Eiropas Savienība: Kalniete: Aizejot Lielbritānijai, aizies tās 100 miljardu iemaksa ES budžetā 12 komentāri
 
Eiropas Savienība

Kalniete: Aizejot Lielbritānijai, aizies tās 100 miljardu iemaksa ES budžetā

 
AFP/Scanpix

Priekšā ir ļoti nopietnas sarunas par jauno Eiropas Savienības (ES) budžeta ietvaru pēc 2020.gada, sacīja Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V).

Komentējot ES atbalstu Latvijas lauksaimniekiem nākotnē, viņa skaidroja, ka līdz 2020.gadam spēkā ir vienošanās, kas par kopējās lauksaimniecības politikas finansējumu tika panākta 2013.gadā, tomēr šobrīd nav skaidrs, kas notiks pēc 2020.gada.

"Ir jautājums, kas notiks pēc tam, jo, Lielbritānijai aizejot no ES, kopā ar Lielbritāniju aiziet arī tās iemaksa, kas ir 100 miljardu liela, un no tās naudas tiek finansēti struktūrfondi un lauksaimniecības fondi. Tās būs ļoti nopietns finansiālas sarunas par jauno budžeta ietvaru," uzsvēra Kalniete.

Eiroparlamentāriete vērsa uzmanību, ka ES prioritātes šobrīd mainās - šobrīd prioritāte numur viens ir drošība. Šajā sakarā arī Latvijai svarīgākais ir tas, kā tiek nodrošināta kontrole pār ES ārējo robežu. Tāpat, veidojot ES Aizsardzības savienību, būs nepieciešami papildu līdzekļi ES budžetā.

Kaspars Krafts, F64 Photo Agency

Deputāte pauda viedokli arī par oktobra sākumā vairāku valstu - Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas un Dānijas - lauksaimnieku organizāciju kopīgi nosūtīto vēstuli ES Lauksaimniecības un lauku attīstības komisāram Filam Hoganam ar aicinājumu steidzamības kārtā rast atbalsta mehānismus lietavu skarto reģionu lauksaimniekiem.

Kalniete atzina, ka tas būs konkrētās komisijas kopīgs lēmums un atgādināja, ka Eiropas Komisijas prezidents Žans Klods Junkers ir apsolījis atrast līdzekļus, lai atbalstītu Latvijas lauksaimniekus, tādēļ var sacīt, ka lauksaimnieki ir sadzirdēti.

Komentāri [12]
#
P 21.oktobris 2017 12:03 atbildēt
Štrunts par saturu; galvenais ietvars,rāmis,agrāk-v ramkah.
 
#
P 21.oktobris 2017 11:59 atbildēt
"Gudri" muļķi saka,ka nauda dzīvē nav galvenais.
 
#
kalps 21.oktobris 2017 11:08 atbildēt
Shlesera delam tas pie kajas...
 
#
Laide 21.oktobris 2017 10:47 atbildēt
Tas norāda uz to, ka, visbeidzot, jāatgriezas pie lata un jānoteic tam tā patiesā vērtība: 1 LVL = 11 EUR, lai minimālais darba atalgojums būtu Eiropas līmenī.Latvijai "pa lēto" nav jābaro anglosakšu žīdi.
 
#
skumīgi, bet fakts 21.oktobris 2017 10:46 atbildēt
Lielā mērā britu aiziešanu veicināja tas, ka tādi komuņagu mēsli ka kalniete ES sāk pārvērst par vēlīnā sovoka kopiju. Tas, ka komunistiene turpina smirdēt medijos, nevis no apsūdzēto sola liecina, ka ES degradācijas process turpinās.
 
#
gatis » skumīgi, bet fakts 21.oktobris 2017 13:21 atbildēt
Briti redz,kā ES pārvēršas par PSRS.30tajos gados PSRS bija seksuālā visatļautība:legāli uzdarbojās pederasti,sakari ar vairākām sievietēm netika nosodīti,jo galvenais bija izsmiet ģimeni - buržuāzijas palieku,vēlāk attapās un tad aizgāja otrā galējībā.Buržuju ģimenēm tika atņemti bērni,jo tie taču nemāk audzināt,tieši kā ES.PSRS tauta tika paglābta no buržuju ietekmes,rietumu mākslinieki netika ielaisti PSRS - tieši kā Latvija šodien krievus,arī masu saziņas līdzekļi tika bloķēti tieši kā šodien Latvijā tiek bloķēta Krievijas TV.ES nekādi neizbēgt PSRS likteni.
 
#
patiesība » skumīgi, bet fakts 21.oktobris 2017 17:36 atbildēt
Kad Kalniete ir bijusi kompartijā?
Kad komuniste?
Tikai divi jautājumi.
 
#
Pedro » patiesība 21.oktobris 2017 22:29 atbildēt
Slampas un palaistuves partijā neņema !
 
#
Raimonds Trīcvaidziņš » Pedro 24.oktobris 2017 10:11 atbildēt
Kā ta neņēma. Paskaties spogulī, raimonda.
 
Skatīt visus 12 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers