc iebrukuma Ukrainā.

Eiropas Komisijas (EK) izplatītajā paziņojumā teikts, ka "situācijas novērtējums nedod pamatu sankciju režīma mainīšanai".

Pret 150 fiziskajām personām un pret 38 juridiskajām personām vērstās sankcijas, kas paredz īpašumu arestu un ieceļošanas aizliegumu, paliks spēkā līdz 15.septembrim.

Sankcijas vērstas pret personām, kuru "rīcība kaitē vai apdraud Ukrainas teritoriālo neaizskaramību, suverenitāti un neatkarību".

ES sankcijas pret Maskavu vērsa pirms trim gadiem, kad Krievija iebruka Ukrainai piederošajā Krimas pussalā un pēc tam to anektēja.

Starp personām, kas pakļautas sankcijām, ir arī Krimā izveidoto okupācijas iestāžu amatpersonas.

Komentāri [4]
#
ko mēs ar staļinistu gruģiņinu 14.marts 2018 23:25 atbildēt
?????????????????????
 
#
aina 12.marts 2018 14:06 atbildēt
Laikam miljardiem zaudējumi Eiropai par maz,vajag triljardus? Putins pacels Krieviju ar visām sankcijām,bet Krimu neatdos.Jo vairāk zemes,jo vairāk ienākumi.Parasti tā spriež asv.
 
#
Raimonds 12.marts 2018 13:45 atbildēt
Ja Krievija būtu iebrukusi Ukrainā, tad pēc Starptautiskās likumdošanas Ukraina būtu pieteikusi karu Krievijai ... un šīs valstis būtu kara stāvoklī ... bet nekā tāda nav.
Ukrainā jau četrus gadus rit pilsoņu karš. ... un to Kijeva uztur mākslīgi. ..lai veiktu etnisko tīrīšanu ...
Ar to brīdi, kad Ukrainas armija pārtrauks uzbrukumu Donbasa Republikām ... ar to brīdi arī šis pilsoņu karš Ukrainā beigsies ...
 
#
Raimonds 12.marts 2018 13:39 atbildēt
Eirokolhozs sev kapu rok ... tā turpināt ... :)
Starp citu ... kāpēc LETA atkal trollē melus par Krievijas iebrukumu Ukrainā ..? ... kad beidzot tiks publicēti fakti, kas to apstiprina ... ? ... jo kāpēc cilvēkiem visu laiku ir jāklausās šī tukšā LETAS muldēšana ..?
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers