Eiropas Savienība: ES vienojusies par jaunām sankcijām pret Ziemeļkoreju 3 komentāri
 
Eiropas Savienība

ES vienojusies par jaunām sankcijām pret Ziemeļkoreju

 
AFP/AP/Reuters/Scanpix

Eiropas Savienība (ES) ceturtdien vienojusies par jaunām sankcijām pret Ziemeļkoreju, aģentūrai AFP pavēstījuši informācijas avoti diplomātu vidū.

Bloks vienojies par sankcijām, kuru vidū ir aizliegums investēt Ziemeļkorejā, kā arī eksportēt uz to naftu, atklāja diplomāti, kuri vēlējās palikt anonīmi.

Jau vēstīts, ka ASV prezidents Donalds Tramps ceturtdien parakstījis rīkojumu, kas ļauj Vašingtonai vērst sankcijas pret bankām, uzņēmumiem un fiziskajām personām, kas iesaistās darījumos ar Ziemeļkoreju.

Rīkojums paredz slēgt "ienākumu avotus, kas finansē [Ziemeļkorejas] centienus attīstīt nāvējošākos ieročus, kādi pazīstami cilvēcei," ANO Ģenerālās Asamblejas kuluāros pirms tikšanās ar Japānas premjerministru Sindzo Abi un Dienvidkorejas prezidentu Munu Džēinu pavēstīja Tramps.

Jautājums par Phenjanas nesen veiktajiem raķešu un kodolizmēģinājumiem ir viens no svarīgākajiem jautājumiem šobrīd notiekošajā ANO Ģenerālajā Asamblejā.

Tramps norādīja, ka viņš rīkojumu parakstījis vienlaicīgi ar Ķīnas centrālās bankas rīkojumu valsts bankām nekavējoties pārtraukt darījumus ar Ziemeļkoreju.

Komentāri [3]
#
Raimonds 21.septembris 2017 22:42 atbildēt
Tramps iedomājas, ka ir pasaules varenais ... kurš var ikvienam dot rīkojumu ... bet ... realitāte rāda, ka arvien vairāk ir tādu valstu ... kuras uz ASV liek lielo mīksto. ... :)))
 
#
Edzis » Raimonds 21.septembris 2017 23:56 atbildēt
Tavu mīksto uz pussešiem pat neredzam...
 
#
Es » Raimonds 23.septembris 2017 15:48 atbildēt
Tev jau nekā nav raimik pat mīkstā
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers